5963 Vyšší oktávy finanční tvorby Gillian MacBeth-Louthan

[ Ezoterika ] 2024-02-19

Když posuneme své vědomí vzhůru do vyšších oktáv finanční formace, přicházíme do stolové hory na pozadí finančních strachů.

Přicházíme na místo, které nás obklopuje něčím, co se zdá být velmi málo možností. S tím, jak energie tohoto roku rozvinou své origami já, všichni uvidíme nové úhly politického vnímání a kosmického vnímání. Dveře vidění se otevírají s vytřeštěnýma očima jako ten, kdo má kosmický šedý zákal a je konečně připraven uvolnit tlustou pokrývku minulosti. Plně vidět znamená být sankcionován, být zplnomocněn jednat. Vibrace reakce je jako retrográdní planeta, která se vrací zpět a opakuje vzorec, který neslouží vyššímu účelu. Každá maličkost v životě vyčerpává vaše zdroje a nutí vás přesouvat své vědomí mezi viděné a neviditelné. Všechno od vás vyžaduje emocionální reakci, protože každé malé finanční pípnutí, které vám přijde do cesty, vysaje páru z vašich budoucích snů.

Žádá se po vás, abyste stáli vzpřímeně jako ti, kteří čelí mnoha zdem života před nimi, za nimi a tomu, co jim brání dosáhnout toho, co si myslí, že je jejich osudem. Finanční strach vytváří blokády v myšlení, v paměti, v těle, krevním řečišti a v samotném proudění vzduchu. Finanční strach vás drží jako rukojmí v cirkuse se třemi kruhy v den opakujících se svišťů. Vesmír vás žádá, abyste zůstali silní jako starobylá keltská pevnost, která si beze strachu stále drží svou aktuální pozici. Pozemské potřeby se neustále dožadují vaší pozornosti jako dítě, které nepustí matčinu nohu. Okolnosti, které nemůžete ovlivnit, se vkrádají do vašich myšlenek, ať už je aktivně vnímáte, nebo ne. Obyvatelstvo Země vytváří svou vlastní mocnou vlnu energie, která podle toho vrcholí a odlévá se.

Jak vstupujeme do roku 2024, všichni se dostáváme na vrchol Emocionálního Já. Tento rok je číselně osmička a čtyřka, která vás žádá, abyste rozšířili to, co znáte, do místa, kde uvidíte budoucnost zobrazenou ve vašem vnitřním oku. Po mnoho let lidé na Zemi cpali své emoce do míst v energetickém poli, které nyní žádá, aby byly plně viděny ve světle nového dne. Emocionální tíha a čekání minulosti jako samotný Drak tohoto roku žádá, abyste emocionálně přeměnili to, co jste drželi jako rukojmí v buňkách, orgánech, vlasech a vráskách svého těla.

Pohlédněte vibrací svého srdce, kde jste ještě nedovolili odpuštění, uzdravení a uvolnění. Tato energie je jako místnost ve vaší duši, která je již naplněna starým nábytkem z minulosti, a přesto se ji snažíte naplnit tím, co je nové, lesklé a svěží. Představte si, že sedíte v obývacím pokoji své duše na všech aspektech minulosti, které jste neodpustili, nebo nepropustili. Představte si všechen ten prach, pavučiny a stáří, které jste si neuvědomovali. Na tomto místě se podívejte do knihovny své duše, podívejte se, co je napsáno na zdech času, a odemkněte všechny skryté dveře svého minulého já. V roce 2024 se Země povznese na místo velkého univerzálního odpuštění, na místo, které lidstvo nevidělo po mnoho tisíciletí.

Jako někdo, kdo se připravuje na Velký ples ve stylu Popelky-princezny, i vy jste žádáni, abyste se připravili na místo sebevztažnosti, které nebylo dříve uznáno. Podívejte se na staré obrazy toho, kým jste kdysi byli, a uzavřete kruh ve svém srdci a duši. Posaďte se do starobylé svatyně toho, co bylo, ale buďte přítomností. Vy všichni máte schopnost uvolnit emocionální tíhu minulosti, kterou si necháváte jako suvenýr, jako připomínku jako nejlepší přítel. Udělali jste dobře a chránili jste se v každé Polici duše, ale nyní jste se probudili k velkému planetárnímu uvolnění, když všichni uvolnili mnoho Kosmických croissantových vrstev toho, co bylo konečně vidět v zářivé dokonalosti toho, co je možné.

Mnohé tváře vás a vaší duše, vašeho těla a vašeho života jsou krásné v souladu s vaším učením, pro ostatní znamenají jen málo. Podívejte se, proč jste se chránili před Láskou, podívejte se, proč jste se chránili před zraněním, podívejte se, proč stále držíte tajemství toho, co se vám stalo jako dítěti. Podívejte se, proč se stále bojíte být krásní, milovaní, ctěni a viděni v plnosti své duše a sebe sama. Jsi jedním z Pokladů Boha, On tě viděl milionkrát se zabalit a rozbalit jen v této inkarnaci. Sledoval, jak se vyvíjíte jako stromek, který se snaží stát se něčím víc, vidí sám sebe jako Velký dub.

V roce 2024 je čas rozbalit svou přítomnost, hláskovat to oběma směry. Je čas, abyste byli viděni v pravém krásném světle, kterým jste vždy byli, ale báli jste se to uznat. Je čas otevřít své srdce tolika chutím lásky, kolik jich můžete ochutnat na jedno posezení. Je čas znovu milovat, počínaje sebou samým, účelem, Bohem, rodinou, přáteli atd. Když člověk ztratí emocionální váhu, kam si myslíte, že to jde? Přesouvá svou životní sílu do živé plazmy Matky Země a obnovuje starou energii. Jste dárcem života. Jste Dárcem Světla a stáváte se Příjemcem Lásky.

Vezměte všechny události svého života a své zkušenosti a vdechněte jim svou životní sílu. Vdechněte svůj podpis, svou odlišnost, svůj zvuk a svou barvu do každé části svého života. Nepokoušejte se vybarvovat a měnit sami sebe napodobováním stejných vibrací jako ostatní, protože nemůžete a nechcete zapadnout do jejich plánu. Ctěte všechny své výtvory a ctěte výtvory lidí kolem vás. Není třeba je měnit, aby soutěžily s ostatními životními zkušenostmi, protože každý život má svůj vlastní plán a osud, který slouží vyššímu dobru a většímu Bohu.Zdroj:
>https://eraoflight.com/2024/02/19/higher-octaves-of-financial-formation/Zpět