6011 Životní gobelín: Nech to být, je konec Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-02-28


Moji drazí,
Je čas oslavit své nové bytí. I když může existovat několik překážek vašeho štěstí, tyto překážky rychle spadnou na vedlejší kolej. Nyní máte pohodlnou trajektorii ke své osobní svobodě a radosti. Budou chvíle, kdy se vaše obavy mohou zdát zdrcující, nebo děsivé. Ale tyto časy budou mnohem menší a méně hrozivé, než tomu bylo v tomto životě, nebo v kterémkoli jiném zemském životě. To je život, ve který jste doufali a za který jste se modlili. To je místo, kde se strašlivé události mění v drobné podráždění - možná ne okamžitě, ale rychleji, než si nyní představujete. Včerejšek byl zahalen strachem. Vaše pozemské strachy budou nyní minimální. Radši si nakopnout palec, než si zlomit nohu. Vstoupili jste do nového světa bytí. Možná budete mít potíže s označením tohoto nového života, protože není zapleten do strachu, nebo úzkosti; Prostě to tak je. A i když se pravděpodobně budete ještě pár dní, nebo týdnů snažit být tím, kým jste kdysi byli, toto bytí již není součástí vašeho života. Takže zpočátku budete fňukat a plakat, protože se vám rozpadá svět. Jen proto, abyste si osušili slzy a otevřeli oči tomu, co je, místo toho, co bylo. Váš 3D život plný bolesti a strachu je u konce. Nespadnete, ale budete se vznášet, protože hluboko uvnitř víte, že je konec. To, co bylo kdysi přijatelné, už není. A to, co bylo kdysi strašlivé, už není. Je po všem.

Na druhou stranu, někteří z vás se budou pokoušet udržet si svůj strach déle. Ne proto, že by vás bavilo bát se, ale proto, že to je pozemský život, který jste vždy znali. Strach z toho, co by se mohlo stát, místo toho, co se děje. Dovolte si dýchat čerstvý vzduch tohoto nového světa a svého nového života. Bojovali jste sami se sebou i s ostatními. Zažili jste nepředstavitelnou bolest. Zachránili jste ostatní před jejich strachem. Ale to už je pryč. Přivítejte svou novou bytost ve svém životě, jakmile to bude možné.

Někteří z vás si přejí udržet to, co bylo jen o něco déle. Je to podobné, jako když doufáte, že někdo, koho milujete, nikdy neodejde ze země, i když vy i on víte, že je čas, aby to udělal. Uvolněte své 3D já. Je čas, abyste se posunuli do svých snů o míru a radosti, zatímco jste na Zemi v tomto životě.
Je po všem. Budiž. Amen.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/28/life-tapestry-creations-let-go-its-over/

Zpět