5900 Poselství z vyšších říší: Cykly života Wendy Ann Zellea

[ Ezoterika ] 2024-02-11

Život se točí dokola v nepřetržité spirále událostí, které určují, co leží před námi v rozvíjejícím se projevu vědomí. Zlepšuje se to? Je to relativní. Není to o nic lepší ani horší, než to kdy bylo. Jediná věc, která určuje stav života, je rovnováha, její spásná kvalita. Cykly jsou v rovnováze, ale jak se dějí, kolísají od půvabné, klidné energie k té, která se přizpůsobuje změnám, které se dějí. Když existuje odpor, musí se setkat se změnou. Kde je rovnováha, tam je blaženost. Proč tomu tak je? To je otázka starší než čas. Ale tuto otázku si nemusíte klást, protože neexistuje odpověď. Existuje pouze rovnováha, a proto není potřeba žádná odpověď. Jak cestujete spirálou času a zažíváte cykly života, užívejte si krásu kosmického vyjádření každého cyklu a kouzlo spirály ve světě, a dokonce až v galaxiích ve vesmíru. Cestujete mystickým vyjádřením vědomí, pokud si jen dovolíte luxus. Krása takové vznešenosti, jako malé části celku, je zázračná.

Když se na svou existenci díváte tímto způsobem, pouze dobro může popsat příležitost, která vám byla dána k životu. Cykly jsou základním základem plynutí života. Další nové ráno, další novoluní, slunovraty a rovnodennosti a generace lidstva, to vše jsou ukazatele plynutí času, které definují vyvíjející se vědomí. Každý z nich ovlivňuje další a tak dále, vždy se posouvá kupředu, buduje život, generaci, historii a budoucnost, do níž vkládá naději. Vnímejte neustálé, jemné proudění, které se skrývá pod povrchem. Je to božská vůdčí energie, na které se cykly pohybují. Když se spojíte s tímto pohybem, zažijete, jak se život odehrává, v nekonečném postupu míru a klidu, který je vaším přirozeným právem. Ať už se na povrchu děje cokoli, vždy se můžete vrátit k podstatě cyklických vzorců, na jejichž základě je váš svět vyjádřen. Tam sídlí proud pravdy, na který se můžete zaměřit a snadno procházet životem.

Každý opakující se vzor a každý vracející se cyklus v sobě skrývá nekonečné možnosti jedinečného pohybu do neznáma. Vždy něco nového, vždy inovace, odvážíte se spojit s Vyššími Bytostmi, které nad vámi bdí. Každý cyklus, každý tah vás přibližuje k tomu, co hledáte. Přinášení Světla vám pomáhá najít cestu, držení Světla urychluje cestu a vyslání Světla do světa je pro nejvyšší dobro pro každého. Váš individuální život má také cykly, z nichž jeden vede do druhého. Dětství tvoří základ, když se stanete dospělým. Můžete věřit, že zbytek je vytesán do kamene a hladká plavba. Tuto koncepci si můžete vzít s sebou, i když se objeví výzvy. Klid, který jste si uložili, se stává majákem, který vás vede k míru a štěstí, které se snažíte znovu získat. Nechte se unášet koloběhy života a žijte v zázraku toho všeho.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/11/message-from-the-higher-realms-the-cycles-of-life/

Zpět