6028 Změňte své vnímání Robyn G Locke

[ Ezoterika ] 2024-03-07

Interpretace jsou významné. Jsou vaše interpretace, známé jako vnímání, přesné? Na vašem vnímání záleží. Když jste s někým jiným, žádáte o vysvětlení, když si nejste jisti, co bylo řečeno? Mluví v takových rozhovorech o vás, nebo myslí na sebe?

Myslíte si, že jejich komentáře jsou určeny vám? Ztotožňujete se s jejich slovy a vnímáte to, co bylo řečeno? To může způsobit určité podráždění. Proč o tobě řekli něco takového? Měli byste se nad tím pohoršovat? Řekněme, že jste významně ovlivněni interpretacemi známými jako vaše vnímání.

Místo toho, abyste reagovali a objasnili jejich výroky, zvnitřníte je ve frustraci? Pokud jste přitom cítili nějakou úzkost, aniž byste si to chtěli připustit, uvědomte si, že jste se rozhodli uložit si nějakou novou emocionální zátěž. Zůstane s vámi, dokud nebudete připraveni se s tím vypořádat. V určitém okamžiku budete muset uznat a procítit tuto uloženou energii. Každý z nich čeká na vaši reflexi a zapojení. Tato energie čeká na vaši připravenost je cítit.

Emoce
Když je emoce uložena a pak zapomenuta, ovlivní (časem) váš svět. Než konverzace skončí, možná si nepamatujete vše, co bylo řečeno. Přesto si vaše tělo, které je studnicí emocí, pamatuje. A tak jste po letech nashromáždili spoustu emocionální energie, která ležela ladem, ale vnitřně aktivní. Postupem času tyto nevyjádřené emoce vykreslují samy sebe prostřednictvím různých neduhů. Možná jsou mimo obraz kvůli omezeným tělesným funkcím, nebo nemoci. Proměňují se v bolesti těla, nečekané bolesti, nebo nevysvětlitelné neurózy? "Jak se to stalo? Nedělal jsem nic, co by mělo tento problém způsobit. Tomu nerozumím. "
Tak tady to máte . . . Jeden den se cítíte naprosto v pořádku a druhý den do vašeho světa vstoupí nevysvětlitelná a nevítaná bolest, se kterou se nyní musíte vypořádat.

Jsme tu, abychom se těmito otázkami zabývali
Chceme, abyste měli nástroje, které vám zmírní zbytečné bolesti. Mohli byste začít tím, že do věcí, které zpochybňujete, vložíte mentální pauzu? Proč internalizovat bludné myšlenky? Předpokládáte, ale nevíte jistě, co bylo myšleno, pokud nehledáte okamžité vyjasnění.

Vnímání je klíčové
Jste na správné cestě, nebo jdete špatným směrem? Vaše vnímání je klíčem k provedení nejlepšího dalšího kroku.

Doporučuje se uvědomění si přítomného okamžiku
Doporučuje se neustálý dohled nad těmito mentálními hodnoceními. Jste strážcem svých myšlenek. Sledujte myšlenky, které vás napadají. Sledujte, pozorujte a odpoutejte se od myšlenek, které ve vás vyvolávají pocit neštěstí, tím, že se zaměříte na ty věci, díky kterým se cítíte lépe.

Myslíte si, že je to jednoduchá věc? Začněte dnes tím, že se podíváte na své myšlenky tak, jak se jeví v mysli. Nesuďte je. Pozorujte pouze tyto myšlenky. Zdají se vám některé hloupé, nebo nevhodné? Zvažte každou z nich bez posuzování, a pak je propusťte. Nechte je odplout, zatímco se zapojíte do jiných myšlenek, které jsou více v souladu s tím, na co se chcete soustředit.

Nejdůležitější je vaše soustředěná pozornost. Stanovte si záměr na věci, které vám přinášejí radost, a na cíle, které si přejete rozvíjet. Pohybujte se spíše tímto způsobem než jakýmkoli jiným.

Vyberte si lepší myšlenky, na které se zaměříte, a uvědomte si, že vše, co bylo řečeno, není o vás. Dokážete nechat projít, nebo protékat slova, která podněcují hněv, aniž byste jim dovolili, aby vás ovlivnila? Rozhodněte se myslet na myšlenky, které vám dělají dobře. To umožní vašemu tělu dýchat. Ano - dýchat, jinak nemá tělo žádné prostředky k uvolnění napjatého způsobu, jakým se cítí. Mohli byste také uvolnit zadržované vjemy? Nemůžete vědět, co si druhý myslí, pokud ho nepožádáte o názor, abyste umožnili vstup jasnosti. To, co vnímáte, nemusí být takové, jak si myslíte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/07/change-your-perceptions/

Zpět