594 Odhalení Mark Baughman

[ Ezoterika ] 2020-10-30

Zkráceno-
Nyní je zcela jasné, že prezidentské volby v USA rozhodnou o osudu světa na mnoho dalších let. Otázkou je; půjde Země na temnou stranu, nebo ke světlu? Tyto volby nejsou o demokratech ani republikánech, ale o dobru vs. zlu! Porazí dobří lidé a vůdci světa zlé ilumináty, kteří řídí svět po mnoho stovek let? Volby v roce 2016 rozhodly o začátku "pádu Cabal" po celém světě. Ale co se stane?

Mocná Aliance je jednoznačně vítězem, ale 3D šachová hra ještě neskončila. Prezident Trump volby vyhraje, Biden bude odhalen jako zločinec, jak již byl obžalován před volbami, ale část veřejnosti nevěří. Tyto zločiny budou muset být odhaleny jiným způsobem, aby přesvědčily více lidí. Nejsem si jistý, zda Trump o "kriminální rodině Bidenů" prozradí víc, nebo veřejnost "projde prožitkem", aby všichni viděli Bidena jako zločince, kterým skutečně je. Bude prezident Trump osamělým kandidátem? Dojde ke zpoždění voleb kvůli aktuálně probíhajícím podvodům s voliči? Tato tajemství se teprve budou hrát.

Víme, že národní garda a armáda jsou připravovány na reakci na zvolení Trumpa, to se stane. Máme informace, že Státní národní garda ve Filadelfii a Georgii byla povolána do služby. Nakupte potraviny, protože máme namířeno na několik týdnů k uzavření. Také velmi doporučuji nenechat své děti jít na Halloween. Halloween je velkým obdobím pro obřady s únosy dětí a ještě horšími věcmi. Pozorně hlídejte všechny děti. Toto je vzkaz od Aliance.

Jedním z velkých úkolů armády je potlačit nepokoje v obtížných takzvaných "modrých státech", kde došlo k nepokojům, jako je stát Washington, Oregon a Kalifornie. Mnozí slyšeli o jednotkách Komunistické čínské strany v Britské Kolumbii v Kanadě připravených vyrazit přes hranice do státu Washington, Oregonu a Kalifornie, pokud Biden nevyhraje. Obama, Clinton a Biden podepsali smlouvu o těchto třech státech s čínskou komunistickou stranou, když byli u moci. Není to žádným způsobem vymahatelné ani legální. Plánují překročit hranici po skončení voleb - jak uvedl Benjamin Fulford ve své týdenní rubrice.

Aliance je o tomto tématu informována a má zavedena protiopatření. Z více zdrojů týmu QAnon; Prezident Číny Xi Jinping je významným hráčem v Alianci a je součástí Nové Čínské republiky, která podepsala Zlatou smlouvu v roce 2013, podle níž všech 209 zemí převede finance na měny kryté zlatem. Je součástí himálajské skupiny, která v posledních měsících vyhlásila Čínskou republiku. Výňatek z prohlášení v New Yorku 3. června 2020; "Od dnešního dne nebude Čínská komunistická strana (ČKS) zákonnou čínskou vládou," pravil miliardář Guo Wengui v přímém přenosu z lodi v přístavu v New Yorku. "Jsem tady, abych řekl všem, kteří milují mír, právo, humanitu - jednou a navždy ukončíme komunistickou stranu."Získali jsme podporu stovky zemí." Tyto informace byly ilumináty potlačeny. Lidé to ještě nechápou, každá země a svět se mění před našimi očima, ale Fake News Media jsou jen placenými loutkami iluminátů! V Číně před Si Tin-pchingem byl model "vysněného totalitního státu", kterým by bylo USA, pokud by v roce 2016 byla zvolena Hillary. Xi Jinping bojoval a pomalu nahradil členy ČKS benevolentními demokratickými členy. Všechny země se ve Smlouvě z roku 2015 dohodly, že budou Republikou (což je lepší než být lidovou). Neznamená to, že by s tím všichni v těchto zemích souhlasili nebo o tom věděli, protože v každé zemi jsou lidi deep state.

Před mnoha měsíci jsem četl článek, že většina členů ČKS před 5-7 lety věděla, že se to stane. Mnoho starých členů ČKS začalo zkupovat domy v zahraničí, převáže peníze po moři a dokonce kupovat občanství v mnoha malých ostrovních zemích. Stará čínská garda ČKS neodejde bez boje. Nashromáždili obrovské bohatství, které ukradli čínským lidem. V západním světě povědomé. Biden měl podporu ČKS čtyři miliardy dolarů jen pro jeho kampaň. Mnoho demokratických členů na pozicích také "prodalo svůj hlas a duši" ČKS. Kriminální guvernér Andrew Cuomo nutil pacienty C19 být v domovech s pečovatelskou službou, je koupen ČKS. Je zřejmé, že C19 uvolnila v Číně ČKS podporovaná ilumináty. Toto není Čínská nová republika vedená Si Tin-pchingem. Podle Fullforda Leo Zagami ohlásil, že Čína napadne Tchajwan a zahájí třetí světovou válku, pokud Trump vyhraje nebo budou-li volby "zpochybněné."

To se nestane, dovolte mi vysvětlit proč. Ve starém světě byly třemi pilíři struktury iluminátského světa Vatikán, Bank of England a americká armáda. Nyní Aliance, týmy Q odstranily deep state vůdce ve všech ozbrojených silách v Americe a dokonce vytvořily Nové "vesmírné síly", které bojovaly proti špatnému tajnému vesmírnému programu na našem nebi, o kterém lidé ani nevěděli. Došlo k sejmutí Vatikánu před mnoha měsíci, s přesunem všech starodávných pokladů a obrovského množství zlata do Fort Knox. Bank of England byla také stržena. Proto ilumináti pověřili armádu ČKS, aby provedla převzetí planety. To se nestane. ČKS zahájila antigravitačními loděmi útok na jednu z nejsilnějších lodí Aliance, dlouho nevydržely.

Americké jednotky jsou na půdě Kanady a řeší problém. Vzhledem k tomu, že ČKS chtěla základny v různých částech světa, měly jednotky na lodích kousek od Peru, které Aliance odstranila. Američané jsou také po mnoho desetiletí agresorem pod vlajkou "boje proti teroristům". Deep state chtěl pokračovat ve válkách a konfliktech po celém světě se zjevně nepotřebnými 900 základnami po celém světě. Ty byly většinou používány velmi zkorumpovanou CIA pro operace s drogami a lidmi. Trumpova administrativa to zastavila od svého nástupu do funkce.

Přechod planety, od nynějška do konce roku, je hlavní změnou planety. První úder bude větší počet zatčení Deep statu po celém světě hned po volbách. Bude odhaleno mnoho velmi významných zločinců, bez ohledu na to, kdo jsou nebo kolik mají peněz. To bude pomalu pokračovat až do konce března 2021. Příští rok budou existovat kanály pravdy vedle některých falešných televizních stanic. V listopadu 2020 dojde k mnoha velkým zatčením. Toto bude poslední hlavní blokování. Očekává se mnoho protestů proti špatným vládám po celém světě, zejména v lednu a únoru 2021. 21. prosince 2020 zasáhne planetu zimní slunovrat, hlavní "Duhová vlna" a probudí mnoho 3D spáčů, ale neočekávejte všechny lidi. Začnou se otevírat myšlence korupce, některým se upraví DNA, aby se jim více otevřelo srdce a třetí oko.

Vlády a monarchie světa nedokázaly být vůči lidem spravedlivé. Nyní méně než 0,1% lidí nahoře vlastní 80% známých aktiv. To se zastaví. Obrovské množství bohatství planety bylo v podzemních jeskyních a základnách po stovky tisíc let. Zdroje jako Dr. Charlie Ward, hlavní mluvčí konference o pravdě, Jared Rand, bývalý člen tajného vesmírného programu potvrdili, že již patnáct let jejich práce spočívá v přepravě až 400 milionů palet s bohatstvím soukromými letadly pro bohaté, elitu a mnoho vlád po celém světě. Zkorumpovaný centrální bankovní systému Rothschild podniká akce k fyzickému převozu nebo uložení jejich bohatství. Aliance přehodnotí měny (RV), které podhodnocením své hodnoty poskytovali bohatství zkorumpovaným iluminátům a jejich bankovním systémům. Tak státy připravovali o bohatství. Vím také o šesti hlavních svěřeneckých fondech globálního kolaterálního účtu a jedním z největších je svěřenecký fond Saint Germain (údajně s 63 nulami). Jedná se o fond, který bude vyplácet všem lidem na planetě základní příjem asi 1 400$. Bude vyplaceno více paušálních částek, například v Americe je daň z příjmu zcela nezákonná a Kongres ji nepotvrdil. Každý dostane všechny peníze zpět s úroky za celý život. Daň z příjmu v Americe skončí. Globální měnový reset nejprve vynuluje 42 měn, poté uhradí veškerý dluh všem lidem, všem zemím na celém světě. Masivní svěřenecké bohatství s podzemním majetkem snadno pokryje veškerý převod bohatství na lidi. ŽÁDNÁ vláda ani monarchie neobdrží žádné prostředky. Jejich korupce a chamtivost skončí. Budeme financovat humanitární projekty, které přinesou skryté technologie pro všechny lidi. Se všemi bude zacházeno stejně, bez hladu, bez chudoby a každý bude mít dobré přístřeší nebo domov. Změníme způsob, jakým lidé myslí a co dělají po celém světě. Za dvacet let budeme mít open-source inženýrství, které změní planetu na civilizaci Star-Trek. Ilumináti také přemýšlí o resetu. Jejich plán je splacení hypoték, pokud předáte svůj majetek špatným vládám, dostanete špinavou vakcínu se sledovací a ovládací technologií. Jak poznáte tento reset od dobrého? Peníze nepůjdou vládě a budou kryté zlatem. Většina kryptoměn nebude použita, a pokud ano, bude jištěna zlatem. Bitcoiny byly založeny v 90. letech k financování zkorumpovaného tajného vesmírného programu. Blitcoin nepřežije reset. V průběhu let byly po celém světě zatčeny desítky tisíc bankéřů. Existují softwarová zadní vrátka, pomocí kterých můžete zdarma získat peníze na starý systém fiat nebo převodový systém SWIFT. Nový kvantový finanční systém byl nainstalován v každé bance na světě a každý v něm bude mít účet. Pokud nyní máte bankovní účet, používáte kvantový - již je v provozu.

Zveřejňujeme operaci: "První říjnový týden došlo k zatčení stovek bankéřů v Goldman Sachs v NY. Ve čtvrtek 22. října ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že Goldman Sachs byl obviněn v případě zahraničního úplatku a že zaplatí pokuty přes 2,9 miliardy USD. Týkalo se to úplatků milionů dolarů pro politické elity Deep State, které podle všeho zahrnovaly rodiny a správu Obamova / Bidenova zločinu." Čínští starší nebo tzv. Dračí rodina, která tvořila 27 rodin, které se přestěhovaly na Tchajwan po skončení druhé světové války, má nejvíce zlata na světě. Bylo použito na podporu západního světa po dohodě z Bretton-Woods v roce 1945. Přišly znovu, aby pomohly lidstvu zlatem v hodnotě 640 bilionů dolarů, které podpoří všechny měny po celém světě zlatem. Z tohoto důvodu Aliance nedovolí ČKS zahájit nebo způsobit na Tchajwanu problémy. Zlato vždy bylo na svobodném Tchajwanu. Pokud jde o fiatový systém, ten pouze umožňuje kriminálnímu bankovnímu systému iluminátů tisknout tolik, kolik chtějí. Musí být zastaven, aby byl ukončen pokus falešné inflace.

V současné době máme v Americe 22 milionů hladových dětí a na planetě téměř jednu miliardu. Obvykle se každý rok na této planetě ztratilo osm milionů dětí. Nebudu se zde zabývat tím, proč se o to stará Aliance, jakmile prezident Trump nastoupil do úřadu.

Velkou otázkou je, kdy k tomu dojde? Podílel jsem se na přechodu planety téměř čtyři roky a toto načasování je nejstráženějším tajemstvím. Dokonce více, než antigravitační vesmírná technologie, která byla chráněná více, než projekt Manhattan (vývoj atomové bomby za druhé světové války). Aliance stanovila datum a čas vydání NESARA a GESARA na 11. září 2001 v 10:00 a ilumináti a deep state v 8:15 zaútočili na dvojčata v New Yorku. Tentokrát dojde k RV někdy v příštích třech měsících, možná. Hráči Deep State jsou stále na útěku. Byla odstraněna veškerá horní správa, střední správa má některé zatčené a je rozložena. Stále existují přisluhovači Deep State na lodích. Hlavním problémem je bezpečnost lidí, kteří začnou měnit planetu. Nechceme žádné další 11. září, a proto je tato "Největší válka v historii" utajená, aby Aliance dosáhla neomezený úspěch a vrátila planetu "Všem dobrým lidem".

Zdroj: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/10/the-final-battle-between-light-and-dark.html

Zpět