6069 Lemurská loď připlouvající na Zemi - Časová osa Cosmic agency

[ UFO ] 2021-01-08

Q: Co se stalo s lodí, která opustila Lemurii a připlula na Zemi před rokem, v této časové linii?
Anéeka: Ta loď je stále na vysoké oběžné dráze Země a je v péči Federace. Je obrovská, asi 2 km. Má tvar dvou tubusů slepených vedle sebe. Je to více než 12 000 let, co opustila Zemi. Je opuštěná. Říká se, že je to lidský výtvor Lemuřanů, i když mně se to tak nezdá. Vypadá jako stará průzkumná loď. Technologie je velmi nízká, nebo zastaralá. Uvnitř nikdo není, ale na chodbách jsou stopy krve a uvnitř spousta a spousta poškození malými zbraněmi, a všechno zničené. Vypadá to, že se uvnitř stalo něco ošklivého a špatného.

Venku to vypadá, jako by ji někdo kdysi dávno použil ke střelbě na terč, jako z jiné lodi. Je silně poškozená. Její motory jsou k ničemu a vrátila se jen impulzivně. Kdyby ji Federace nezastavila, srazila by se se Zemí, protože měla povrchovou trajektorii. Do dnešního dne nevíme, co se uvnitř stalo, a vyšetřování bylo odloženo, protože nikdo nemá zájem vystavit se riziku, že tam půjde.

Q: A jak se udrží na oběžné dráze?

Anéeka: Jen impulzivně. Ale dříve, nebo později to někdo bude muset z oběžné dráhy zase opravit, protože ano, časem se to zhoršuje.

Q: A proč ji necháváte na oběžné dráze a nikdo v ní není, místo abyste ji někam umístili?

Anéeka: Nemůžete to jen tak umístit, jinak řečeno, "dostat ho na oběžnou dráhu". Potřebujete určitou rychlost v závislosti na objektu a jeho vlastnostech a vzdálenosti od Země, aby zůstal v rovnováze.

Q: A proč si nemyslíš, že je to výtvor Lemuřanů?

Anéeka: Protože v té době byla Lemurie plná jiných ras. Ano, je pravda, že existovali lidé, ale jak jsme řekli, vyspělé byly i jiné pozemské civilizace. Prostě si nemyslím, že je logické, že to bylo vytvořeno lidmi tak, jak to je, protože to byla doba formování samotné definice člověka. Už jen proto.

Q: Víte, odkud to přišlo a kde to teoreticky dopadlo?

Anéeka: Když byla objevena poblíž Marsu, vědělo se jen, že se vrací. Bez dalšího zkoumání není známo, odkud pochází, jen to, že by dorazila na vypočítané místo v Tichém oceánu, přesně tam, kde byla Lemurie. To se vypočítá podle rychlosti kosmické lodi a její trajektorie. To je také důvod, proč nedává příliš smysl, aby asteroid zasáhl Zemi. Je zastaven nesčetnými rasami a loděmi na oběžné dráze, které jsou neustále přítomny.

Q: A loď, kolik členů posádky vezla?

Anéeka: To není známo.

Q: A proč se vystavujete riziku, když tam jdete?

Anéeka: Předpokládá se, že uvnitř může být něco nepozorovaného. Nevylučujeme neidentifikované zvíře, jako je například to "číhající" z filmu "Vetřelec", nebo něco podobného. Dostat se tam je extrémně nebezpečné, jednoduše proto, že známé přístupové body jsou zničené a všude po chodbách jsou trosky kovových úlomků, díry, dráty visící dolů a všechno temné. Tým Taygeta, který se pokusil vniknout dovnitř, nahlásil velké množství krve. To je už více než dva roky, není to tak nedávno. Je velmi děsivá a znepokojující, že tam jdete.

Q: Myslíte si, že by tam zvíře mohlo zůstat naživu tak dlouho?

Anéeka: Ta loď je opravdu děsivá. Pokud se jedná o zvíře adaptované na vesmír, ano, je to možné. Jak ilustrují v ne tak úplně sci-fi sáze "Vetřelec", zvíře přizpůsobené chladu někdy jen čeká, až se objeví hostitel.

Ve vesmíru je spousta "mimozemských" zvířat. Věci, kterým zatím nikdo nerozumí. Federace a Taygeta mají také záznamy o nesčetných neznámých nepřátelských zvířatech. 5D není tak, jak je vykresleno, samá láska a mír, to je nahoře. Jak vždy říkáme, existují fáze, kterými musíme projít, než dosáhneme těchto vyšších hustot. Prozatím obecně stále platí zákon džungle, ale záleží na každé planetě.

Zdroj: https://swaru.org/transcripts/lemurian-ship-eriving-to-earth-timeline-text-only-translated-originally-from-spanish

Zpět