5996 Dokumenty od FDA, Pfizer ukazují, že šíření "vakcíny" COVID je skutečné Ethan Huff

[ Ezoterika ] 2024-02-24

Až dosud většina výzkumů, které odhalovaly "vakcíny" proti wuchanskému koronaviru (COVID-19) jako nebezpečné - a odhalovaly ty, kteří je berou jako šiřitele nemocí a úmrtí - pocházela z nezávislých zdrojů. Nyní pravda přichází od federální vlády a Big Tech.

Pátrající veřejnosti, včetně pilných hledačů pravdy ze skupiny Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC), chvíli trvalo, než to všechno zjistila, ale nyní víme od samotného amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), že produkty genové terapie mRNA, jako jsou ty vyráběné společnostmi Pfizer-BioNTech a Moderna, se skutečně přenáší na ostatní od těch, kteří je užívají.

Dokument FDA z roku 2015 nazvaný "Design and Analysis of Shedding Studies for Virus or Bacteria-Based Gene Therapy and Oncolytic Products" definuje vylučování jako "uvolňování [virových nebo bakteriálních produktů genové terapie] ... z pacienta jedním nebo všemi následujícími způsoby: exkrety (výkaly); sekrety (moč, sliny, nosohltanové tekutiny atd.); nebo přes kůži (vřídky, boláky, rány)".

Stejný dokument FDA dále vysvětluje, co jsou produkty genové terapie:
"Všechny produkty, které zprostředkovávají své účinky transkripcí, nebo translací přeneseného genetického materiálu."

Vzhledem k tomu, že do této kategorie spadají jak injekce mRNA pro vakcíny COVID, tak adenovirové vakcíny, jedná se o jasné přiznání samotné FDA, že lidé, kteří jsou "plně očkovaní" proti COVID, vylučují tyto jedy na ostatní kontaktem, nebo blízkostí, což dává za pravdu nezávislým výzkumníkům, kteří před touto hrozbou varují již léta.

Děti dostávají spike protein v mateřském mléce
Na nedávné konferenci FLCCC ve Phoenixu Dr. Pierre Kory popsal fenomén vylučování a související rizika. Naneštěstí pro ty, kteří se nenechali očkovat, plně očkovaní kontaminují ostatní "spike" proteiny a dalšími smrtícími složkami očkování. Nachází se i v mateřském mléce. Tato hrozba může trvat nejméně půl roku poté, co se člověk nechá očkovat, což znamená, že riziko není jen dočasnou záležitostí, která trvá několik dní, jak někteří tvrdí.

"Vylučování je bohužel reálné," uvedl Dr. Kory na konferenci. "FDA to ví."
FDA toto vše nadále popírá a vydala prohlášení pro The Epoch Times, v němž tvrdí, že injekce COVID "nejsou regulovány jako produkty genové terapie", čímž se dříve citovaný dokument s pokyny "nevztahuje na vakcíny COVID-19". Tím to však nekončí.

Jak také vysvětlil Dr. Kory, vlastní literatura společnosti Pfizer rovněž vysvětluje, že účastníci jejích studií s injekcemi COVID riskují šíření jedů na ostatní kolem sebe vdechnutím, nebo kontaktem s kůží. Společnost Pfizer popsala toto riziko pomocí následujících dvou příkladů potenciálních "environmentálních expozic":

"Muž, který podstupuje, nebo přerušil intervenci (vakcíny), ohrožuje partnerku před početím, nebo kolem něj." Členka rodiny, nebo poskytovatel zdravotní péče hlásí, že je těhotná poté, co byla vystavena zásahu (vakcíny) vdechnutím, nebo kontaktem s kůží.

Existuje také riziko "sekundárního vylučování", ke kterému dochází, když někdo kontaminovaný někým, kdo byl plně očkován, to vyloučí na někoho dalšího.

"Příkladem expozice prostředí během kojení je členka rodiny, nebo poskytovatel zdravotní péče, která nahlásí, že kojí poté, co byla vystavena intervenci (vakcíně) vdechnutím, nebo kontaktem kůží," jak připouští interní dokumenty společnosti Pfizer a varují před nežádoucími účinky, které by mohly vzniknout z těchto "nepřímých expozic".

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/24/Documents-from-FDA-Pfizer-show-that-Covid-vaccine-shedding-is-real/

Zpět