5923 222 Infuze bohyně Meg Benedicte

[ Ezoterika ] 2024-02-15

Vzestup do nové energie, nové éry, nových vibrací! Tento ˝8˝ rok Dřevěného draka nás již pozvedl na vyšší duchovní úroveň a prolomil další práh hustoty. Minulý týden jsem si najednou musela lehnout, moje tělo i mysl se vypnuly, cítila jsem intenzivní tlak, který mě tlačil dolů do postele. Po hodině hlubokého transu s mým duchovním týmem jsem se probudila svěží, lehčí, osvobozená od těžké vrstvy hustoty. Byl to mimořádný průlomový okamžik!

Od té doby se životní síla mé Duše zvýšila v infuzi energie pulzující a vibrující v mém těle, v nových vizích, v silnějším vnitřním pohonu. Tento pramen esence vnitřní Duše se touží projevit ve světě. Je to podmanivá vlna, která se pohybuje ve mně a skrze mě. Vidím to, cítím to, jsem tím povzbuzována. Rok ˝8˝ nás pozvedá k vyšším, rozšířenějším způsobům Bytí.

První posvátnou branou roku 2024 je příští týden ponoření se do ženských energií Božské Matky, Velekněžky, esence Bohyně. Když se přizpůsobíme ˝osmi˝ energiím dračího ducha, je to ideální čas na spojení, uctění a integraci přívalu ženské energie v poli. Božská bohyně transformuje globální operační systém tím, že rozpouští hierarchický patriarchát do spravedlivějšího kruhu spolupráce, komunity a expanze.

Trojitá dávka infuze 222 Bohyně poskytuje příležitost aktivovat šablonu posvátného spojení, kosmickou Vesica Pisces (dva do sebe zapadající kruhy) - aby ožila ve vašem srdečním centru a světelném těle. Toto je nová šablona božské lásky, rovnováhy jin/jang, JEDNOTY vibrující ve vašem bytí na Nové Zemi.

Bohyně se vrací v celé své kráse! Když se 22. února shromáždíme v Bráně 222, vítáme požehnání a shovívavost Bohyně, když aktivujeme šablonu posvátného srdce univerzální lásky, rovnováhy a harmonie. Připojme se k AA Metatronovi v této slibné bráně 222 a vytvořme svět míru.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/15/222-goddess-infusion-2/

Zpět