617 Odhalení - Památeční neděle Charlie Ward

[ Ezoterika ] 2020-11-08

Věřte plánu

Právě nyní bojujeme za svobodu proti zlu. Je to válka proti zlu. Trump si vybral odhalit zlo, a právě to teď dělá. Cílem je ukázat, co kdo přináší zlo - stačí se pozorně dívat. Nastávají velmi zajímavé dny s velmi zajímavými výsledky. Věřte plánu.

Během několika uplynulých měsíců došlo k mnoha zatčením. Jako zahájení velkého probuzení dojde nyní ke zveřejnění některých osob, které byly odsouzeni za defraudace a podvody.

Diskuze u kulatého stolu
Lockdown v New Yorku byl byužit k vybudování sítě vysílačů, které dokonale monitorují váš pohyb. Vyjdete v noci ven, a začne houkat siréna. Testování této sítě proběhlo ve Španělsku. Testování digitální měny v představách deep state znamenalo, že budou vlastnit úplně všechno, tj. "Dáme vám to, co potřebujete k přežití, a to je vše."

Co já mohu říci o námi uvažovaném kvantovém finančním systému, jsme připraveni na reset a převzetí. Právě jsme v přechodném období. Nemám přesná data, ale domnívám se, že během následujících 14 dnů do tohoto nového finančního systému přejdeme. Je to důsledek mnoha událostí, které se v posledních několika dnech odehrály. Po celém světě byla nasazena armáda. Od čtvrtka je v pohotovosti. V Americe se najednou ve čtvrtek náhodně uzavřel velký počet bank na dva týdny. Mnoho lidí z bank mi oznamuje, že u nich probíhá přechodné období. Všechny viry, 5G a nepokoje jsou jen kouřová clona pro přechod ze starého do nového kvantového systému, který je plně funkční. Starý fiat systém zmizí a my se pohneme kupředu. Pokud máte kdekoli na světě bankovní účet, vaše údaje jsou již v kvantovém systému pro převod vašich prostředků. Každý člověk kdekoli na světě, v jakékoli zemi, bude mít převedena veškerá aktiva do digitálního systému. Kvantový systém je blockchainový (vysledovatelný) systém. Zároveň stále zůstane hotovostní měna. Jen málo lidí ví, že Deutsche bank před lety málem zbankrotovala. Pod vedením Trumpa do ní čínští starší napumpovali nějaké peníze. Trump nyní v pravý čas řekne, kdy mají systém vypnout. Tím spadne německá centrální banka, která zhroutí evropskou unii a nacistické evropské státy.

Všechny centrální banky po celém světě praly peníze z obchodování s lidmi a drogami. Díky tomu byly přinuceny hrát podle nových pravidel. Informace prosákly i ze zabavených počítačů, mj. Huntera Bidena. Před třemi týdny stálo před centrálou Goldmann Sachs více než 30 černých dodávek s rozsvícenými světli a zatkly spoustu bankéřů a zabavili spoustu zlata, které se pokoušeli narychlo dostat to zámoří do švýcarských bank. Goldmann Sachs a několik dalších bank se pokoušelo shodit kvantový systém, než je zatkli. V Japonsku se jim to na chvilku podařilo.

Právo prakticky
Článek 61 britského zákona je nejvyšší konstituční zákon, který byl kdy napsán. Je aplikován v rámci Commonwealthu a v dřívějších zemích tohoto společenství. Žádná vláda nemá právo zrušit Magnu chartu tak, jak byla napsána před vytvořením parlamentů. Ve skutečnosti je to smlouva podepsaná králem Janem v roce 1215. Přestože parlament může zrušit nebo pozměnit jakýkoli akt (statut), nebyl parlament smluvní stranou původní smlouvy o společném právu z roku 1215, a proto ji nemůže zákonně změnit ani zrušit, a její původní ustanovení tak zůstávají nedotčena, včetně článku 61. Tento zákon dává veškeré pravomoci do rukou samotných lidí. Nikdo, ani vlády, ani korporace nemají žádné právo omezovat lidi. Není potřeba měnit zákony, je potřeba se vrátit zpět k původnímu záměru jednotlivých zákonů. (pozn. stálo by za to prozkoumat naši ústavu, její původní záměry a současnou realitu.... a vůbec, vznikla ČR - ČSR zákonně?)
Čtyři základní zásady práva v Commonwealthu (pozn. doufejme, že nejen tam) jsou - Neubližuj, nezpůsob nikomu ztrátu - nepodváděj - udržuj mír... vlády podvádí každý den = zločin proti lidem podle všeobecného práva.
Podle konstitučního práva a běžného práva nepotřebujeme vládu. Bažina musí být vypuštěna. Chci, aby si lidé uvědomili, že nemají hledat mezi stále stejnými, protože jsou kontaminovaní. Podívejte se jinde. Všude jsou skvělí lidé, kteří nejsou v politice, a kteří nás dokáží reprezentovat. Vezměte to jako špatně fungující firmu... je třeba vyměnit management.

Dílo zla
Nyní je skvělý čas zjistit, kdo stojí na straně dobra a kdo na straně zla. Dívejte se. Pravda vždy zvítězí. Bude to zajímavé.

QFS blockchain
V několika dnech se dozvíme, zda Trump pro současné volby použil kvantový volební systém. Pokud ano, ví se přesně kdo a jak hlasoval. Možná díky to si užil Trump odpočinek na venkově.

Rozhovor s Catherine Edwards
Pokud máte klony, potřebujete pro ně DNA. Kde asi k této DNA přijdete. K čemu asi bylo celé to probíhající cvičení.

https://www.youtube.com/watch?v=67oJ4xZwLgw&feature=emb_logo

Update k volbám 4.11.20

Pokojně protestujeme po celé zemi. Trump tweetnul o odstoupení ministra zahraničí. Vypadá to, že brzy uvidíme velký posun. Před pár týdny jsem se zmínil, že jim umožní použít jejich starý systém, aby odhalili, jak zkorumpovaní ve skutečnosti jsou. Použije 14 dodatek, aby se zrušila cenzura. Média právě hrají strašlivou roli ve zkreslování pravdy, aby mohl jít Bidem po krku američanům. Pensylvánský generální prokurátor volební podvod uznal. Budou následovat obžaloby a zatčení.

Právě žijeme ve dvou paradigmatech. Ti, kteří přešli ze třetí do páte dimenze mohou začít velmi jasně vidět, co se děje. Ti, co zůstávají ve třetí dimenzi, jsou v současné situaci tak trochu ztracení. Jakmile problémy mezi státy zmizí, budou pod jiným právním systémem. Není třeba panikařit. Vše je manipulované deep statem. Nemusíte být raketovým vědcem, abyste věděli, že pokud mají 3 státy více hlasů, než je registrovaných voličů, máte problém. Já jsem neuvěřitelně klidný. Nikdy jsem si nemyslel, že to bude taková show. Nemusíte poslouchat mainstreemová media, abyste pochopili, co se děje. Žádné z nich není pro Trumpa. Musíte důvěřovat své intuici. Nejde o demokraty, nebo republikány. Je to mezi dobrem a zlem. Politický systém zemřel 5. listopadu. Trump je stále prezidentem. Důležité je, kdo je u nejvyššího soudu. Držte si své přátele blízko, své nepřátele ještě blíž. Bude nutné tento nepořádek vyčistit, aby bylo možné za 120 dní vyhlásit nové volby.

Systém NESARA měl být spuštěn v roce 1963. Byl jedním z důvodů, proč byl J.F.Kennedy zavražděn. Další termín spuštění byl 11.9.2001. Deep state se zoufale snažil tuto událost zastavit. Nyní se právě spouští. Znamená to, že deep state a cabal ztratí kontrolu nad světem. Dojde k odnětí moci Buckinghamského paláce v Londýně a zhroucení federální rezervy, která ho podporuje. Federální rezerva byla soukromá společnost.

Došlo k zatčení 13 zakladatelských rodin Vatikánu, které řídili svět. Všichni jsme ovládáni penězi a dluhy. My všichni jsme komodita, s níž se obchoduje pod námořním zákonem. Pokud si to lidé neuvědomí, nemají moc. Když se vrátíme k naší ústavní roli a společným tradicím, vláda přestane mít moc.

Lidé si všimli odpuštění starých dluhů. Jsou nadšení z odpuštění hypoték a studentských půjček. Tyto peníze byly zkorumpované. Byly vytištěny skupinou zkorumpovaných lidí. V tomhle systému měli 64 kvadrilionů dolarů. Lidé byli otroky světa dluhů. Každý člověk měl hodnotu 5 mil. USD. Většina lidí si to vůbec neuvědomuje. Zlo nás drželo pod dojmem dluhu, nechtějí se toho snadno vzdát.

Trump se odvážil přímo do Severní Koreje, která byla ovládána CIA. Trump dostal všechny země na světě k plánu NESARA. Severní Korea byla na palubě první. Demontovali jaderný program, s vyjímkou jaderných elektráren. Mají možnost dosáhnout miliardových příjmů a stát se turistickou atrakcí jako historický skanzen, podobně jako Kuba.

Nejdůležitější je zůstat v klidu, vypnout mainstream. Do vám pomůže nastartovat vlastní cestu.

https://www.youtube.com/watch?v=s1h2BGvAm7I

Čas splatit Scorecard a Hammer 7.11.20 Stell Truth

V některých státech začali soudní jednání. Trump nastartoval ekonomické zotavení. Trh práce je silnější, než se očekávalo. Míra nezaměstnanosti je na 6,9 %. Navzdory obavám z volebních výsledků se držel i index NASDAQ. Vláda sestavila data pro zprávu v říjnu a výsledky odporují palbě falešných zpráv o pokračujícím zastavení ekonomiky. Zpráva ukázala o 100.000 více pracovních míst, než ekonomové očekávali. Trumpova ekonomika je připravena pokračovat.

Jsou to demokraté, kteří podvádějí, a jejich spolupachatelé v médiích. Média a levice si myslí, že mohou ukrást volby a prodat Ameriku globalistům. Trump učinil Ameriku energeticky nezávislou, odmítl Pařížskou dohodu, čímž ušetřil biliony dolarů na podporu ostatních zemí. (pozn. když bude vše spravedlivé, nebude důvod podporovat)

Michiganská guvernérka odhalila podvodný software na zaznamenávání volebních výsledků (Scorecard a Hammer), který používá dalších 47 volebních krajů. Lidé z Michiganu si zaslouží transparentní a otevřený proces.

Členka Kongresu za demokratickou stranu Alexandra Cortez vyzvala na sociálních sítích, aby aktivisté archivovali všechna sociální média. aby se z nich dalo později zjistit, kdo byli Trumpovi podporovatelé a aby tak nemohli v budoucnu popřít svoji spoluvinu, že volili Trumpa. (http://michalapetr.cz/doku.php)

Mluvčí demokratů hrozí, že bude v lednu eskortovat Trumpa z Bílého domu, navzdory tomu, že dosud nejsou volební výsledky. Je nutné nadále pokračovat v pokojných protestech ve všech 50 státech, ujistit se, že volby neukradnou. Sto tisíc lístků v Michiganu, které se najednou objevili, nebo okres Milwaukee (pozn. okrsek 273 a 274 dosáhly volební účast přes 200%). Severní Karolína si včera vzala den volna, aby nepočítala žádné hlasovací lístky. Proč Milwaukee a Detroit, z hlavních měst Philadelphie a Atlanta řekli, že dnes večer nebudeme moci počítat ve velkých městech, nicméně v Dallasu a Chicagu pracují přes noc? Proč najednou mají hlasovací lístky přicházející ze všech všech stran? (pozn. nejstarší volič pochází z Dalasu, ročník narození 1832)

Pokoušejí se zahájit puče proti prezidentovi, snaší se manipulovat vůlí amerického lidu. Viděli jsme, co jsou schopni udělat , víme, co se stane, když tito lidé získají moc.

13.11.2020
https://www.youtube.com/watch?v=69HGEFGiIwY
Je ironií, že se Deep state za posledních 24 hodin 8x pokoušel shodit internet. Mnoho lidí nyní odhaluje korupci Demokratické strany a to není vítáno.

K vypnutí by mohlo dojít 29., ale mohlo by se to stát již před tímto datem. Je tu mnoho lidí, kteří jsou stále zcela závislí na mainstreamových médiích. Věří všemu, co bylo řečeno. Bude to obrovský šok. Vlastně nás ti lidé definují.Buďte šťastní a vděční za to, co se děje. Život byl minimálně z 90% lež.

Důvod, proč je nová vakcína téměř připravena je Rockefellerova dynastie, která je hodně spojená s farmacií a Hopkinsovou nemocnicí. Podle informací, které jsem shromáždil za posledních 7 měsíců, by zatčení mohla být zveřejněna v březnu příštího roku. Mohlo by to souviset s novými volbami za 120 dní.

Někteří lidé přijmou pravdu, ale mnoho z nich se pak vrátí k původnímu způsobu myšlení. Poznáte to podle sledování televize. Některé kanály jsou pro Trumpa, V tuto chvíli si nemyslím, že to zjistíte. Všichni mluví o Bidenovi.

Smrt je ta nejjistější věc vašeho života. Všichni zemřou tak, či onak a bát se něčeho neviditelného je směšné. V mém případě jsem skončil na druhé straně v roce 2016 Vše bylo organizováno prostřednictvím jiného vesmíru obklopujícího náš vesmír. Holografický vesmír ve vesmíru. Vytváří trojrozměrnou realitu. Poslední kousek skládačky, že je tu něco víc, než jen jeden život.

Zdroj: https://www.youtube.com/c/THEGESARACLUB/videos

Zpět