61 TERRA - Gaia - Země Cosmic agency

[ UFO ] 2019-12-30

Země je planeta složená z několika vrstev hustot, které jsou vzájemně neuspořádaně propleteny, s řadou druhů žijících v každé z nich, očividně oddělených hustotou, avšak vzájemně se ovlivňují nebo ovlivňují.

Zdaleka nejpočetnější a dominantní druh na Zemi je Kingu, ale i v hierarchii plazů existují další druhy, které Kingu ovlivňují a ovládají. Další druhy vyššího stupně jsou Ungal, Naga a Draco, které jsou rozděleny do tří velkých klanů: Blas, Blak a Bril. Ovládají Zemi, i když sami jsou ovládáni Draconiány, kteří nutně neobývají Zemi.

Za nimi jsou podzemní rasy, jako Agharťané, také známí jako Vulkáni, nebo vulkánská podzemní rasa, odkud pochází koncept použitý v Hollywoodu, kvůli morfologii a barvě se předpokládá příbuznost s Marsem. Agharťané mají nyní problémy většinou způsobených plazy. Mnoho kolonií skrývá hluboko uvnitř Země. Matrix ovládající planetu vyzařuje vysoké elektromagnetické vlny, které mají problém s průchodem velkou vrstvou hmoty nebo zemské kůry. Dominuje u nich pátá hustota a vědomí některých bytostí je ještě vyšší hustoty.

Existuje nespočet bytostí podle hustoty, objevují se mimo jiné v ságách jako skřítci, trollové, hobité, víly, mořské panny a další. Země je tak trochu dutá, obsahuje velké vnitřní klenby propojené velkými přírodními a umělými tunely. Žijí zde zvířata a rostliny v tektonickém osvětlení a fotoluminiscencí. Částečně ji lze nazvat "vnitřním sluncem".

Tvar Země je toroid, s otvory na koncích, severní pól má menší. Je nepravidelný, ne zcela sférický. Plochu zvětšují vyboulení a výčnělky v jedné části a díry nebo propady jinde. To také způsobuje nerovnoměrnou gravitaci při pohledu shora. Planeta Země je pod matrixem technologie manipulace s frekvencí, většinou pro kontrolu populace. Jeho satelit, Měsíc není přirozený, je to středně velká kulová kosmická loď, která byla vyřazena v boji během válek Tiamat v roce 10 500. Všimněte si, že se blížíme roku 1721, ne 2019.

Datování je problém, bylo to před 12 500 lety, ale pokud řekneme před Kristem, muselo by se odečíst 2 000 let. Ale je to pouze 1721, pokud to chcete napravit.

V roce 700 byla oblast vlivu Vatikánu zpochybněna, hlavně v Itálii, kvůli délce vlastnictví. Ti, kteří měli ve Vatikánu moc, tvrdili, že byl rok 1000 a ne 700, aby si přivlastnili půdu. Vzhledem k tomu, že se v té době roky nepočítaly, běžní lidé byli snadnou kořistí. K odvrácení pozornosti se také použil rok 1000 jako konec světa a druhý příchod Ježíše Krista, bla, bla, bla, bla ... a tak to zůstalo. Přidalo se 300 let, které neexistují. Odhaduje se, že skutečným datem může být rok 1719, ale může to být až 1721. Záleží na tom, kdy byl rok nula, což je samo o sobě dalším problémem, protože nikdo nesouhlasí, je to proto, že to není se stalo. Myslím, že logické datum je 1 719 a zaokrouhlí se na 300 let. Zapomeňte na 1,721, ale má také své základy. Mayové nepoužívali katolický kalendář, takže ho další moderní lidé nezapočítali.

Robert - Jako jednu ze tří frakcí jsi zmínila Bril, má to něco společného se společností Vril (Hitler)?

Swaruu - Společnost Vril byla jednou z frakcí plazů a lidských loutek, nebo jejich příbuzných nacistů. Plazi Bril byli ti, kteří manipulovali s nacisty a s Hitlerem jako organickým portálem. Všichni Bril, Blak, Blas jsou ve vzájemném vztahu a pracují v koordinaci s ostatními, ale v různých částech světa mají někteří větší sílu než jiní.

Robert - Lze Zemi nazvat "Reptiloidní farma lidí" nebo "Planetární vězení"? Jaké jméno by bylo nejvhodnější? Swaruu - Není to ?vězeňská planeta Federace?. Vězení nebo vězeňská planeta je to pouze z jednoho úhlu pohledu. Neposílají nikoho na Zemi za trest. Ano, plazi ji používají jako lidskou farmu, ale duše vstupují samy od sebe a zůstávají pod kontrolou mysli.

Robert ? Jak víte, kdy je planeta jako Země již zajata, kolonizována a její obyvatelé o tom neví? Chápu, že Země byla kolonizována v průběhu 12 500 let. Občané považují za normální vzorce chování, které naznačují, že jsme kolonizováni, jako například měna, náboženství a vlády. Jak můžeme vědět, že jsme již zajati nebo jsme napadeni?

Swaruu ? Země byla kolonizována 40 000 let, 12 500 let je pod vlivem matrixu. Bez nezávislého pohledu na spojení záchytných bodů a datového myšlení mimo běžné vzorce to nemůže běžný občan zjistit. Ačkoli z jednoho hlediska jsou napadeni, z jiného pohledu lidé stále věří všemu oficiálnímu jako realitě, newtonský svět. Zevnitř to není snadné zjistit, musíte mít srovnávací parametr, který nemáte, nebo jen málokdo.

Robert - Je umělá inteligence v celé této sluneční soustavě nebo je opět pouze na Zemi ve 3D?

Swaruu - Umělá inteligence má opět vrstvy a měla by být definována. Kontrola z Měsíce pomocí frekvencí je pro Zemi něčím výjimečným. Umělá inteligence je všude, ale ta, která ovládá Zemi, existuje jen tam. Ta, která je mimo Zemi není stejná umělá inteligence, měla by být definována.

Země stoupá, protože celý kvadrant stoupá, ať se mu to líbí nebo ne. Jen kvůli osobní dispozici, osobním touhám každé bytosti bude některý vzestup trvat déle než jiný. Opět má tato otázka zátěž budoucí predikce. Nemohu se zaměřit na jeden proud, všechno jde v bloku nahoru, vztah mezi hustotami zůstává stejný. Bez ohledu na vzestup celého kvadrantu galaxie, Země má jiný druh vzestupu, který je od třetí do páté hustoty, což je normální. To se děje s pomocí a vlivem vzestupu kvadrantu, ale v zásadě je to do jisté míry nezávislé, protože to nezávisí na středu galaxie nebo něčem takovém. Kontrola nízkých 3D frekvencí z Měsíce přestává fungovat a všichni se vrací k 5D.

I když se jedná jen o gradient, ovlivňuje to mnoho faktorů. Neznamená to, že přeskočíte z jedné hustoty na druhou, pouze se hustota zvyšuje. Ale nezvyšuje se všude stejně, protože existují další faktory, které ovlivňují zrychlení nebo zpomalení procesu, jako jsou touhy kolektivních časových linií jeho obyvatel, vystavení jiným druhům planetárních vlivů a vlivů jeho obyvatel. To znamená, že Venuše je ovlivněna Zemí, ale také frekvencemi z jiných stran, jako Jupiter a ostatní. Je to velká komplikovaná polévka frekvencí, tanec nebo moře s vlnami frekvencí, které přicházejí a odcházejí.

Robert - Pokud vše stoupá stejným způsobem, znamená to, že síla Centra Galaxie má větší moc nad kontrolou Měsíce? Bylo by možné pokračovat v umělém udržování Země ve 3D, bylo by možné přirozený vzestup Galaxie potlačit?

Swaruu ? Nestoupá rovnoměrně. Každá oblast jde svou vlastní rychlostí v závislosti na vnitřních a vnějších faktorech, které ji ovlivňují. Bylo by to možné, ale vyžadovalo by to mnohem více energie.

Robert - O Agharťanech. Jsou to pozitivní rasy?

Swaruu ? Ano. Čtvrtá hustota, pátá hustota a třetí hustota. Od třetí hustoty po pátou hustotu. Jsou dobří, ale mají problémy s invazí plazů.

Robert Carbonell, epilog Dominantním druhem na Zemi je Kingu, Kingu je plazí druh. Mezi další bytosti, které interagují s lidmi, patří Archoni.

O rase Kingu psal Anton Parks. Do velké hloubky uvnitř Země matrix vysílaný z Měsíce nepronikne. Právě tam jsou bytosti, které žijí mezi třetí a pátou hustotou. Čím vyšší vědomí, tím vyšší vibrační úroveň, na které tyto bytosti žijí uvnitř Země.

Zdroj: https://www.youtube.com/channel/UC2MMhSGDuf9kKXPvXfgOr9w/videos

Zpět