5956 Serapis Bey: Cti svou cestu Carolyn C.

[ Ezoterika ] 2024-02-22

Vaše cesta světla je dar. Přicházíte na Zemi, abyste vytvořili cestu, našli nejlepší cestu, žili a pak se vrátili domů. Vaše cesta byla vytvořena na druhé straně s Božstvím a vašimi anděly a hierarchií Světla. Jste vedeni den za dnem, minutu za minutou, abyste spolutvořili s božstvím a posouvali se po své duchovní cestě.

Váš život, vaše cesta je posvátná. Některé z nejbolestivějších cest jsou ty nejvyšší, nebo nejhlubší.

Nepopírejte ani nekritizujte svou cestu, volby, cíle a neúspěchy. Vše je připraveno k růstu, změně, reorganizaci a obnově. Cesta života je iluze. Tato cesta je těžká a bolestivá po fyzické stránce, ale když se vrátíme domů, uvědomíme si, že to byl jen zvláštní film, který jsme zažili, abychom mohli růst. Když negujete svou cestu, negujete svůj účel a své volby. Bolestivá rozhodnutí mohou vytvořit největší růst. Lidé, které potřebujeme pozorovat, jsou ti, kteří nás inspirují a šťouchají do našich srdcí.

Měli bychom být přitahováni tam, kde se cítíme energeticky přitahováni.

Ctít svou cestu je jako ctít svou duši. Jste velká bytost světla a pouze statečná duše má odvahu inkarnovat se na Zemi. Duše, které se rozhodnou sem přijít, mají silnou duchovní esenci, kterou si musí pamatovat a čerpat z ní, když se cítí bezmocné a zraněné. Meditujte, jděte dovnitř a připojte se k duchovnímu společenství lásky a Světla a toho, co rezonuje s vaším duchem.

Važte si sami sebe jako velkého hudebníka, nebo celebrity. Respektujte svou cestu a své zkušenosti. Použijte zde jako učební nástroje a lekce. Čím více přijmeme svůj zármutek, tím více si budeme vážit sami sebe. Jste přeživší a část Božství. Bůh tě sem neposlal samotného. Existují průvodci, andělé a vzestoupené bytosti, které jsou vzdáleny jen myšlenkou, nebo modlitbou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/22/serapis-bey-honor-your-path/

Zpět