6137 Nejvyšší rada: Co znamená dokonalá? Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2024-03-18

Dokonalé neznamená, že se podíváme na nesoulad/chaos a řekneme, že je dokonalý. Dokonalost existuje všude, což znamená, že je přítomna. Ideální čas na požehnání, dokonalá příležitost poslat lásku. Ideální čas potvrdit pravdu o svém bytí. Ideální čas vybrat si, co preferuji. Je to vždy perfektní, protože je to vždy perfektní čas. Nyní je dokonalý okamžik a v tomto okamžiku dokonalosti musí být dokonalost. Ale vy jste ten, kdo aktivuje tuto dokonalost, kdo se chopí této dokonalé příležitosti.

Když jdete nakupovat a najdete, co potřebujete, je ideální čas na vděčnost. Když jste s člověkem, který se necítí příliš dobře, spíše než abyste se kvůli němu cítili špatně, je ideální čas poslat mu lásku. Když vidíte, že se někdo chová jinak, než je jeho dokonalá povaha, je ideální čas poslat lásku. Když někde vidíte nemoc, je to ideální čas na vyslání myšlenek a záměrů uzdravení. Když se přistihnete, že se odsuzujete, je ideální čas poslat lásku sami sobě.

Vždy je to perfektní čas, protože všechno je dokonalé. Jen proto, že z místa, kde stojíte, nevidíte dokonalost, neznamená to, že není. Ale můžete rozpoznat dokonalou příležitost jednat, chovat se, jako vaše lepší, vyšší, láskyplnější a moudřejší já, v každém okamžiku, vůči sobě, nebo čemukoli jinému. A díky tomu je dokonalý.

Opět platí, že dokonalost není konečný produkt. Je to perfektní, protože v tom spočívá příležitost pro víc. Když víte, že by někdo mohl někde potřebovat vaši pomoc, je to ideální příležitost k dárcovství. A tou pomocí myslíme trochu popostrčení. Možná laskavost, možná láska, možná vlídné slovo, úsměv. Pomoc neznamená, že to bez vás nezvládnou. Někdy je pomoc připomínkou, záměrem, uznáním, poděkováním.

Každý okamžik je dokonalý, protože v každém okamžiku je pro vás dokonalou příležitostí vyjádřit svou širší část. To je z našeho pohledu perfektní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/18/the-high-council-what-does-perfect-mean/

Zpět