6038 Stísněni ve svém fyzickém těle, aneb stlačování duše Antea

[ Ezoterika ] 2024-03-03

Cítili jste se někdy stísněně ve svém fyzickém těle?
Zažila jsem to více než jednou, a proto jsem se rozhodla dozvědět se o tomto fenoménu od vyšších sil.
❗️Jak se ukázalo, můj pocit mě nezklamal. V duších naší dimenze existuje efekt stlačení duše. Energetická špína a struska energetických drah v jemnohmotných tělech (analog: ukládání cholesterolu v cévách). Vytváří jakýsi skafandr, který způsobuje pocit těsnosti ve fyzickém těle.

Odpověď vyšších sil zněla takto: Vadí-li vám to, zvyšte vibrace!
✅ Čím vyšší jsou vibrace, tím širší je aura a tím je energetičtější v jemnohmotné rovině. Čím vyšší je vibrační energie v jemnohmotných tělech, tím vyšší je rychlost jejího pohybu. A rychlost pohybu energie energetickými kanály a čakrami vytváří pocit energetické plnosti.
Negativní energie snižují množství energie a zpomalují ji, zatímco pozitivní energie naopak zvyšují množství a rychlost pohybu energie v těle.
✅ Čím vyšší jsou vibrace, tím širší je biopole a tím silnější je energetický vliv na vnější svět.
Zde poznamenám, že expanze aury je důsledkem zvýšení vibrací.
✅ Širší biopole umožňuje rychlejší dekondenzaci energie a hmoty prostoru, a tím urychluje procesy Přechodu.
✅ Kromě toho může široké a ideálně čisté, vysoce vibrační biopole přijímat více energií Kvantového Přechodu z Kosmu, čímž pozitivně transformuje zmutovanou DNA ve fyzickém těle!

A pak, s vysokými vibracemi, se život ve fyzickém těle stává méně stísněným. Je to asi jako přestěhovat se z jednopokojového bytu do velkého domu, nebo alespoň do dvoupokojového bytu. :)
Podle mého názoru se před námi otevírají velké vyhlídky! Ale stejně jako všude jinde i zde platí stará dobrá zásada: pokud chcete pozitivní změnu, vždy začněte nejprve u sebe.

Zdroj: https://absolutera.ru/article16467-esli-vam-tesno-v-fizicheskom-tele-ili-effekt-spressovyvaniya-dushi

Zpět