59 TAJEMSTVÍ CIVILIZACÍ NA MARSU Cosmic agency

[ UFO ] 2019-12-30

Na povrchu Marsu žila velká planetární civilizace. Základna Lyriana zcela zničená válkami Tiamatu před 12 500 lety je v troskách po celém povrchu.

Je zde dýchatelný vzduch, ale s menším množstvím kyslíku než na Zemi. Lze to srovnat se vzduchem ve vysokém horském pásmu nad 4 000 nebo 5 000 metrů. Můžete dýchat, ale s obtížemi, někdy jsou nutné respirátory, ale můžete zvyknout.

Povrch je většinou opuštěný, se zalesněnými plochami a houštinami téměř na celém povrchu, má jezera a řeky, některé suché a jiné aktivní. Sopečná aktivita je velká, vyvolává mnoho zemětřesení.

Na povrchu žije mnoho divokých zvířat, ale pouhý stín toho, co před válkou. Mars je obýván třemi dominantními druhy a je rozdělen do tří silně militarizovaných sektorů, které zahrnují multikilometrová minová pole, palebná hnízda, zabijácké roboty, elektrifikované ostnaté dráty, snímače pohybu, plazmové věže a podobně.

Těmito třemi druhy jsou: plazi, kteří používající lidské nádoby pracující pro kabalu na Zemi, lidi příbuzné těmto plazům, kteří pro ně pracují a pohybují se portálem téměř výhradně z DUMB na Zemi do DUMB na Marsu. Přesně tak, jak je to uvedeno ve filmu a videohře Doom. Tato zóna je pokročilou vojenskou základnou, zónou přítomnosti americké námořní kosmické síly, baštou tajného vesmírného programu Kabaly. V současnosti je nejvzdálenější základnou kabaly na Zemi.

Další sektor ovládá Maytre, neboli vysocí šedí. Invazivní, negativní nebo regresivní spojenecké druhy plazů, které ovládají Pozemskou kabalu, i když je známo, že spolu neustále bojují navzájem. Nulová empatie, berou city jako slabost. Maytre je sekundární druh vyrobený jiným. Neúspěšné draconiánské bioexperimenty zkombinovaly jejich geny s některými šedými rasami Zeta reticuli. To mělo za následek mnohem silnější druhy šedých s mimořádným chladem a krutostí obou druhů. Po zabití jejich drakoniánských tvůrců, nikoli Alfa Draconiánů, ovládli planetu.

Reprodukují se pouze zkumavkou nebo klonováním. Krátce po přistání lyřanské expedice objevili Lyřané problémy s tímto druhem, který v té době ještě nebyl organizován. Protože lyřanská expediční loď měla v mnoho problémů v posádce a mnoho obětí, odletěli. Nikdo se neobtěžoval hledat Maytre, dokud nebylo příliš pozdě. Nyní je rozšířili Zeta Reticuli a dosáhli spojenectví s regresivními rasami sauroidního původu. V této Sluneční soustavě mají svou největší pokročilou základnu na Marsu a nacházejí se také na Zemi na základnách DUMB, jako například v Dulce v Novém Mexiku.

Dalšímu sektoru dominuje druh insektoidního původu zvaný Aitien Mantis. Říkají, že jsou neutrální, ale jsou spíše problém, než neutrální. Mají na Zemi semínka, jako známý Simon Parks, mezi tisíci dalšími. Objektivně nejsou skutečně negativní, pouze sledují své agendy a přemýšlejí úplně jinak než ostatní rasy, nebo federace. Mají mysl úlu a královnu, která dominuje všem ostatním. Jsou nebezpeční a neváhají zabít, nemají rádi vše, co se jim říká, ale mají také pozitivní stránku.

Vědí, že při sdílení planety s dalšími dvěma nepřátelskými druhy musí být velmi silní a agresivní. A nejen to, stejně jako u mnoha jiných druhů. Jsou také invazivní jako mravenci, brání se a pronásledují ty, kteří jim dělají problémy. Své činy ospravedlňují metafyzickými argumenty vhodně upravenými podle jejich potřeb.

Robert - Jsou Maytre mezihvězdní? Mám několik otázek ohledně tváře Marsu a všech těch zřícenin Cydonia. Čí jsou umělé satelity Marsu?

Swaruu - Maytre jsou mezihvězdní. Satelity na Marsu má více ras, včetně lidsko-kabalských. I Mantis jsou mezihvězdní. Tvář na Marsu je částečně kvůli civilizaci zničené ve Velké válce Tiamatu. Všude jsou také používány pyramidy jako elektrárny s nulovým bodem. Ruiny jsou po celém povrchu, v několika oblastech jsou koncentrace větší.

Technologii jim darovali Draco, protože Maytre byli jejich sluhové, ale vše se obrátilo. Jejich lodě vyžadují nízkou úroveň informovanosti, hvězdné portály a červí díry. Nemohou modifikovat a formovat éter jako vyspělejší rasy, jako jsme my.

Robert - Jaký politický systém mají plazi z Marsu, Mantis a Maytre?

Swaruu ? Mantis mají úlovou mysl, nejprve královna a rodina, poté všichni ostatní. Maytre mají invazivní mysl úlu, pyramidální organizaci moci. Plazi na Marsu mají pyramidu o 7 úrovních jako na Zemi, protože jsou to ti samí. (Sedm úrovní, nebo sociálních vrstev, od maximální úrovně: duchovenstvo, armáda, šlechta, obchod, dělníci atd.)

Robert - Jsou tedy mezihvězdní, ale v menší míře? Protože bylo řečeno, že pro to být mezihvězdný musíte mít vysokou spiritualitu. Swaruu - Ano, řekla jsem to. Tyto rasy používají dopravní a hvězdné portály. Nejsou úplně mezihvězdní a nemají warp jako my. Robert ? Rasa Mars Lyriana byla zničena? Swaruu - Ano. Už neexistují žádní další domorodci, všichni vyhlazeni těmito třemi rasami. Jejich duše jsou v celém vesmíru, podle očekávání. Po opuštění prostoru Van Allena vyrostli. Je známo, že mnoho jich je na Zemi.

Robert ? Kam jdou duše regresivních plazů, kteří umřou na Marsu?

Swaruu - Podle osobní frekvence, jako u všech ostatních. Neexistuje žádné správné, ani špatné úhly pohledu, jsou součástí původního zdroje. Poslední poznámka: na Marsu není žádný ?robot?. Je to divadlo. Ve smyčce lidé pozorují buď skály na kanadském ostrově Devon, nebo v Mohavské poušti. Na Mars nic nelétá. Vše se děje přes portál. Vymývají mozky lidí.

Robert Carbonell, epilog

Doufám, že Elon Musk vezme v úvahu to, že na Marsu již existují tři civilizace, které nejsou příliš pozitivní. Planeta měla předchozí civilizaci s lyřanskou základnou, jako Země a Venuše. Musíme si uvědomit, že po začátku Orionských válek, které pokračují dodnes, se rasy Lyry rozšiřují a mnoho z nich se nachází v tomto kvadrantu Galaxie, a některé z nich přebývají v této Sluneční soustavě.

Zdroj: https://www.youtube.com/channel/UC2MMhSGDuf9kKXPvXfgOr9w/videos

Zpět