6164 Konečně dospíváme Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2024-03-20

Nyní dochází k otevření Pravého srdce Hu-muže/ženy a v příštích několika měsících a letech toto otevření srdce zajistí, že konečně pochopíme, že když budeme všichni pracovat společně jako jeden a dovolíme každému, aby vnesl svou jedinečnost do formy a bytí ve větším celku, nejen že všichni vzestoupíme na Novou Zemi. ale budeme sjednoceni jako JEDEN.

Vidím, jak se všude otevírají lidská srdce, kde je "já" a to, co mohu "získat ze života pro sebe!", nahrazeno tím, jak můžeme společně spolutvořit? Jak můžeme společně najít řešení? Jak můžeme všichni žít v harmonii a jednotě s přírodou, se zvířaty, s veškerým životem? Jak můžeme pomoci našim vodám, vzduchu, ohňům a zemi, aby byly očištěny, vyčištěny a znovu zrozeny?

Všechny tyto otázky se nyní stanou zásadními a v jistých částech světa, kde bylo přítomno mnoho bohatství, se začnou dít věci, které je rozbijí na všech úrovních. To se bude týkat zejména měst a přeplněných oblastí, protože ty budou první, kdo pocítí krizi. Není to soudný den, jak se mnozí domnívají, ale spíše nezbytné probuzení, že musíme najít holističtější způsoby života a žití, protože masová výroba selhává a protože budeme skutečně muset znovu vynalézt kolo.

To vše nás tlačí do obrovské expanze, kde se nyní do popředí dostane naše inovativnost, protože génius, který je již přítomen v duších, bude zažehnut, když naplní své poslání a účel duše na Zemi. Přinese to nové pochopení toho, jak jsme závislí na Matce Zemi a že bez ní nemohou existovat žádné formy života! Jak se naše srdce více a více otevírají, přinese to totální posun k tomu, abychom konečně překonali naše vnímané rozdíly a zjistili, že všichni máme společného více, než jsme kdy předtím chápali. Jak se srdce ještě více otevírá, objímáme se navzájem a tyto posvátné kruhy se budou zvedat, jak bude stoupat povědomí komunity a jak lidé začnou spoluvytvářet holistické prostředí, komunity, pěstovat své vlastní potraviny a podporovat farmáře ve své oblasti a dokonce podávat pomocnou ruku, aby vše, co tam je, mohlo být sdíleno s láskou a čistým záměrem.

Jak se toto všechno děje a my stoupáme více a více, zjistíme, že naše fyzická těla se natolik mění, že všechna rychlá a falešná jídla se stávají pro náš trávicí systém nesnesitelnými, a že začínáme zasévat, abychom žili velmi jednoduše, ale zároveň exponenciálně rostli vysoce pokročilými způsoby. To je jeden z důvodů, proč vysoce vyvinuté Galaktické Rasy téměř nepotřebují jíst, a když už jedí, je to proto, aby nakrmily svá vysokofrekvenční Světelná těla. To je důležité, pro telepatii se teleportace stane normou a s teleportací se fyzické tělo potřebuje rozpustit, aby se teleportovalo a pak se znovu projevilo do formy a bytí.

Mé srdce se rozšiřuje, když toto píšu - protože jsem byla na palubě Velkých Mateřských Lodí a v jiných systémech a vzpomněla jsem si na tolik ze svého vlastního Galaktického Domova a na to, kdo jsem ve skutečnosti, že vím, že existuje tolik vyšších a holističtějších způsobů života a žití, kde vzkvétá vědomí jednoty a kde člověk může spolupracovat na Vesmírných úrovních. Nejvyšším a nejlepším způsobem pro nejvyšší dobro všech!

Konečně dospíváme, po tisících letech zapomnění a odloučení, a nyní si připomínáme, kdo a co ve skutečnosti jsme a čeho jsme schopni! Je čas, aby se objevili lidští andělé, milující a moudří vůdci, kteří si skutečně přejí sloužit s láskou a s čistým záměrem, a aby povstali novátorští géniové. Můžeme se povznést nad všechno a expandovat do nekonečna, ale musíme sejít ze své vlastní cesty a dovolit tomuto rozpínání, aby se odehrálo beze strachu, bez snahy omezovat sebe a své vlastní schopnosti a následovat své vlastní intuitivní vědění, více než jakýkoli vnější hluk a zdánlivý chaos!

Jaký čas být naživu a být tady, nejen to prožívat, ale být svědkem toho a ještě více než toho, abychom se kolektivně rozšířili do zcela nového života a nových začátků.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/20/we-are-finally-growing-up/

Zpět