5897 Transhumanistické snahy Jeffreyho Epsteina žijí dál Maryam Henein

[ Ezoterika ] 2024-02-12

Říká se, že po svém odsouzení za obchodování se sexem v roce 2008 chtěl Jeffrey Epstein vyvinout vylepšenou superrasu lidí pomocí genetického inženýrství a umělé inteligence a oplodnit ženy svým semenem - 20 žen najednou. Podle deníku The New York Times Epstein řekl vědcům a podnikatelům o svých ambicích využít svůj ranč Zorro o rozloze 33 000 čtverečních stop v malém městečku u Santa Fe jako základnu, kde by ženy byly oplodněny jeho spermatem. Zorro je jen jedním z jeho nemovitostí, kde byly zneužívány mladé ženy, včetně nezletilých.

Provozoval Epstein továrnu na děti?
Údajně dostal nápad od Roberta K. Grahama z ˝Úložiště pro zárodečnou volbu˝, což byla spermabanka v Escondidu v Kalifornii v roce 1980. Graham byl zapřisáhlý eugenik a magnát, který zbohatl vývojem nerozbitných brýlových čoček. Podle článku v časopise Slate z roku 2001 Graham přesvědčil pouze tři, nebo pět dalších(příběhy se různí), aby reálně přispěli, a úložiště bylo v roce 1999 uzavřeno. Člověk by se mohl smát aroganci tohoto filantropického parazitního sexuálního delikventa, ale Epstein udělal vědu sexy, obklopil se vědci a učenci a financoval mnoho iniciativ na kultivaci dobrých genů. To je to, o co eugenikům jde. Co třeba nepřeberné množství technofašistických transhumanistických iniciativ, které financoval? Epstein byl nedílnou součástí naplňování eugenického ráje elity.

Lidé se zaměřují na Little Saint James na Panenských ostrovech, ale co takhle Zorro Ranch v Novém Mexiku? ˝Transhumanismus je další z podivínských fascinací Egg Dicks, o které se příliš nemluví,˝ řekl mi nedávno Bobby Capucci, který o Epsteinově případu píše už léta. Velmi dlouho to tom píší i další, jako Jason Bermas, Mel K a Whitney Webb Netvrdím, že jsem odborník, nebo že jdu tak hluboko, jak obvykle chodím. Nicméně si nemyslím, že by se o něm dostatečně psalo ve srovnání s jeho vyděračskou operací obchodování se sexem.

Čištění peněz pomocí sci-fi (frakce)
Jeffrey Epstein byl vysokoškolsky vzdělsným. Byl členem Edge Foundation, organizace složené z mezinárodně uznávaných myslitelů a úspěšných, vedené literárním agentem Johnem Brockmanem. Byl rezidentem St. Thomas v USVI a bývalým členem Rady pro zahraniční vztahy, Newyorské akademie věd, Trilaterální komise a bývalým členem správní rady Rockefellerovy univerzity. Stýkal se s celebritami i politiky a měl prsty v desítkách charitativních organizací a prestižních univerzit. Pronikl do všech oblastí naší společnosti. Pravděpodobně také využil své neziskové organizace, jako je Florida Science Foundation a The COUQ Foundation, aby prosadil svou agendu.

Nazí andělé?
V roce 2000 založil Nadaci Jeffreyho Epsteina VI., která sponzoruje špičkové vědce, jako je George Church PhD - profesor genetiky na Harvardu; evoluční biolog Stephen Jay Gould; neurolog a spisovatel Oliver Sacks; Teoretický fyzik z MIT Frank Wilczek, nositel Nobelovy ceny. Nadace přímo financovala univerzitní katedry, jako je Harvard a MIT, jednotlivé vědce a experimenty v široké škále předmětů od kvantové fyziky, evoluční biologie a teoretické matematiky až po počítačovou inteligenci a neurovědy. Nadace například pomohla financovat NeuroTV, online síť věnovanou akademickým rozhovorům o všem, co se týká neurovědy. Dnes již zaniklý seriál vyprodukoval více než 13 epizod.

V roce 2003 nadace založila Program pro evoluční dynamiku na Harvardově univerzitě s grantem ve výši 30 milionů dolarů pod vedením Martina Nowaka, profesora matematiky a biologie, jehož kolegou je král nanotechnologií Charles Lieber. Epstein nebyl jen klasicky vyškolen ve hře na klavír, ale byl také učitelem matematiky na Daltonské univerzitě. Tam byl, když ho vytáhli na Wall Street, kde nakonec spravoval peníze pro miliardáře.˝
... Celý článek na substacku

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/12/jeffrey-epsteins-transhumanist-efforts-live-on/

Zpět