5916 UAP a vědomí jsou propojeny; G-LOC přivádí lidskou duši do jiné dimenze Vicky Verma

[ Ezoterika ] 2024-02-13

´Celá realita neidentifikovaných vzdušných jevů (UAP) je extrémně komplikovaná, rozprostřená v mnoha větvích a vědomí je někde zapleteno do této záhady, která hraje významnou roli v pochopení jevů. Lidské vědomí se stalo předmětem experimentů, což vedlo odborníky k přesvědčení, že je spojeno s UFO. Astronom Jacques Valléevyvinul alternativní hypotézu, která naznačuje, že UFO jsou součástí mechanismu ovládání lidstva. Jednoduše řečeno, ˝vědomí˝ je jen uvědomění si lidské mysli o jejím vnitřním a vnějším prostředí. Po tisíciletí mnozí vysvětlovali vědomí v psychologii a vědě. Není však zcela známo, jak a kde vědomí vzniká a kam směřuje po skončení života.

Neurochirurg Dr. Eben Alexander věří, že dochází k vědecké revoluci, která zcela změní náš pohled na svět. Mozek podle něj není tvůrcem vědomí, ale funguje spíše jako filtr, který vědomí propouští dovnitř. Tvrdí, že mozek neovládá vědomí; Místo toho je vědomí základní silou, která vytváří a řídí celý vesmír. Dr. Alexander zmiňuje důkazy o věcech, jako je reinkarnace a vzpomínky na minulé životy, což naznačuje, že pokud věříte, že mozek produkuje vědomí, nemůže tyto jevy vysvětlit. Poukazuje na tajemství kvantové fyziky, kde experimenty ukazují, že vědomí hraje zásadní roli a naše svobodná vůle ovlivňuje výsledky, což zpochybňuje myšlenku, že vše je určeno chemickými reakcemi a fyzikálními zákony. Zavádí koncept mozku jako ˝redukčního ventilu˝, který umožňuje existenci určitých vědomých stavů. Podle něj kvantová fyzika zdůrazňuje důležitost pozorovatele a naznačuje, že uvědomění si existence je hlubokým tajemstvím. V podstatě věří, že jsme vědomí navzdory našemu mozku, a když naše fyzická těla zemřou, naše vědomé vědomí se výrazně rozšíří. Leslie Kean, uznávaný novinář, říká, že existuje balík důkazů, které předpokládají, že fenomén UFO je spojen s ˝alternativní dimenzí˝. Věří, že UFO by mohlo být spojeno s ˝posmrtným životem˝ a ˝zážitky blízké smrti˝ a mohlo by pocházet z jiné ˝dimenze˝.

V podcastu s Chrisem Lethem Leslie řekl, že existují dva odlišné aspekty fenoménu UFO. Prvním z nich je fyzický aspekt, který zahrnuje UFO, které je detekováno na radaru a k němuž armáda přistupuje tradičním, empirickým způsobem. Kean zdůrazňuje druhou, záhadnější vrstvu zážitků s UFO. Leslie řekla Lehto, že si je stále více jistá, že existuje spojení mezi nadpřirozenými zážitky, zážitky blízké smrti a nevysvětlitelnými pozorováními. Řekla: ˝Jistě, paranormální prvky fenoménu UFO se zdají mít nějaký vztah k tomu, co lidé popisují v zážitcích blízké smrti a dalších typech aktivit, které se odehrávají ve smyslu anomálních zážitků souvisejících s vědomím, které lidé mají, které jsou velmi rozmanité. Prostě je tam nějaký crossover vzduch a já nevím, co to je. Chci říct, že je tu celá složka UFO, která je čistě fyzická.˝ Leslie spekuluje, že by mohlo existovat spojení mezi UFO a nějakou formou alternativní dimenze, která existuje za hranicemi našich pěti smyslů. Tato dimenze se podle ní může překrývat s tou naší, což poskytuje možné vysvětlení záhadných a často nevysvětlitelných aspektů fenoménu UFO.

CIA experimentovala na lidském vědomí
CIA se hluboce zajímala o pochopení lidského vědomí. Níže je šokující oficiální dokument CIA o lidském vědomí, který uvádí: Vědomí není vůbec součástí našeho těla; Je uloženo v našem mozku, ale není považováno za jeho součást. Naše vědomí, neboli ˝my˝, je svým vlastním bytím - přízračnou verzí nás samých. Dokument pojednává o technice nazvané ˝Gateway Experience˝, která byla v podstatě popsána jako tréninkový systém, který má přinést zvýšenou sílu, soustředění a koherenci amplitudy a frekvence výstupu mozkových vln mezi levou a pravou hemisférou, což by změnilo vědomí, vytlačilo ho mimo fyzický prostor a uniklo omezením času a prostoru. V podstatě to bylo vnímáno jako způsob, jak uvést mysl do jiného stavu vědomí, ovládat lidský mozek interakcí s nefyzickými aspekty reality. Podle zprávy CIA se pohybovalo od přeměny energie k léčení vlastního těla až po cestování napříč prostorem a časem, aby se naučilo a získal přístup k novým informacím.

CIA schválila testování pod dohledem podplukovníka americké armády Wayna M. McDonnella. Projekt byl až do roku 2003 tajný, což znemožňovalo přístup komukoli. V roce 1980 byl McDonnell požádán, aby pracoval na projektu Gateway Experience. Stalo se to v době, kdy se Spojené státy velmi zajímaly o psychický výzkum. Zájem vzrostl, protože Sovětský svaz také zkoumal věci jako psychokineze a mimosmyslové vnímání (ESP) pro své špionážní mise během studené války. Projekt Gateway Experience byl ovlivněn výzkumem Roberta Monroea. Monroe byl v 50. letech vedoucím pracovníkem v rádiu a studoval, jak zvuk ovlivňuje lidské vědomí. Proslavil se svým výzkumem změněného vědomí a založením Monroeova institutu. Jeho kniha z roku 1971 Journeys Out of the Body (Cesty ven z těla) je považována za popularizaci termínu ˝mimotělní zážitek˝. Robert soustředěně studoval mimotělní zážitky. Jeho hlavním cílem bylo shromáždit vědecké důkazy dokazující existenci alternativních realit. Aby lidem usnadnil cestování do těchto kosmických říší, vytvořil technologii zvanou Hemispheric Synchronization, známou také jako Hemi-Sync. Tento systém využívá speciální zvuky, nazývané binaurální rytmy, aby levá a pravá strana mozku spolupracovaly v harmonii. Aby otestovali jeho novou metodu, nezávislí odborníci na mozek studovali lidi, kteří ji vyzkoušeli. Překvapivě se výsledky jasně ukázaly na skenech mozku. Obě strany mozku pracovaly stejnou silou a rychlostí. To ukázalo, že Monroeova práce pomáhá lidem dosáhnout různých stavů vědomí. Americká vláda věnovala Monroeovým převratným objevům velkou pozornost. V roce 1978 se s ním spojili lidé z Ústřední zpravodajské služby (CIA). Požádali ho, aby se připojil k přísně tajnému vojenskému projektu. Plánem bylo použít jeho techniku rozšiřování mysli k tomu, aby poslal vojáky do hlubokých sezení vzdáleného vidění. Kdyby to fungovalo, Amerika by mohla mít výhodu nad svými nepřáteli, jako je Sovětský svaz. Vojáci mohou být schopni vidět věci z minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti, nebo dokonce prozkoumávat různé vesmíry. Díky svým zkušenostem a patentovaným technologiím byl Robert ideální osobou pro tento důležitý projekt.

Bigelow: UFO a vědomí jsou propojeny
V tomto rozhovoru s Jeffreym Mishlovem hovoří americký miliardář Robert Bigelow o možnosti mimotělních zážitků, které mohou být uměle vyvolány. Dozvěděl se o tom od generála letectva, který to zažil, když podstupoval proces zvaný centrifugový výcvik. Při tomto tréninku se jednotlivci dostanou do zařízení zvaného G-LOC při tlaku kolem 7 až 7,5 G (gravitační síla) bez jakéhokoli dalšího vybavení. Snaží se zadržet dech a zůstat při vědomí, než omdlí.

Podle výpovědi generála letectva měl během jednoho z těchto sezení mimotělní zážitek. Po dokončení dvanácti sezení (i když nyní existují pravidla, která to omezují na tři), vystoupil z kapsle centrifugy a místo toho, aby byl ve svém těle, ocitl se nad ním. Viděl, jak jeho tělo vystupuje a kráčí chodbou, uvědomuje si aktivity v sousedních místnostech a slyší rozhovory, které by normálně slyšet neměl. Nebyl to zážitek blízké smrti, ale uměle vyvolaný.

Generál pokračoval ve své cestě mimo tělo a kráčel chodbou do své kanceláře. Procházel zdmi, vznášel se u stropu a pozoroval, jak jeho tělo otevírá dveře a provádí akce. Mimotělní zážitek skončil, když se jeho tělo posadilo na židli u jeho stolu, v tu chvíli se jeho vědomí vrátilo zpět do jeho těla.

˝Podobná událost se stává moderním stíhacím pilotům, když zažívají intenzivní přetížení během extrémních bojových manévrů. Bylo hlášeno, že piloti ztrácejí vědomí během maximálních sil G a podstupují krátký mimotělní stav vědomí. Americká armáda provedla rozsáhlý výzkum tohoto potenciálně nebezpečného jevu a oficiálně pojmenovala tuto zkušenost ˝G-LOC˝. Populární televizní pořad Sightings natočil celý segment o OBE vyvolaných G-LOC, který byl nazván ˝Simulované mimotělní zážitky˝. Několik amerických vojenských pilotů se zúčastnilo experimentu, při kterém byl G-LOC vytvořen v centrifuze NASA. Každý dotazovaný pilot uvedl, že omdlel a pak podrobně popsal mimotělní stav vědomí.- Tajemství duše: Využití mimotělních zážitků k pochopení naší pravé podstatyod Williama Buhlmana.

Bigelow je naprosto přesvědčen, že mezi námi existuje nelidský inteligentní život, možná existují i jiné dimenze, kde takové entity existují. Utratil na toto téma miliony dolarů, což mu umožnilo uvěřit, že mimozemšťané jsou zde přímo před lidmi. Dokonce má za sebou i vlastní blízká setkání. V rozhovoru s oceňovaným novinářem Georgem Knappem se Bigelow podělil o své vlastní zkušenosti, které ho přivedly k zájmu o život po smrti a UFO. Hovořil o možném spojení mezi studiem vědomí a UFO, stejně jako o rizicích pokusů o komunikaci s neznámým.

˝ Vesmírný svět byl v mém životě tak obrovský, než abych se mohl věnovat něčemu legitimnímu, jako jsou rakety se spalovacími motory. Nečekali jsme, že se něco takového stane, tak je to tam jiné. Tohle je svatý grál a je jiný než druhý svatý grál (UFO). Existuje jakási část vašeho vědomí, která přežije vaši tělesnou smrt? To je velký problem, obrovský příběh. To je gigantické.˝

˝Buďte trochu opatrní v tom, co si přejete. Na první pohled zní komunikace skvěle a mimochodem se to zkouší odjakživa už od delfské věštírny. Můžete se přece vrátit tisíce let zpátky, a i o to se pokoušeli. Není to tedy až teď, jak víte, posledních 100 let jsme se prostřednictvím elektroniky a pomocí nějakých elektrických přístrojů pokoušeli o nějaký druh komunikace. A víte, že komunikace může být na nejrůznějších úrovních. Může existovat komunikace, která vám způsobí jen uvědomění.˝
Vyšetřovací tým pana Bigelowa, vedený Colmem Kelleherem, vědeckým administrátorem institutu a biochemikem, zdokumentoval své vlastní paranormální jevy v knize z roku 2005 ˝Hon na Skinwalkera˝ od Dr. Kellehera a pana Knappa.

Bigelow řekl, že viděl ˝interdimenzionální˝ síly skrze portály na určitých paranormálních horkých místech, jako je Skinwalker. Ale také řekl, že často navštěvoval ranč, aniž by zažil ten druh mrazivých událostí, o kterých informovali jiní, jako by si nějaká inteligence vybírala lidi, s nimiž bude jednat. ˝Každou noc jsem spal jako špalek,˝ řekl. Žádnému člověku se fyzicky nic nestalo, ale řekl, že on a další návštěvníci si často nosili domů podivné věci, jako například sirný zápach v určité části jeho domu. Jeho žena cítila přítomnost tvora bez tváře, který se tlačil na její stranu postele.

David Grusch učinil významná tvrzení týkající se NHI, když uvedl, že tyto entity mohou být mimozemské nebo interdimenzionální, nebo možná obojí. Astronom a badatel UFO Jacques Vallée uvádí, že UFO a související události paranormální povahy zahrnují návštěvy z jiných ˝realit˝ nebo ˝dimenzí˝. Tato myšlenka navrhuje, že tyto alternativní reality existují odděleně, ale paralelně s tou naší. V knize ˝The Edge of Reality˝ z roku 1975 se Vallée a Hynek zamýšleli nad možností toho, čemu říkají ˝vzájemně propojené vesmíry˝.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/13/aerospace-billionaire-claims-uaps-consciousness-are-linked-g-loc-makes-human-soul-enter-another-dimension/

Zpět