6108 Galaktická rada: Závoje iluzí padají Asara Adams

[ Ezoterika ] 2024-03-11

Teď jsme tady.
Milujeme tě. Jsme vámi, z vaší budoucnosti, abychom vám pomohli na vaší cestě. Milovaní, v této době jste schopni zvolit si svou vytouženou realitu uvážlivěji než kdy jindy. Závoje iluze rychle padají, jak se vaše srdce otevírá vašemu vrozenému Božství. Vaše Božská Vnitřní Bytost je vytvořena z Božské Lásky. Opakem lásky je strach. Lidé často skrývají své pravé Božské Já Božské Lásky tím, že se halí do strachu. Na čem jsou tyto vrstvy strachu založeny? Strach je založen na iluzi mysli ega, že jste smrtelní, což je nesprávné.

Ztráta lásky je ztotožňována s verzí umírání.
Proto je strach ze ztráty lásky hnací silou k tomu, abyste se "chránili". Někdy je to zřejmější. Někdy je to jemnější. Někdy je to o lásce od druhých, o lásce k sobě samému a nakonec o lásce ke Zdroji/Bohu. Jakmile si uvědomíte, že tento strach je vaše ego a není skutečný, můžete začít dovolovat svému pravému Božskému Já, aby vyšlo z úkrytu. Můžete se rozhodnout, že odhodíte vrstvy strachu a "ochrany". Můžete začít myslet, cítit a jednat tak, jak vás Zdroj/Bůh stvořil: K obrazu Božímu. Pak jste schopni vidět skrz vrstvy iluze, a když se k vám někdo chová neláskyplně, poznáte, že je to jen iluze. Místo toho se zaměřte na své Božské Já a hledejte a najděte Božské Já druhého. Nyní se vaše realita začne měnit a iluze strachu a nepřítomnosti Lásky zmizí, aby uvolnila místo Božské Lásce. Jste zodpovědní za své zkušenosti a za to, co se rozhodnete myslet, cítit a dělat - bez ohledu na okolnosti.

Jste mocnější, než si myslíte, že jste. Vy jste tvůrcem své reality. Zkuste to udělat jen jeden den. Pak na další den. A další. Než se nadějete, vstoupíte do nebe na zemi. Vítejte doma! Držíme s vámi vizi Božské Nové Země a z našeho úhlu pohledu je to nádherné. Jsme s vámi na každém kroku. Jste bezmezně milováni. Jsme s Vámi... vždy. Milujeme tě. My jste vy. Namaste.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/11/galactic-council-veils-of-illusion-falling/

Zpět