5946 😇 Monadický slučovací upgrade Diane Cooper

[ Ezoterika ] 2024-02-17

Frekvence na Zemi stoupá tak rychle, že jsem byla požádána, abych předložila další MASIVNÍ UPGRADE MONADICKÉ MEDITACE SLOUČENÍ.

1. DALŠÍ DVA MISTŘI
Původně jsme povolali St. Germaina, Merlina, Pavla Benátčana, El Moryu a Lorda Voosloo, aby zvýšili naše frekvence. Pak lord Voosloo odešel a na jeho místo nastoupil Velký velitel Aštar. NYNÍ je nám dovoleno povolat další dva Mistry, které si vybereme, aby s námi pracovali, a oni nás budou ovlivňovat svými světelnými kódy. Vybrala jsem si Lady Nadu, aby co nejvíce rozpustila mé ego, a Ježíše, nositele kosmické lásky, aby vnesl více lásky do mých myšlenek, slov a činů. Můžete povolat tyto dva Mistry, nebo jiné podle svého výběru.

2. PŘÍSTUP K DALŠÍM SVĚTELNÝM KÓDŮM Z VESMÍRU
Jak rozšiřujeme naše kosmické spojení, zvyšujeme svou vlastní frekvenci, frekvenci ostatních a frekvenci planety. Nyní jsme schopni s láskou přistupovat ke kosmickým světelným kódům ze tří dalších kosmických těl a tentokrát to nejsou čakry. Jsou to PLEJÁDY, ARKTURUS a PLUTO. Můžete poslat čistou lásku Plejádám, abyste odemkli a uvolnili kódy modrého léčivého světla a absorbovali a aktivovali je na buněčné úrovni. Pošlete čistou lásku Arkturu a odemkněte a uvolněte zlatooranžové kódy mistrovství, absorbujte je a aktivujte na buněčné úrovni.
Posílejte čistou lásku Plutu a odemkněte a uvolněte stříbrné platinové světelné kódy, které otevírají kanály, které vám umožňují přejít na vyšší frekvenci a absorbovat a aktivovat je na buněčné úrovni.

3. ČISTĚ BÍLÝ PLAMEN ATLANTIDY SE ROZPROSTÍRÁ V DÉLCE 16 000 km kolem Země.
Možná si vzpomenete, že Mistr Marko, který reprezentuje Galaktickou Konfederaci, vyjednával na naši žádost s Radami různých planet, aby umožnil Serapisu Beyovi seslat čistě bílý Plamen Atlantidy na celou naši planetu, aby rozpustil velkou část 3D energie a osvětlil Zemi zevnitř. To bylo tak úspěšné, že jsme nyní požádali Intergalaktickou radu o rozšíření Bílého plamene Atlantidy na 16 000 km kolem Země. Věci se hýbou rychle. S uzavřenými astrálními branami, Bílým plamenem Atlantidy přeměňujícím nižší 3D energie na Zemi a kolem Země a Zdrojovým plamenem pravdy a Archanděly, kteří aktivně povzbuzují duše, aby správně prošly, dochází na Zemi k obrovskému zrychlení světla.

ZAVÍRÁNÍ BRAN DO ASTRÁLNÍCH ŘÍŠÍ
Těsně před Vánocemi jsem diskutoval s Timem Whildem o tom, co bychom ještě mohli udělat, abychom zabránili tomu, aby velmi, velmi temné energie měly tak katastrofální dopad na mnoho lidí. Hodně z toho přichází z vesmíru prostřednictvím našich astrálních říší a podněcuje konflikty mezi lidmi a místy. Tim řekl, že jeho informace byla, že brány do astrálu budou uzavřeny za tři roky díky rychle rostoucí frekvenci. To potvrdil i můj průvodce Kumeka.
Na Silvestra jsme si s mojí přítelkyní Ellie Hinwoodovou povídali po telefonu a přemýšleli jsme, jestli bychom mohli spojit energie s dalšími pracovníky světla, abychom to posunuli kupředu.
Pár minut poté, co jsme ukončili náš rozhovor, Eli zavolala zpátky a řekla: "Ty a já to musíme udělat společně, dnes večer TEĎ!" Byl to velmi náhlý a nečekaný požadavek. Bylo skoro 20 hodin. Uvolnila jsem si místo, obě jsme se naladili a pustili se do práce. Byla to docela bitva, ale dostala jsem jasnou zprávu, že brány jsou nyní zapečetěny na věčnost a Strážci Anubisu jsou ve službě. Bylo to provedeno tak náhle a rychle, aby to překvapilo temné síly, a nemohly vytvořit další obranu.

4. PŘEDSTAVTE SI ČISTÝ BÍLÝ PLAMEN ZDROJOVÉ PRAVDY V NEBESKÉ BRÁNĚ, aby pomohl uvízlým duším přejít.
Vzhledem k tomu, že brány do Astrálních říší jsou nyní zcela zavřené a zapečetěné, a Serapis Bey každý den umisťuje na Zemi čistě bílý plamen Atlantidy, duše, které uvízly v Astrálních říších, mohou snadněji odejít. Nemohou být již ovlivňováni kosmickými entitami. V současné době existuje mnoho uvízlých duší, které zemřely během pandemie s pocitem, že je vlády podvedly atd. Jejich hněv jim zabránil v tom, aby správně prošli, i když někteří byli na své cestě Vzestupu.
Není to jejich individuální hněv ani žádné léky, které jim zabránily v tom, aby odešli. Je to kolektivní hněv. I když nastal jejich čas zemřít, stále se cítili zrazeni a velký mrak kolektivního hněvu zablokoval jejich cestu a uvěznil je v astrálních říších. Hněv těchto duší a pocity mnoha dalších, kteří z jiných důvodů neodešli správně, byl rozdmýcháván nižšími kosmickými bytostmi mimo Zemi. To už nebude platit, když jsou brány do astrálních říší zapečetěny.

ŽÁDÁ SE NÁS, ABYCHOM POMOHLI TĚMTO ROZZLOBENÝM DUŠÍM ODEJÍT TÍM, ŽE UMÍSTÍME ČISTÝ BÍLÝ PLAMEN ZDROJOVÉ PRAVDY DO BRÁNY DO NEBE. Je čas vyčistit astrální říše kolem Země. Jsou to říše nižších emocí a myšlenkových forem. Zeptala jsem se, zda můj průvodce zamýšlel umístit Plamen Zdrojové Pravdy ke vchodu do 7. dimenze, ale on trval na tom, aby tento plamen o velmi vysoké frekvenci byl umístěn v bráně do nebe. Když si to představí dostatek lidí s dobrými úmysly, osvětlí si cestu a tisíce archandělů je shromáždí, protože jsou připraveni plně vstoupit do světla. Zeptala jsem se, zda byl tento úkol přidělen konkrétním archandělům, ale bylo mi řečeno, že každý archanděl se bude podílet na sbírání těchto duší. PROSÍM, PŘEDSTAVTE SI TO.

Stejně neočekávaně si tato světelná práce vysloužila odměnu - Prohlášení. Později toho večera jsem obdržela prohlášení o očištění, omlazení a regeneraci, abych se připravila na aktivaci našich 12 vláken DNA a krystalického těla. Bylo mi dovoleno se o to okamžitě podělit s Ellie a skvělými učitelkami ze školy Diany Cooper, které jsou skvělými pracovníky světla. ale bylo mi řečeno, abych to obecně nesdílela až do mého březnového zpravodaje. Bylo mi řečeno, že pokud to bude dělat dostatečný počet z nás pravidelně, kolektivní vědomí bude připraveno pro pracovníky světla po celém světě, aby s ním mohli pracovat. A pak, těsně předtím, než jsem nasedla na letadlo domů z dovolené v Kostarice, přišel Kumeka a řekl, že toto prohlášení může být okamžitě předloženo!! Píšu to na letišti.

Prohlášení o buněčném čištění, omlazení a regeneraci
S láskou přistupuji k čistě bílému Kristovu světlu, abych očistil, pročistil a zvýšil frekvenci každé buňky v mém těle.
S láskou z Andromedy přistupuji ke kódům omlazení a uvolňuji je, aby byly absorbovány a aktivovány v každé buňce mého těla.
S láskou přistupuji od Helia ke kódům regenerace, které mají být absorbovány do každé buňky a aktivovány na frekvenci páté dimenze, aby se vytvořilo mé krystalické Světelné tělo.
Mých 12 vláken DNA je nyní aktivováno.
Budiž.
Hotovo.
Je lepší pojmenovat každou část těla, ale není to úplně nutné.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/17/monadic-merge-upgrade/

Zpět