5950 Otočka Gillian MacBeth-Louthan

[ Ezoterika ] 2024-02-18

Ztráta minulosti a odpojení se od budoucnosti nabízí příležitosti, které by jinak nemohly existovat. Nový věk, stáří, všechny věky se stávají zbytečnými, protože lidstvo dělá obrat o 100 stupňů v místo opětovného spojení. Komunikační linky mezi lidmi jsou křehké a napjaté jako motýlí křídla v emocionálním silném větru. Vidět sebe sama zrcadlit se v druhých se stalo vyčerpávajícím a většina lidí odvrací oči, protože nechce vidět, co je přímo před nimi. Jednota se zdá být nepatrná, jak lidstvo funí a sfoukává hologram.

Čas se kolébá kupředu jako stará míchací pračka z padesátých let, udržuje věci rozvířené, stlačené a pohybující se v molekulárním zmatku. Pocit bytí tady a tam je stejně skutečný jako cokoli jiného na planetě Zemi. Natahování dopředu a dozadu může člověku způsobit velmi závratě a nerovnováhu. Chybějící objekty jsou roztroušeny mezi dimenzemi a hledají místo k přistání. Talíře času se budou i nadále třít o sebe a vytvářet neočekávané sezónní a osobní změny. Pravidla hry jedné dimenze neplatí v jiné.

Čas, hvězdy a podnebí se přepisují v souladu s novými kolektivními zákony. Jako změna rychlostního limitu z venkova do města. Každé dveře, které otevřete, vás zavedou po další dálnici a vedlejší cestě sebe sama do multidimenzionálního portálu ještě vytvořeného. Roztříštěné části lidské evoluce se nyní snaží být soudržné a snaží se zapadnout do nového diagramu jednoty; Zaměstnávat všechny hledáním chybějících částí sebe sama. Každý člověk je doprovázen do hlubokých aspektů své atomové struktury. Všechny původní plány jsou protkány budoucími sliby, výsledky a zadními vrátky. Abyste se stali svou pravou přítomností, musíte kráčet do hluboké propasti všech aspektů sebe sama. Realita je výzvou v boji muže proti muži s emocemi. Čas plyne bez přemýšlení, zatímco nás vichřice dimenzionálních změn nutí jezdit na kolech proti větru jako zlá čarodějnice z východu.

Čas nelze vnutit do láhve, nebo zaškatulkovat. Času narostla křídla a vzlétá do neznámých vzorců. Sextanty lidstva požadují, aby čas letěl směrem, který dává smysl. Všechny senzory Země - čich, chuť, hmat - mění standardy. Neberte je jako samozřejmost a plně jim nedůvěřujte, protože zkoumají všechny své možnosti. To, co bylo kdysi vytesáno do kamene, se nyní posunulo v plánu. To, o čem víte, že je pravda, je denně bez přestání zpochybňováno. Tělo obdrželo tolik smíšených signálů, tolik protichůdných pravd, že je přetíženo a zdá se, že si žije svým vlastním životem. Všechny obvody jsou přetížené. Země se nachází na křižovatce časových linií, protože Duchovní totem roku 2024 se plně dostává na své místo.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/18/u-turn/

Zpět