5908 Fáze kapitulace Julie Boerst

[ Ezoterika ] 2024-02-14

Zdá se, že odevzdání se děje postupně. Když jste připraveni nechat odejít to, co jste předtím považovali za bezpečné, odpadne to, jako by to nikdy nebylo. Jste svobodní, jen ještě nejste svobodní. Jste vždy svobodní, tak proč říkáme, že ještě nejste svobodní? Jste jen tak svobodní, jak si dovolíte být ve zkušenosti, a zdá se, že vaše snaha omezit se na sebe sama postupně upadá. Vaše zkušenosti jsou pro vás stále limitem do té míry, do jaké to stále chcete a věříte, že je to bezpečné.

Těsně předtím, než se zbavíte kontroly nad svým odděleným já nad tím, co považujete za oblast svého života, pocítíte akutní bodnutí snahy ovládat cokoli jako oddělené já. Tohle je fajn. Nemáte nekonečnou trpělivost s nesnesitelnou bolestí. Jakmile se stane zřejmým, že bolest je intenzivní, chcete, aby skončila, a tak se odevzdáte tomu, co je zde a vždy bezbolestné. Jak postupujete, nepotřebujete tak intenzivní nebo dramatické prožitky bolesti, abyste věděli, že se chcete vzdát limitů. Může stačit krátký a intenzivní výkyv.

Odevzdáváte se svému skutečnému a sdílenému Já, takže se jen uvolňujete do toho, čím jste. To, čím jste, je to, čím jsou vždy všichni a vše, co nazýváte jinak, takže jste vždy v nejvyšším bezpečí. Jste-li nanejvýš v bezpečí vy, pak jsou všichni vždy v nejvyšším bezpečí.

V každé fázi odevzdání začnete vidět toho druhého jako své Já. Jak postupujete, důvěřujete tomu druhému více a více, protože důvěřujete našemu společnému bytí. Pokud není co kritizovat na tom druhém, pak určitě není co kritizovat na vás. Pokud na tom druhém vidíte něco, co je třeba kritizovat, je to klíč k vaší zkáze. Cokoli vidíte na tom druhém, co můžete kritizovat, je to, co zbylo z vaší sebenenávisti. Děkujte za tak zřejmý signál naladění se na sebenenávist. Já nemůže být nenáviděno. Sdílené, spojené, sjednocené Já je pouze láska a může být láskou navždy. Fakta. Vždy zde můžete spočinout ve faktech. Jsou velmi pohodlným místem k odpočinku.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/14/stages-of-surrender/

Zpět