6148 Proudí dovnitř kosmické energie Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2024-03-16

Proudí k nám obrovský příliv kosmických energií, aby nás připravil na nadcházející události, které přinesou dramatické změny. Tiše jsem seděla a připravovala se na své vyučování Bílého Plamene o posvátné geometrii a číslech atd., když mnou náhle začaly proudit tyto přívaly energie. Bylo mi ukázáno, jak jsou nyní do všech posvátných center Země, krystalických energetických mřížek atd. a do nás všech přijímány určité geometrické Světelné a Zvukové Kódy, a to přináší velmi hlubokou úroveň aktivace určitých aspektů naší duše, které byly předurčeny k aktivaci právě v této době. Najednou zjistíte, že si vzpomenete, jak věci dělat, nebo že získáte přístup ke znalostem, které má vaše duše v sobě, nebo že jste přitahováni do určitých center Země, kterých jste si možná dříve ani nebyli vědomi. Přidejte k tomu lidi - tolik duší je nyní přitahováno k sobě, aby společně vykonali nesmírnou práci. Možná se ještě nespojili na fyzických úrovních, ale jejich duše se spojují na úrovni duše. Dohodli se, že budou spolupracovat v dalších fázích vzestupu, které povedou do roku 2034. Je to otevření všeho, co bylo skryto, a odhalení všeho, co nyní potřebuje být ze Staré Země uvolněno. Vězte, že nyní se aktivují i složité aspekty Posvátných geometrií vaší vlastní duše a jejich podtóny. Všimněte si, že se náhle objeví nové zvuky, které jsme dříve slyšitelně slyšet nemohli.

Vše se děje.

Vlévá se nádherná, regenerační energie, která se ukotvuje v expanzivní životní síle vyšší dimenze, stejně jako v Božských ženských porodních silách nové 7. základní rasy Nového Zlato-diamant-bílého Hu-mana, plného návratu 7. dimenzionálních Slunečních Dětí původního 7. Centrálního Slunce Osvícení. Mnozí z vás byli takoví v Elysiu, Lvím království a Avalonu. Vaše duše to ví. Všichni jsme se vrátili, umocněni dětmi Slunce, které se narodily od roku 2012 a nikdy předtím neměly inkarnace. Vydláždili jsme cestu pro jejich zrození a jsme zde, abychom tento proces dotáhli do konce, s láskou a čistým láskyplným záměrem. Tato obrovská regenerační síla v nás nyní spouští otisky Divjne a aktivují se klíče a kódy Nového Zlatého věku Iluminace. Začnete si vzpomínat, doslova být RE-ME-BE-RED vrozené znalosti a moudrost, které vaše duše nese, a to jsou posvátné geometrické vzory, světlo, zvuk a další posvátné klíče, které vaše duše drží jako jedno z dětí Osvíceného Slunce. To aktivuje obrovské rozpouštění starého, protože zcela nové povstává ohromujícím způsobem.

Povstaň nový zlatý věk!
Klíč k rozvinutí spočívá v plném ukotvení ženského univerzálního kristovského vědomí s vědomím božského mužství, přinášejícím vědomí jednoty a návrat rovnováhy a harmonie.

To je velké požehnání!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/16/cosmic-energies-pouring-in/

Zpět