6094 Saint Germain: Staré programování se chýlí ke konci James McConnell

[ Ezoterika ] 2024-03-07

Jsem Saint Germain. Přicházím, abych byl s vámi v této době, v těchto pokračujících okamžicích velkých změn, které se dějí po celé planetě.

I když si těchto změn nemusíte být vědomi vy nebo ti, které nazýváte "širokou veřejností", dějí se. A lidé se probouzejí všude. Probíhá Velké Probuzení. To je to, oč tu běží. Tento přechod, kterým v tomto bodě procházíte, je celý o probuzení lidstva. Probuzení kolektivního vědomí člověka. To je to, proč jste sem přišli. To je důvod, proč se to všechno děje tak, jak se to děje. A vězte, že to není o tom, co přichází, ale o tom, co už je tady teď.

Tady, teď, v tomto okamžiku, zažíváte nové zrození Kristova Vědomí zde na planetě. Toto probuzení, pravda, která všude vystupuje do popředí, je o Kristově Vědomí, které se vrací zpět na tuto planetu.

Stejně jako se Veliký, Ješua, pokoušel sdílet toto Kristovo Vědomí se všemi, kteří si toho byli vědomi, se všemi, kteří by mu to umožnili sdílet. Stejně jako se to dělo, je to všechno o tom, co se děje teď, v tomto okamžiku. V tomto okamžiku je před vámi velká změna. Velká změna tady teď, v tuto chvíli.

A mnohé z toho, co se má stát, se již stalo. A to je něco, co musíte pochopit. Jste plně v tomto přechodu, v procesu, v procesu vzestupu. Jste v tom právě teď. Tak to vězte. Vězte, že jak pokračujete ve svém pohybu svým životem denně, každou hodinu, na okamžik, je to všechno o tom, abyste se neustále posouvali vpřed, stále vpřed, vpřed, do světla více a více. Světlo pravdy. Světlo Lásky. Světlo jednoho. To je to, proč jste tady. To je to, co dělají i lidé kolem vás.

V tomto procesu probuzení je mnohem, mnohem více, než si v tomto bodě vůbec dokážete představit, i když to nevykazuje příznaky, které byste mohli hledat. Nyní jsou skutečně v tomto procesu. Je pravda, že existují tací, kteří se velmi pravděpodobně nikdy neprobudí, ne v tomto kolotoči. Ale o tom to pro vás není. Není na vás, abyste se zajímali o jejich minulost, pouze o svou. Vaše minulost, která vás vede dál a dál ke světlu pravdy, dál a dál skrze tento přechod, dál a dál skrze tento proces vzestupu a dál a dál od starých třídimenzionálních iluzorních programů.

Programy, které vás provázely po celý tento život, programy, které vás provázely život za životem, se nyní chýlí ke konci. A to je to, co si musíte uvědomit. To je to, co musíte pochopit, že staré programování skutečně končí. A čím více si to uvědomíte a poznáte, tím více to bude u konce. A nové naprogramování, nový tvůrčí program, nový imaginativní program, který vytváříte, bude vaším životem v pohybu. Tak to vězte.

Vězte, že vše je v procesu. Vězte, že vše je přesně tak, jak to v tomto okamžiku potřebuje být, jako součást velkého vesmírného plánu. Plán pro každého z vás, plán pro kolektivní vědomí této planety, plán pro samotné planetární vědomí a dále do sluneční soustavy a samotné galaxie. Vše se mění. V tuto chvíli je vše v pohybu.

Vězte tedy, že jste větší součástí toho všeho, než jste si možná mysleli. Ale vskutku, všichni jsou součástí celku.

Já jsem Saint Germain a opouštím vás nyní v pokoji, lásce a jednotě. Stále se pohybujete vpřed, stále se pohybujete vpřed do světla. Světlo pravdy, světlo vašeho nového stvoření a konec starého naprogramování, které už tu pro nikoho z vás nemusí být.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/07/saint-germain-the-old-programming-is-coming-to-an-end/

Zpět