6156 Rovnodennost - rozšíření a povznesení Jennifer Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-03-21

Vím, že hodně mluvím o energetických pohybech a vy víte, že je to proto, že je také cítíte. Od doby, kdy jsem v únoru 2004 spustil své webové stránky a informační bulletiny, bylo energetické hodnocení velkou součástí procesu. Kdo si pamatuje, kdy jsme měli velké stahování energie, které nás na 2, nebo 3 dny zploštilo? Já ano. Vzpomínám si také na únavu, nevolnost a nedostatek motivace, se kterými jsme museli bojovat.

Stále to děláme na velmi odlišné úrovni, a protože jsme nyní prošli nešťastným, ničícím Plutem v letech Kozoroha, od roku 2008 do roku 2023, jsme nyní na silnějším, moudřejším a vyrovnanějším místě. Tedy pokud jsme se plně vzpamatovali, protože to byly těžké časy, tak pro mě to tak jako tak bylo.

Vstupujeme do týdne jarní rovnodennosti, který je začátkem nového astrologického kalendáře. V přírodě by měl kalendář začínat březnem a rovnodenností, jako tomu bylo v římských dobách. Ve skutečnosti to byl kalendář až do roku 1751, kdy byl změněn britským parlamentem.

Ale není to obyčejná rovnodennost, má několik energetických aspektů, které přidají nové prvky do stávající těkavé směsi energií.

✔️1. Máme jarní rovnodennost v dobrém aspektu s Plutem ve Vodnáři. Rovnodennost je začátkem sezóny Berana a akčně orientovaný Beran prostě miluje Vodnáře orientovaného na svobodu, takže to je dobrá věc. Bude také rozšiřovat naši touhu po svobodě ve všech směrech - energetické, emocionální, fyzické, mentální a tvořivé jak na osobní, tak na kolektivní úrovni.

✔️2. Máme dva portály Alfa Omega, které zahrnují celý zvěrokruh, který se odehrává tento týden. S tímto konceptem jsem se seznámil nejméně před 10 lety, když jsem si všiml, že určité energetické aspekty vytvářejí mnoho příležitostí pro konce a začátky. Obvykle zahrnují dvě novoluní na prvním a posledním stupni znamení, ale zahrnují také aspekty, které představují Berana a Ryby, jako máme nyní.
✔️3. První portál Alfa Omega je s rovnodenností v Beranu a Marsu, protože Mars vládne Beranu. Máte znamení, kterému vládne Mars v popředí po dobu 30 dnů a Mars, vládce Berana, který se přesouvá do Ryb jen několik dní po rovnodennosti.
✔️4. Druhý portál Alfa Omega je v platnosti od poloviny července 2023 a nyní je zvýrazněn Chironem a je to Měsíc Severní uzel v Beranu a Neptun v Rybách. Zatímco uzly jsou matematickým bodem, jsou považovány za první aspekt horoskopu zvěrokruhu a jsou docela důležité v současné energetice. Tento portál Alfa Omega je kolektivním voláním k duchovnímu uvědomění a určitě přispívá k probuzení, které vidíme každý den.

✔️5. Rostoucí výzva k duchovní zralosti a k integraci více naší spirituality do našeho lidství. To není o nošení korálků a splývavých rób a o tom, že se staneme vegany, je to plná integrace našeho duchovního já do celistvosti našeho energetického pole.
✔️6. "Třetí oko" si spojujeme s duchovním zrakem a vhledem, ale co zbytek těla a energetická centra? Jak se zapojují? Kdy je přivezeme? V minulosti jsme o tom ani neuvažovali, ale nyní je to součást procesu a zahrnuje to také integraci Já a Já, lidského a božského, materiálního a duchovního. Nacházíme se zde na novém a nezmapovaném území, protože je to součástí naší 5D energetické integrace. To je také to, co zavádím s programem 5D JÁ JSEM Paradigm, dozvědět se víceo tom zde. Tato výzva k duchovní zralosti, uzemnění a rovnováze je příspěvkem, kterým Saturn v Rybách přispívá. Nepatřím k těm, kteří si myslí, že je to "špatný" aspekt, to vůbec ne. Je to velmi disciplinovaný aspekt, výsledek 30letého cyklu Saturnu ve 12 domech zvěrokruhu, který nutí každého z nich vstát, dávat pozor a dělat to nejlepší, co může. Vraťte se do ledna 1994, abyste věděli, kdy začala cesta Saturnu v Rybách, tehdy začal tento duchovní cyklus.

Nacházíme se v okně zatmění, které začíná zatměním Měsíce v úplňku 25. března a pak slavným úplným zatměním 8. dubna. Vzrušení narůstá.

Co tedy můžete udělat pro to, abyste tuto energii co nejlépe využili a pracovali s ní posíleným a posilujícím způsobem (místo toho, abyste utíkali a schovávali se, dokud to neskončí)?

Můžete začít tím, že se nebudete bát, protože to nemůžete udělat špatně. Buď jste připraveni na velkou transformaci, nebo ne.

Nebojte se, pokud na to nejste připraveni, získáte další lekce a příležitosti k učení, které vás připraví na další transformační křižovatku. Svůj názor můžete kdykoli změnit.

Pokud jste připraveni, můžete získat velmi jasné známky toho, co je za vámi, čeho se již nemůžete účastnit, s kým již nemůžete být a kde se musíte uvolnit a jít dál. Saturn není nejjemnějším učitelem, ale je nesmírně trpělivý a rozhodně vyžaduje plný respekt a dodržování pravidel. Žádné zkratky, nebo objížďky, když je Saturn v čele průvodu.

Jeden drobný detail, který ve skutečnosti není tak malý, je přítomnost Neptuna v Rybách od roku 2011. Tiše se skrývá v pozadí a hraje velkou roli v rozpadu 3D. Neptun vám pomůže vidět iluze a pravdu, ať chcete, nebo ne. Právě teď je hlavním hráčem, zejména se Saturnem v Rybách, a bude s námi spolupracovat ze svého duchovního místa až do konce roku 2025.

Ryby jsou naším "duchovním" domem a nyní roste potřeba duchovnosti, integrace ducha a duchovnějšího života. Mluvíte a nasloucháte svým andělům a duchovním průvodcům? Získejte moji sadu nástrojů 10 tajemství komunikace s anděly a duchovními průvodci, která vám poskytne proces, nástroje a zdroje k vytvoření hlubokého a trvalého spojení s vaším týmem duchovní podpory.

Něco převzalo vaši energii a zapojilo se do toho mnohem více, než jste si mysleli? Já řeším situaci na své zahradě se záludnou, nevinnou rostlinou liriope.

Je to brilantní rovnodennost a čas pozvednout a expandovat - a oslavit konec velmi náročného období, když vstupujeme do nového roku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/21/equinox-elevate-expand/

Zpět