6052 Proč mladí Američané umírají závratným tempem? Neenah Payne

[ Ezoterika ] 2024-03-07

Dr. Bret Weinstein řekl Tuckeru Carlsonovi, že injekce COVID mohly dosud zabít 17 milionů lidí po celém světě! Srovnejte to s 6 miliony údajně zabitých během holocaustu za druhé světové války. V důsledku norimberského procesu bylo mnoho pachatelů oběšeno. Norimberský kodex byl napsán proto, aby zajistil, že se taková zvěrstva nebudou dít "už nikdy". Od roku 1951 zaplatilo Německo na reparacích 90 miliard dolarů. V roce 2024 Německo zaplatí více než 1, 4 miliardy dolarů přeživším holokaustu. Kde je odškodnění pro ty, kteří byli zraněni, nebo zabiti očkováním COVID a politikami?

Dr. Pierre Kory je prezidentem a hlavním lékařským úřadem a také jedním ze zakladatelů FLCCC, Front Line COVID Critical Care Alliance.

Nikdy jsme neviděli umírat takovým tempem: Dr. Pierre Kory (video) 14. 12. 23

Dr. Pierre Kory se připojil k "The Ingraham Angle", aby diskutoval o tom, proč Spojené státy zaznamenaly v roce 2023 "ohromujících" 158 000 úmrtí ve srovnání se stejným obdobím v roce 2019.

Dr. Kory je spoluautorem knihy z roku 2023Válka proti ivermektinu: lék, který zachránil miliony lidí a mohl ukončit pandemii. V roce 2020, než byly schváleny vakcíny proti COVIDu, svědčil před Senátem a prosil FDA, aby se zabývala Ivermektinem. Skutečnost, že Ivermektin byl dostupnou účinnou léčbou COVIDu, učinila injekce COVID "Warp Speed" zbytečnými. Také to učinilo povolení k nouzovému použití pro injekce nezákonnými.

Popis Amazonu

Velké farmaceutické a zdravotnické agentury křičí: "Neberte ivermektin!" Následuje mediální bouře. Proč tedy věda říká opak?" Ivermektin je v médiích sprosté slovo. Nefunguje to. Je to smrtící odčervovač koní. Když ji předepíšete, nebo propagujete, budete označeni za pravicového šarlatána, bude vám zakázán přístup na sociální média, nebo přijdete o licenci k výkonu lékařské praxe. A přesto jím celé země virus vyhladily a více než devadesát pět studií nyní ukazuje, že je jednoznačně účinný při prevenci a léčbě Covid-19. Pokud to nefungovalo, proč probíhala koordinovaná globální kampaň za jeho zrušení? Jaká je pravda o tomto desítky let starém léku, který získal Nobelovu cenu?

Válka proti ivermektinu je osobním a profesním příběhem Dr. Pierra Koryho a jeho křížové výpravy za doporučení bezpečného, levného a generického léku jako klíče k ukončení pandemie. Příběh Dr. Koryho, napsaný s Jennou McCarthyovou, zaznamenává osobní útoky, profesní neúspěchy a hanebné snahy hlavních světových zdravotnických agentur a lékařských časopisů odmítat a popírat účinnost ivermektinu. Zčásti osobní příběh, zčásti sžíravé odhalení, Válka proti ivermektinu zdůrazňuje katastrofální dopady cenzury masmédií a neúnavné propagandy, která vedla k největší humanitární krizi v historii.

Přestože četné studie a epidemiologické údaje ukázaly, že systematickým používáním ivermektinu byly celosvětově zachráněny miliony životů, mnoho dalších milionů lidí zemřelo. Tento masakr byl přímým důsledkem toho, co Dr. Kory nakonec odhalil jako tichou, ale smrtící válku farmaceutického průmyslu proti generickým lékům a zkorumpovaným, uchváceným lékařským a mediálním systémům, které umožňují její pokračování. Každému, kdo si myslel, že Covid-19 je nepřítel, kniha Dr. Koryho nenechá nikoho na pochybách, že skutečným protivníkem v této válce je kolektivní cabal mocichtivých elit, které upřednostňují zisky před lidmi a ve své snaze o kontrolu se nezastaví před ničím.

Předpovědi Dr. Billa Deaglea na rok 2017
Článek Dr. Josepha Mercoly z 14. 9. 22 "Miliony padají jako mouchy, průměrná délka života se hroutí" (nyní v jeho placeném Substacku) informoval o bezprecedentních úmrtích mladých lidí.
Kam se poděli všichni ti lidé?autorCharlie Robinsonoznámil dne 9/2/22, žeDr. Bill Deaglev roce 2017 předpověděl, že populace v západních zemích do roku 2025 klesne kvůli pandemii a ekonomické krizi. Robinson tyto předpovědi koreloval s "nadměrnými úmrtími" v letech 2021-2022 v západních zemích, které se nechaly očkovat proti COVIDu. Poukázal na to, že země, které nedostaly mnoho vakcín proti covidu, jsou země, pro které Deagle předpověděl nárůst populace.

Dr. Deagle tedy věděl, že přinejmenším v roce 2017 existuje plán na uvolnění smrtící "pandemie", která by do roku 2025 zabila velkou část západní populace.

DR. BILL DEAGLE - VŠE, CO SE DĚJE TEĎ 2006 (video) Poprvé publikováno 13. 5. 22.

Průměrná délka života stále klesá

To je větší než COVID: Proč tolik Američanů umírá předčasně? 12. 12. 23 Zprávy:

Komisař Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) Robert Califf nedávno truchlil nad "katastrofický" pokles průměrné délky života v USA. Ale jeho příspěvek, který se týkal kouření, stravy, chronických nemocí a zdravotní péče, ignoroval to, co je zřejmé: Lidé umírají v abnormálně vysokých počtech i nyní a dlouho poté, co COVID-19 odezněl. Agentury veřejného zdraví a lékařské společnosti však mlčí.

Životní pojišťovny soustavně bijí na poplach kvůli těmto neočekávaným, nebo "nadměrným" úmrtím, která si vyžádala o 158000 více Američanů v prvních devíti měsících roku 2023 než ve stejném období roku 2019. To převyšuje úhrnné ztráty Ameriky z každé války od Vietnamu. Kongres by měl urychleně spolupracovat s pojišťovacími experty, aby tento znepokojivý trend prošetřili.

Vzhledem k tomu, že to nejhorší z COVIDu je za námi, roční počet úmrtí ze všech příčin by se měl vrátit na úroveň před pandemií -, nebo dokonce nižší kvůli ztrátě tolika nemocných a nemohoucích Američanů. Místo toho počet obětí zůstává "alarmující, " "rušivý" a zaslouží si "Naléhavou pozornost, " uvádí se v článcích z pojišťovnictví. Pojistně-matematické zprávy, které pojišťovny používají jako podklad pro rozhodování, ukazují, že k úmrtím dochází neúměrně často mezi mladými lidmi v produktivním věku. Nicméně hlavní americký zdravotní manažer, Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, se v září rozhodl archivovat nadměrná úmrtí na Webové stránce https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid19/excess_deaths.htm s poznámkou, že "tyto datové sady již nebudou aktualizovány".

Peníze jsou samozřejmě motivující otázkou pro pojišťovny. V roce 2020 došlo k největšímu ročnímu skoku od chřipkové pohromy v roce 1918, kdy došlo k prudkému nárůstu počtu úmrtí 15, 4 procenta na 90 miliard dolarů ve výplatách. Poté, co v roce 2021 dosáhl 100 miliard dolarů, nároky v roce 2022 zpomalily, ale stále jsou nad rokem 2019. Odborníci na odškodnění vyzývají k přijetí Program včasného varování odhalit hrozící zdravotní problémy u lidí s životním pojištěním a udržet je naživu.

Na rozdíl od rané fáze pandemie se tato úmrtí nevyskytují primárně mezi starými lidmi. U lidí starších 65 let byla úmrtí ve druhém čtvrtletí roku 2023 o 6 procent nižší než norma před pandemií, uvádí nová zpráva Společnosti pojistných matematiků. Úmrtnost byla o 26 procent vyšší u pojištěnců ve věku 35 až 44 let a o 19 procent vyšší u osob ve věku 25 až 34 let, čímž pokračovala v prudkém nárůstu úmrtnosti, který vyvrcholil ve třetím čtvrtletí roku 2021 na ohromujících 101 procentech, respektive 79 procentech nad normálem.

"Nároky na COVID-19 plně nevysvětlují nárůst výskytu vzniklých pojistných událostí, " uvedla společnost. Úmrtí v souvislosti s onemocněním COVID-19 upuštěný 84 procent od prvních tří čtvrtletí roku 2021 do stejného období v roce 2023. Do jisté míry víme, co zabíjí mladé, s pojistně-matematickou analýzou vládních údajů ukazujících nárůst úmrtnosti na onemocnění jater, ledvin a kardiovaskulární onemocnění a cukrovku. Předávkování drogami celostátně také prudce vzrostlo, ale ne primárně v mladé dělnické třídě.

V tom spočívá nejpalčivější otázka pro pojišťovny, epidemiology a úředníky zdravotnických agentur. Proč tradičně nejzdravější část naší společnosti - mladí, zaměstnaní a pojištěni pracovníci - umírá takovým tempem? Úředníci veřejného zdravotnictví agresivně dohlíželi na reakci na pandemii, ať už v dobrém či zlém. Proč se tím nezabývají? Ve Spojeném království, kde po pandemii také přetrvává nadměrná úmrtnost v podobných demografických skupinách, probíhá nezávislé vyšetřování financované vládou. "S každým dalším týdnem vyšetřování COVID, " uvedla nedávno BBC, "je zřejmé, že ve způsobu, jakým byla během pandemie přijímána rozhodnutí a poskytovány informace, byly hluboké chyby. "

"Šokující zjištění: Očekávaná délka života nadále klesá", článek Dr. Josepha Mercoly z 2. 3. 24, který je nyní na jeho placeném substacku.
"Jak se ukázalo, jedna z největších zpráv roku 2023 se nikdy nedostala na titulní stránky novin, což je vzhledem k jejím důsledkům pochopitelné. Svět se nyní potýká s následky globální krize, o které díky sofistikovaným a pečlivě navrženým strategiím vymývání mozků používaným vládou a masmédii masy nevědí. V srpnu 2022 byly zveřejněny předběžné odhady očekávané délky života1, 2 pro rok 2021, které ukazují, že Američané ztratili v letech 2020 a 2021 téměř tři roky očekávané délky života. V prosinci 2022 tato šokující data potvrdila dokončená zpráva o úmrtnosti3. V roce 2019 byla průměrná délka života Američanů všech etnik 78, 8 let. 4 Do konce roku 2020 klesla na 77, 0 let5 a do konce roku 2021 na 76, 4. 6 Jak uvádí americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí ve své konečné zprávě o úmrtnosti za rok 2021, 7 "Od roku 2020 do roku 2021 se úmrtnost zvýšila pro každou věkovou skupinu o 1 rok a více. . . " V té době profesor populačního zdraví na Virginia Commonwealth University Dr. Steven Woolf řekl USA Today: "To znamená, že veškerý lékařský pokrok za poslední čtvrtstoletí byl vymazán. "

COVID byl zlomovým bodem
Pandemie COVID-19 byla zlomovým bodem v historii lidstva a my právě nyní shromažďujeme data, abychom zdokumentovali dopad iracionálních reakcí vlády. Velkou novinkou, o které prakticky nikdo nemluví, je, že a) průměrná délka života mužů klesla mnohem více než u žen a b) převážnou část nadměrných úmrtí tvoří mladí dospělí v produktivním věku. 9 ks To by mělo být hlavní zprávou ve všech mainstreamových mediálních stanicích, místo toho to bylo potlačeno, pravděpodobně proto, že pandemická opatření pravděpodobně hrají v tomto trendu významnou roli. Ani jsem se o tom nedozvěděl, dokud jsem neviděl rozhovor Jimmyho Dorea s Dr. Pierrem Korym (nahoře). Podle výzkumu zveřejněného v JAMA Internal Medicine v listopadu 2023:10, 11, 12, 13 "Vzhledem k tomu, že naděje dožití při narození v USA klesla již druhý rok po sobě, ze 78, 8 let (2019) na 77, 0 let (2020) a 76, 1 let (2021), rozdíl mezi ženami a muži se prohloubil na 5, 8 roku, což je největší hodnota od roku 1996 a nárůst z minima 4, 8 roku v roce 2010. Po více než sto let americké ženy přežívaly americké muže, což lze připsat nižší úmrtnosti na kardiovaskulární a plicní rakovinu, která z velké části souvisí s rozdíly v kuřáckém chování. Tato studie systematicky zkoumá příspěvky COVID-19 a dalších základních příčin úmrtí k prohloubení rozdílu v očekávané délce života mezi pohlavími v letech 2010 až 2021. " Opiátová krize tento trend ještě zhoršila a snížila průměrnou délku života mužů v důsledku prudkého nárůstu předávkování drogami, nehod a sebevražd. Úmrtí ze zoufalství, což je termín označující nárůst sebevražd, poruch spojených s užíváním drog a alkoholických onemocnění jater, jsou často spojovány s ekonomickými těžkostmi, depresí a stresem. Tato úmrtí zasáhla zejména muže a znamenala významný posun v oblasti průměrné délky života. Studie nyní odhalují drsnou realitu, a to, že muži v produktivním věku stále více nesou hlavní nápor škod způsobených krizí COVID-19.

Zvětšující se rozdíly mezi ženami a muži v naději dožití
Architekti tohoto pečlivě zorganizovaného spiknutí dosáhli těchto výsledků s mrazivou přesností. Jejich cílem nebylo pouze vypustit virus, ale také otestovat odolnost společenských struktur a adaptabilitu systémů zdravotní péče na bezprecedentní stresory manipulací s proměnnými, včetně přístupu ke zdravotní péči a reakcí veřejného zdraví. Pandemie neúměrně zasáhla muže, a to nejen kvůli biologickým predispozicím, ale také kvůli sociálním vzorcům a vzorcům chování. Například neochota mužů vyhledat lékařskou pomoc a prevalence vysoce rizikového chování pravděpodobně významně přispěly k pozorovanému rozdílu v očekávané délce života. S tím, jak se svět vynořuje ze stínu pandemie, jsme nyní nuceni přehodnotit základní aspekty systémů zdravotní péče, zaměstnanosti a sociální podpory. Jak je podrobně popsáno v dokumentu JAMA, rozdíl mezi pohlavími v průměrné délce života v USA - rozdíl téměř šesti let - je největší od roku 1996. "Rozdíl v naději dožití mezi muži a ženami se od roku 2010 do roku 2019 zvýšil o 0, 23 roku a od roku 2019 do roku 2021 o 0, 70 roku. Před COVID-19 v roce 2020 byly největšími přispěvateli ke zhoršení průměrné délky života mužů oproti ženám neúmyslná zranění, cukrovka, sebevraždy, vraždy a srdeční choroby. . . Absolutní rozdíl v míře úmrtnosti mezi muži a ženami upravenou podle věku se mezi lety 2010 a 2021 zvýšil z 252 na 315 na 100 000 obyvatel, přičemž přetrvávající rozdíl je u srdečních chorob a zvětšující se u COVID-19, neúmyslných zranění a několika dalších příčin. Tato analýza zjistila, že COVID-19 a epidemie předávkování drogami v posledních letech významně přispěly k prohlubování rozdílů v průměrné délce života mezi ženami a muži. "

Mladí Američané umírají děsivým tempem
V článku pro The Hill z 12. prosince 2023 Kory také zhodnotil pojistně-matematická data, která odhalují další šokující posun: Břemeno smrti nyní neúměrně dopadá na mladé a lidi v produktivním věku, demografickou skupinu, která kdysi ztělesňovala zdraví a vitalitu v americké společnosti. Rozhodnutí Centra pro kontrolu a prevenci nemocí archivovat v září svou webovou stránku o nadměrných úmrtích a přestat aktualizovat, přidává do této již tak matoucí situace vrstvu tajemství. Finanční důsledky pro pojišťovny jsou hluboké. Prudký nárůst počtu žádostí o úmrtí od roku 2020 odráží nejzávažnější nárůst od pandemie chřipky v roce 1918, což vyvolalo volání po systému včasného varování, který by pojištěnce chránil před vznikajícími zdravotními hrozbami. Jak poznamenal Kory:16 "Na rozdíl od rané fáze pandemie nejsou tato úmrtí primárně mezi starými. U lidí starších 65 let byla úmrtí ve druhém čtvrtletí roku 2023 o 6 % nižší než předpandemická norma, uvádí nová zpráva Společnosti pojistných matematiků. Úmrtnost byla o 26 % vyšší u pojištěnců ve věku 35 až 44 let a o 19 % vyšší u osob ve věku 25 až 34 let, čímž pokračovala v prudkém nárůstu úmrtnosti, který vyvrcholil ve třetím čtvrtletí roku 2021 a dosáhl ohromujících 101 %, respektive 79 % nad normálem. " Zajímavé je, že nárůst úmrtnosti se neomezuje pouze na starší osoby, ale je výrazně vyšší u mladších pojištěných dospělých. Tento posun vyvolává zásadní otázky o příčinách, které přesahují rámec COVID-19 a zahrnují nárůst onemocnění jater, ledvin a kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky a předávkování drogami, i když ne převážně mezi mladou dělnickou třídou. Tento scénář si žádá kritické prozkoumání: proč reakce úředníků v oblasti veřejného zdraví, kteří kdysi stáli v čele zvládání pandemie, při řešení těchto nadměrných úmrtí nápadně chybí? Nezávislé veřejné vyšetřování nadměrných úmrtí po pandemii ve Spojeném království nabízí ostrý kontrast a zdůrazňuje potřebu podobného a přísného vyšetřování ve Spojených státech. Toto šetření by mělo podrobně prozkoumat zvládání pandemie, včetně lockdownů, léčebných protokolů a rychlého nasazení vakcín, uprostřed více než milionu zpráv o potenciálních nežádoucích účincích a vznikajících studií o postvakcinačních syndromech. Bezprecedentní cenzura disentu a prosazování pandemických opatření vyvolávají další obavy ohledně rozhodnutí učiněných během krize. Vzhledem k tomu, že pojistní matematici varují před pokračujícím nadměrným počtem úmrtí - zejména mezi mladšími pojištěnci - až do roku 2030, je zřejmá nutnost komplexního posouzení. Toto hodnocení musí rozebrat, které strategie byly úspěšné a které selhaly, aby bylo možné se lépe připravit na budoucí pandemie a ochránit všechny segmenty společnosti, zejména ty nejzranitelnější.

Potřebujeme nové paradigma
Nemůže být zřejmější - protože nyní shromažďujeme data, která potvrzují vše, co jsem říkal v posledních několika letech - že jsme byli obelháváni a nyní sklízíme výsledky tohoto podvodu. Mým záměrem je zahájit novou éru globálního zdraví - takovou, která rozpozná a bude řešit spletitou síť faktorů, které přispívají k nerovnostem v oblasti zdraví. Jedním z primárních faktorů je odpojení mezi námi a vědomím. Právě dokončuji svou novou knihu "The Power of Choice", která by měla vyjít v příštích několika měsících. Je koncipována tak, aby se jednalo o klíčové dílo, které se bude zabývat základními otázkami, které vedly k zoufalému stavu věcí, v němž se nyní nacházíme. V mnoha ohledech je to příručka, jak se z této krize dostat

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/07/why-are-young-americans-dying-at-staggering-rates/

Zpět