606 Událost 2020 - update Michael Love

[ Ezoterika ] 2020-10-31

Tady jsme!

Závěrečná bitva o planetu Zemi se nyní přesunula do své dokončovací fáze, protože "velení světelných sil" dalo zelenou k zahájení konečné operace "vzestupu Země"!

Aliance Země právě přijala hlavní datový tok přímo od světelných sil, který obsahuje úžasnou zásobu nových informací o časové ose pro zbytek roku Země 2020!

- na planetě Zemi došlo za posledních 30 pozemských dnů k masivní expanzi DNA, což tlačí velké probuzení na nové vyšší úrovně! Tato expanze DNA spouští významné zvýšení globálního lidského vědomí!

- velká světová událost se objeví na časové ose Země kolem 5. listopadu, což je katalyzátor pro vyvrcholení nadcházející události! Datový ukazatel ukazuje, že tato událost je pozitivní, ale bude mít vcelku šokující dopad na globální lidské vědomí! Tento skok vědomí je hlavním bodem obratu na časové ose vzestupu Země a jako padající domino spouští další světové události, které jsou v souladu s nejvyšším dobrem lidstva! Po celé planetě budete svědky úžasných věcí odehrávajících se během příštích několika pozemských měsíců.

- jeden z hlavních datových markerů v nejnovější databázi světelných sil ukazuje, že od října 2020 byla za pozemským sluncem detekována velká koule. Tato obří koule hraje hlavní roli v nadcházejícím velkém slunečním záblesku Země! Data ukazují, že právě teď je na časové ose Země bod 3600 let trvající oběžné dráze Nibiru, která prochází sluneční soustavou Země. Tato masivní planeta se znovu přiblíží k Zemi. Máme v našem nadcházejícím vysílání nějaké speciální zprávy a informace o velkých bytostech, které přišly na Zemi před 450 000 lety. Znovu přišly, aby záležitosti s lidstven napravily! (pozn. karmu na ně) Tato část naší nadcházející zprávy je založena na čistých faktických důkazech, které zodpoví všechny otázky o všem, co se odehrálo na Zemi od stvoření lidstva!

- další podrobnosti o nádherné nebeské hvězdné bráně, která se otevře 21. prosince 2020. Je to úsvit nového věku Vodnáře a 1. den Satyugy centrálního slunce! Starověké domorodé bytosti se ve skutečnosti zmiňovali o zimním slunovratu roku 2020. V tomto období vzestupu od roku 2012 do roku 2020 končily všechny jejich dlouhodobé kalendáře.

Podrobnosti, které přicházejí v našem přenosu Pleiádských světelných sil, budou zveřejněny zde v 23:11 1.11.

Aktualizace "Mjolnir" jak možná víte, nad zemí se z pohledu lidstva odehrává andělská bitva epických rozměrů! Světelné síly rozpoutaly "peklo" pro několik zbývajících draconských sil, které zůstávaly v sublunárním prostoru. Výkonná skalární technologie Mjolnir během posledních dvou pozemských týdnů temné síly, které držely Zemi v zajetí po celé věky, na 99% vymazala z tohoto sektoru!

Síly světla, které chrání lidstvo, zvítězily na všech frontách a nyní je vše připraveno! Velký čas Země konečně přišel! Začínáme! Pohotovostní režim pro životní jízdu! Jsi připraven?

Zdroj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=2659880404261230

Zpět