5888 SKRYTÁ SYMBOLIKA V HRAČKÁCH Cosmic agency

[ UFO ] 2021-03-29

Yazhi: U mě je špatné, že někdy nedokážu přestat být tím, kým jsem, a začnu vidět děje i na hračkách. Třeba symboliku: modrá (MK ultra) na křídlech a motýlech a růžové vlasy. I když, když se na to všechno dívám izolovaně, je to všechno moc krásné. Dokážu oddělit to, co vím, od toho, co cítím, aniž bych šla dál, ale zlobí mě, když vidím, jak všude vnucují svůj způsob myšlení a kontaminují všechno krásné.

width=


1. Zakázaný strom moudrosti se zlatými plody.
Je to strom života, který je tam symbolizován zakázaným zlatým ovocem pro jeho hodnotu, protože ho každý chce. Moudrost, která znamená moc a kterou by nazí lidé bez moudrosti a sebepoznání neměli mít.
2. Křídla motýla nebo vážky. Týká se MK ultra otroctví. Dementní lidé připravení plnit předem naprogramované příkazy svých pánů.
3. Růžové vlasy. To znamená otroky satanské kabaly, většinou má sexuální povahu.
4. Obětní sova. Sova by nebyla tolik interpretována, nebýt toho, že je mezi ostatními. Bafomet.

width=


Q: Yazhi nám řekla, že při bližším pohledu sova stojí na stromě života, přesněji řečeno. Ve středu stromu. Podělila se s námi o tento obrázek, abychom viděli, že uprostřed obrázku je: ˝strom života˝. To je její zobrazení. Když se podíváme na obrázek, kde jsou hračky, vidíme, že tam, kde je sova, je v podstatě velmi podobný strom.
Yazhi: A konečně: jednorožci jako falická symbolika v kombinaci s postavami ženské nevinnosti. Pro dementní satanistickou kabalu je jednorožec symbolem mužské sexuální energie, kde kůň je silná energie a roh je mužský úd, který vždy umisťují do blízkosti ženských postav s extrémní nevinností. Opět jde o sexuální oběti.

width=


Q: Zde představují Adama a Evu?
Yazhi: Ano.

https://swaruu.org/assets/images/userspace/4.jpg
Neustále se objevující medvídci ve filmech a videohrách symbolizují rituální oběti. Pokud ve filmech vidíte dívku nebo chlapce, kteří nesou plyšového medvídka, je to proto, že se jim později stane nehoda nebo budou zabiti. Do domů obětí rituálních obětí dávají plyšové medvídky předtím, než je nechají zmizet. Dát dítěti plyšového medvídka svědčí o zneužívání dětí všeho druhu. Používá se však také jako označení místa obětování i pro dospělé, jak je vidět ve videohrách, například ˝Call of Duty˝. Nicméně, opět, odfiltrujeme-li zvrácený význam, je to prostě krásný plyšový medvídek.

width=


V tomto filmu představuje pedofilní rituál.

width=Medvěd v této scéně je symbolem rituálního obětování, které se objevuje ve hře ˝Call of Duty˝, v části se zombíky. V této hře, pokud to nevíte, jde hráč dovnitř a musí odrážet vlnu za vlnou zombie. Na každé úrovni se obtížnost zvyšuje až k bodu zlomu. Takže i když je hráč velmi dobrý v zacházení se zbraněmi, aby zombie odrazil, dříve nebo později ho dostanou, protože hra se nedá vyhrát. Při postupu hrou bude mít hráč iluzi, že nad zombíky vyhrává, protože je účinně likviduje svými zbraněmi a postavy se jim dokonce smějí. Nakonec však přece jen zvítězí. Symbolizuje to, že ať lidé udělají cokoli, satanská kabala nakonec zvítězí. A medvěd je všude.

width=


Hráč je v této hře obětí. Řeknou, že je to jen hra, ale jde to ještě dál, protože to, co v hráči vyvolává, je obrovská frustrace z toho, že se probojoval třeba dvanácti úrovněmi, aby byl na další z nich chycen. Vytváří to nevědomé naprogramování marnosti boje, bezmoci a nízkých vibrací. Takže to hráče trénuje rituálními mikrooběťmi při hraní této hry.

Jde to ještě dál, protože v další kapitole téže videoherní série se hráč musí vydat na cestu sbírání skrytých artefaktů a také zabíjení zombíků, aby přežil vlnu za stále obtížnější vlnou. A s těmito artefakty je musí umístit do rituální místnosti s pentagramem pod sebou, aby dokončil rituál, při kterém oživí satanského motýla Cabal. Na kameru však otevřeně říkají, že jde o oběť a satanistický rituál. Neskrývají to. Místem rituálu ve hře je ten obrázek (nahoře).

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/simbologia-oculta-en-juguetes

Zpět