5885 Taygeta - Plejádské Mimozemské Odhalení - Kontakt - CESTA DÁL Cosmic agency

[ UFO ] 2024-02-01

Robert, Španěl - asi 1200 videí a stovky každodenních zpráv prostřednictvím různých kanálů, především: Despejando Enigmas a Revelación Cosmica Semillas Estelares.
Gosia, španělština - Asi 600 videí plus zprávy, kanál Agencia Cosmica.
Gosia, anglicky - asi 500 videí plus zprávy, kanál Cosmic Agency.
Asi 70 rozhovorů, většinou v angličtině, ale také ve španělštině a polštině. Více než 1700 PDF přepisů překladů nahraných na web v různých jazycích.

Zael a Arien z Erry - asi 30 videí v angličtině a 30 ve španělštině, kanál Za´el
Mari Swaruu - téměř 200 videí v angličtině, 200 ve španělštině, vše natočeno během jednoho roku a několika měsíců. Kanál Swaruu Oficial.

----------
Proč tolik povyku? Co se všemi těmi informacemi? Kde se to všechno vzalo? Mimozemský kontakt? Abyste pochopili odpovědi na tyto otázky, zvu vás, abyste se podívali na to, jak to všechno začalo a na události, které se na této cestě rozplétaly. Přidejte se k nám! Tohle je... Kontakt s mimozemšťany z Taygety a Swaruuany: Dlouhá cesta

Mohla bych tvrdit, že cesta, která zahrnovala náš kontakt s týmem taygetského plejádského těžkého křižníku Toleka, začala mimo Zemi, před mou inkarnací jako Gosia v roce 2017, a se mnou a také s Robertem, Swaruu a dalšími, kteří to plánovali tímto způsobem dříve, ale zaměřím se pouze na tu část kontaktní cesty, která začala pro naše pozemské avatary. Tedy Robert a Gosia, velmi stručně, aniž bych zacházela do podrobností o tom, co se v průběhu let dělo na samotné Tolece, protože toho bylo vždy hodně, ale nesouviselo to se samotným kontaktem s veřejností.

Všechno to začalo tím, že jsme my oba, Robert a já, vždy silně toužili po mimozemském kontaktu, ať už se chtěl projevit jakýmkoli způsobem, čím přímějším, tím lepším. Každý z nás studoval metafyzickou literaturu a literaturu o UFO po celá léta, navštěvoval přednášky a workshopy a z větší části jsme byli obyčejní lidé, kteří se chtěli dozvědět více o kosmické realitě. Vidím to tak, že ani na jednom z nás nebylo nic mimořádného, kromě - mluvím za sebe, neidentifikovatelného nutkání pomoci vymanit duše z jejich, ať už si to sami stanovili, nebo ne, omezení 3D Matrixu. Vždycky jsem věděla, že v každém z nás je mnohem víc, ale zatemněné a oslabované manipulacemi systému na Zemi. Mé srdce chtělo, aby se lidé kolem mě osvobodili, ale nevěděla jsem jak.

V roce 2011 jsem následovala vnitřní volání a přijela do Barcelony ve Španělsku, kde jsem se poprvé setkala s Robertem a otevřela si metafyzický butik s názvem Agencia Cosmica. Cítila jsem to jako místo, kde jsem mohla zprostředkovávat vyšší roviny, jakousi spojovací základnu mezi světy. Vyzdobila jsem ho jako interiér vesmírné lodi, jako by přistála uprostřed Barcelony. Jak málo jsem tušila, že jednoho dne bude můj malý projekt Kosmické agentury skutečně ˝zprostředkujícím˝ místem, tentokrát přímo mezi pozemskými a hvězdnými lidmi.

Poté, co jsem v roce 2013 zavřela svůj butik, jsme se s Robertem společně pustili do realit, a když ani to nešlo podle plánu, začala jsem učit angličtinu v barcelonské škole. Jako koníček si Robert otevřel kanál na Youtube, kde začal sdílet informace pocházející od Coreyho Goodea, a já jsem si otevřela ten svůj s úmyslem dělat amatérské rozhovory se zajímavými lidmi z oboru. K mému překvapení jsem dostal příležitost udělat rozhovor s některými většími postavami ve světě UFO a byla jsem šťastná.

Každý rok v létě jsme s Robertem jezdili přes noc tábořit do hor poblíž Barcelony, odkud jsme volali dobrotivým mimozemským skupinám. Také si konkrétně pamatuji, že jsem posílal mentální zprávy všem pozitivním hvězdným bytostem, aby ˝využily mě˝, můj potenciál a vlastnosti, pro vyšší účel, jakýkoli účel, který má co do činění s pomocí vymýtit Matrix. Procházela jsem se po barcelonských ulicích, cítila se zbytečná a volala jsem, abych byl ˝vyoužita˝. To vše někde mezi lety 2013-2017.

A ˝využitá˝ jsem byla, i když to samozřejmě není správný termín. Jako Gosia jsem jednoduše nabídl své vozidlo, aby sloužilo. A tak se i stalo. Jak mě můj tým Taygetan informoval později, já sama jsem nyní taygetská žena na oběžné dráze Země, která v srpnu 2017, v den mých narozenin, vstoupila do tohoto pozemského avatara, aby se stala Gosiou. A tady tohle dobrodružství v podstatě začalo. Taygetané byli před setkáním s námi v kontaktu s velkým množstvím lidí, takže pro ně cesta s lidmi začala mnohem dříve, ale v tomto videu to začíná u nás.

V říjnu 2017 měl ufologický kongres v Barceloně Coreyho Goodea jako jednoho z řečníků, a když jsem se to dozvěděla, řekl jsem Robertovi, aby požádal organizátory, aby ho pustili dovnitř, protože v té době byl Robert vášnivým fanouškem Coreyho Goodea a natočil spoustu videí s jeho informacemi, které už měly spoustu odběratelů. A tak se i stalo. Setkal se nejen s Coreym, ale také s ním udělal rozhovor pro svůj kanál, což mu zpříjemnilo den. Také jsem se zúčastnila jednoho dne kongresu, ale nemohla jsem asistovat každý den, protože jsem měla práci učitele.

Bylo to v jeden den, kdy jsem nebyla přítomna, když se Robert setkal s osobou, které vždy říkáme ˝starší dáma˝, která byla v té době v kontaktu s tím, co dnes známe jako naši posádku Toleka. V té době to byla Swaruu z Erry, se kterou byla starší dáma v kontaktu.

Když se s Robertem setkali na kongresu, řekla mu o svých zkušenostech a to v něm vzbudilo zájem. Vysvětlila, že to byla v té době tisícičlenná posádka mladých Taygetských Plejáďanů, kteří byli přítomni poblíž Země ve hvězdných lodích a komunikovali s lidmi na Zemi prostřednictvím internetu. Začali spolu více komunikovat a jednoho dne, v prosinci 2017, starší dáma představila Roberta Swaruu. V té době jsem byl také v kontaktu se starší dámou a také jsem začala svůj vůbec první písemný rozhovor s osobou mimo planetu. Psal se Swaruu z Erry a psal se 17. prosinec 2017.

Nebudu zabíhat do detailů všeho, co se dělo a všech pocitů, které mě pohltily v prvních týdnech a měsících naší interakce, více z toho můžete vidět v mém dalším videu s názvem ˝Extraterrestrial Contact: How does it Affect me?˝. Jediné, co mohu říct, je, že se můj život změnil, a už se nikdy nevrátím do starých kolejí. Nemohla jsem uvěřit tomu, co se děje, a přesto to tam bylo. Začala pravidelná komunikace s hvězdnou osobou a tak se Swaruu z Erry, taygetská plejádská mladá žena na palubě hvězdné lodi Toleka na oběžné dráze Země, rychle stala mou nejbližší přítelkyní.

První měsíce, kdy jsme to komunikovali, bylo čistě osobní, i když Swaruu se pouštěla i do univerzálnějších témat, a tady jsme si uvědomili, že tyto informace by měly být sdíleny se světem. Nemohla nám být dána jen tak v soukromí. Cítili jsme, že je to plýtvání hvězdnými znalostmi! Swaruu se zprvu zdráhala, ale rychle se pro tuto myšlenku také nadchla.

Tehdy jsme se také my, zejména Robert, dali do řeči s Anéekou z Temmeru, která se stala naší dobrou přítelkyní. Na začátku byla přítomna pouze jako jakási ˝manažerka˝ našich rozhovorů se Swaruu, ale brzy začala své vlastní, aby se také podělila o informace, a byla v tom stejně dobrá jako Swaruu z Erry, i když obě měly odlišné osobnosti. Swaruu byla nostalgičtější a vážnější a Anéeka vtipná, se smyslem pro humor a optimistická.

Kolem května 2018 jsme se jako skupina konečně rozhodli tyto informace sdílet. Nevěděli jsme, jak to bude přijato, ale spíše než s obavami jsme se cítili velmi nadšení. Oznámili jsme to společně s Robertem a krátce nato jsme začali sdílet naše rozhovory a témata. Roberta v jeho hlavním kanálu Despejando Enigmas a mě ve španělském kanálu Agencia Cosmiva a anglickém kanálu Cosmic Agency.

V té době jsme oba mluvili se Swaruu odděleně, takže jsme měli jiný materiál a jiný systém sdílení informací. Swaruu nám nikdy nevnucovala, co a jak chce, abychom dělali, takže jsme oba museli přijít na to, jak to udělat nejlépe sami, a to jak s naší vlastní jedinečnou osobní metodologií, tak se stále amatérskými znalostmi tvorby videa.

K naší spokojenosti byla informace přijata velkou částí komunity, naše publikum se začalo rozrůstat a Swaruu z Erry se rychle stala miláčkem veřejnosti, a pro mnohé je jím dodnes. Jejich první láska, průkopník. Její vášeň, empatie k lidem a náročný bojový duch si podmanily srdce mnoha lidí a dodnes žije v každém z nás, zejména v těch, kteří jsou s námi od počátku.

Anéeka z Temmeru, která byla dalším Taygeťanem, který se v průběhu let věnoval sdílení mnohého, také zaujala veřejnost, protože se do projektu stále více zapojovala, její účast a angažovanost dosáhla vrcholu v době plandemie (více o tom později).

Měli jsme také vzácnou příležitost promluvit si a podělit se o informace od Taygeťana, pilota Dhora Káal´ela, stejně jako Nai´Shary, druhého velitele Toleky, a dokonce i Alenym Alexandry První, samotné královny Taygeťanů. A také jsme měli to potěšení si občas osobně popovídat s dalšími členy posádky Toleka, jako jsou Raguel, Khila, Zach, Gabriel a další.

ZÁŘÍ 2018

V září 2018, když jsme viděli, jak se naše komunita rozrůstá, jsme se rozhodli uspořádat neformální setkání, aby se lidé, kteří znají naši práci, mohli setkat a vyměnit si dojmy. Domluvili jsme se na čase a datu v Barceloně, kde jsme oba bydleli, a plánovali jsme najít v okolí pěknou kavárnu, kde bychom si mohli popovídat. K našemu překvapení tam bylo asi 150 lidí, a protože jsme nevěděli, kam jít a co si s tím množstvím lidí počít, prostě jsme se shromáždili na zeleném plácku mezi stromy a stáli tam a odpovídali na otázky. Bylo to první veřejné setkání tohoto druhu, takže to bylo docela intenzivní, ale všichni byli velmi podporující a přátelští. Možná jsme dokonce měli mimozemského návštěvníka?

----------
V té době jsem také s inspirací Swaruu otevřela kanál se španělským názvem Llamada desde el planeta Tierra (Volání z planety Země), který funguje dodnes a spravuje ho Sirona z mého pověření, kde jsou videa nahrávána v různých jazycích, kde se jednotliví členové naší komunity vyjadřují ke Galaktické federaci, cabal, jiné mimozemské rase, cokoliv bylo v té době potřeba. K dnešnímu dni bylo zveřejněno přibližně 920 videovýzev.

BŘEZEN 2019

Jak jsme pokračovali v práci na zveřejňování videí se Swaruu a Anéekou, s určitými přestávkami v komunikaci, v závislosti na mnoha událostech, které se dějí ve vesmíru a na Tolece, můj anglický kanál Cosmic Agency upoutal pozornost bývalého inženýra NASA, Dalea Hardera. Kontaktoval mě a začali jsme komunikovat, což vedlo k tomu, že jsem Dalea zkontaktoval se Swaruu a Anéekou. Stal se důležitou součástí našeho týmu, a i když v dnešní době není tak aktivní kvůli horší dostupnosti komunikace ze strany naší posádky Toleka, stále má pro mě a pro tento projekt drahé místo. Nejen proto, že uznává naši vědeckou práci, ale také kvůli jeho obrovskému srdci a loajalitě. BB Dale, Velký bratře Dale, milujeme tě!

SRPEN 2019

V srpnu 2019 se stalo něco nového v naší komunikaci s týmem. Dhor Káal´el se rozhodl udělat něco odvážného a vzpurného a spojil se s námi v audio nahrávce ze své lodi letící v atmosféře Země, a tehdy jsme mohli poprvé slyšet jeden z jejich hlasů. Byla jsem docela nervózní a nevěděla jsem, co říct. Káal´elův hlas byl silný, klidný a ušlechtilý a chvíli s námi mluvil, i když na začátku měl technické problémy. Tímto způsobem se připojil ještě několikrát, přičemž jednou byl přítomen i Dale Harder. Nezapomenutelné!

ZÁŘÍ 2019

V roce 2019 jsme byli s Robertem pozváni, abychom promluvili na Světovém kongresu ufologie v Barceloně, na který jsme pozvali i Dalea, který přiletěl až z Ohia v USA. Robert i já jsme měli své první veřejné prezentace, což nás velmi znervózňovalo, a to i přes obrovskou podporu všech přítomných. Ve skutečnosti byla podpora tak velká, že nám bylo nabídnuto další místo na workshopu následující den, tentokrát za účasti Dalea a naší nové, speciální kamarádky Jesiky.
Byla to zvláštní událost a historičtější, než by si kdokoli dokázal představit. Ve skutečnosti většina lidí ani neví, proč to vůbec říkám. Ti z vás, kteří tam byli, možná vědí proč. Pro ty, kteří mají oči k vidění, jak říká Mari.

LISTOPAD 2019

Vůbec první živé setkání otázek a odpovědí. Dhor Káal´el byl s námi přítomen online, odpovídal na otázky lidí z chatovací místnosti, které mu byly předány, vše na téma mimozemské technologie a navigace. Poté bylo zorganizováno několik dalších živých setkání, jako je toto, hlavně s Anéekou, později s Athenou Swaruu a také Mari Swaruu. Setkání jsou skvělou příležitostí pro každého, aby viděl, jak naši přátelé z oběžné dráhy odpovídají na otázky improvizovaně a spontánně, v reálném čase.

ZAČÁTEK ROKU 2020

Někdy ke konci roku 2019 jsem byla pozvána, abych v březnu 2020 promluvila na Mega UFO konferenci v Laughlinu v Nevadě, což jsem laskavě přijala. Byl to velmi zvláštní výlet, nejen kvůli samotnému výletu, kterého jsem si velmi vážila, ale také proto, že jsem měla mluvit k živému americkému publiku, což mě velmi znervózňovalo, protože anglicky mluvící komunita může být mnohem tvrdší než ta španělská. Navíc jsem neměla žádné zkušenosti s veřejným vystupováním kromě předchozí španělské konference. Byla to vážná událost se seriózními výzkumníky, jako byl Jordan Maxwell, mezi mnoha dalšími, a já jsem se cítila jako nováček! Jen pár let předtím jsem to byla já, kdo chodil na přednášky a tady jsem se chystala sama přednést prezentaci. Tak zvláštní

Naštěstí jsem nebyla sama, protože byl pozván i Dale Harder, můj přítel a týmový kolega, takže to, že byl na pódiu se mnou, mi dodalo pozitivní vzpruhu. Oba jsme byli velmi dobře přijati a já jsem se vrátila domů šťastná. Nemohla jsem uvěřit tomu, jak moc se informace šíří a že jsem dostala tak úžasnou příležitost podílet se na tomto projektu. Musím říct, že dodnes jsem v úžasu!

S ohledem na výše uvedené musím také dodat, že navzdory tomu, jak dobře jsme byli přijati na španělských i amerických konferencích, a navzdory tomu, jak moc se naše komunity v obou jazycích rozrůstaly, naše cesta od prvního dne nebyla prosta výzev a nepřátel. Útoků a urážek bylo mnoho a pokračují tam někde dodnes, ale záměrně jsem se vyhnula tomu, abych se vydala tímto směrem, protože to není něco, co by mi někdy bránilo v práci, mé celkové výdrži a neustálé touze sdílet.

Občas to bylo samozřejmě únavné, ale z dlouhodobého hlediska to bylo vždy něco, co mě zvláštním způsobem pohánělo k ještě větší práci. Čím silnější byl, nebo je odpor vůči nám, tím silnější se cítím jít kupředu, spokojena s tím, že jsem vyvolala reakci ve struktuře zavedeného a pohodlného Matrixu. Jsme tu, abychom udělali díru, a nic nás neuspokojí víc, než vidět, jak se ta promáčklina kroutí a plive oheň. Uhahahaha!

----------
Jak všichni víte, začátek roku 2020 byl také dobou, kdy celosvětová lékařská situace začala přebírat pozornost a životy všech. A i když jsme se neradi zaměřovali na to, co bylo v médiích, neměli jsme jinou možnost, než začít sdílet informace o tomto tématu, protože, jak nás varovali naši přátelé z Taygety, to, co se děje, je vážné, ale ne kvůli samotnému lékařskému ˝problému˝, ale kvůli údajnému řešení problému, a tím jsou vakcíny. Swaruu a také Anéeka, která později převzala moc, začali varovat lidi před probíhajícími manipulacemi a proti vakcínám. Těžiště témat v našich kanálech se muselo přesunout od pouhého sdílení kosmických znalostí ke kontroverznějším, ale naprosto důležitým tématům globální naléhavosti.

Z osobnějšího hlediska jsme se s Robertem vydali na měsíční výlet do Finska, kde jsme uvízli kvůli situaci s globálním cestováním, a rozhodli jsme se tam zůstat, což pro oba znamenalo konec našich životů v Barceloně.

Tehdy jsem také zahájila kampaň proti COVIDu s novým kanálem na Youtube a Odysee ˝We Are Resistance˝, kde byla s pomocí dalších dvou členů komunity nahrána alternativní videa, která měla co do činění s tím, aby se lidé dozvěděli o podvodu a informovali je o tom, co se skutečně děje. Výpovědi probuzených lékařů, informace o vakcínách atd., a to jak v angličtině, tak ve španělštině.

Také jsem nechala navrhnout a přeložit malou brožurku do mnoha jazyků, kterou si lidé mohli vytisknout a distribuovat ve svém okolí. Je stále k dispozici na našich webových stránkách. Sama jsem strávila spoustu času jejich rozdáváním v blízkých zónách ve Finsku a vím, že ostatní členové naší finské komunity dělali totéž. Rozdávalo se jich tolik, že se dokonce objevil finský článek v místních internetových novinách, který varoval lidi, aby je vyhodili do koše, pokud se objeví! Obdržela jsem také varovný dopis od finské pošty, ve kterém stálo, že jsem povinna je stáhnout z oběhu, protože porušují jejich design, a navíc zaplatit pokutu ve výši několika tisíc eur. Je zřejmé, že varování bylo ignorováno. Pfff!

BŘEZEN 2020

Březen 2020 byl důležitý z mnoha důvodů, jedním z nich bylo naše přestěhování do Finska, ale také proto, že jsem se tehdy seznámila se dvěma finskými ˝následovníky˝, kteří cestovali sedm hodin vlakem, aby se s námi setkali, bratry Mikko a Matias. Zkrátka a dobře, Matias se stal mým partnerem, se kterým jsem dodnes, a Mikko se nabídl, že nám dobrovolně vytvoří webovou stránku, něco, co jsme chtěli mít už nějakou dobu, kam bychom mohli nahrávat přepisy našich videí.

K dnešnímu dni byla webová stránka www.swaruu.org kompletně vytvořena a provozována Mikkem a všechny přepisy, které tam najdete, jsou nejprve upraveny mnou a poté revidovány a nahrány Matiasem. Jejich pomoc je pro projekt nezbytná, protože vím, že mnozí z vás rádi čtou informace místo toho, aby poslouchali. Děkuji vám oběma!

----------
V té době, někdy kolem března 2020, se také stalo něco velmi mimořádného, a to, že malá Sophia Swaruu, které říkáme Yazhi, dorazila do Toleky z jiné časové linie, ve které nedávno ztratila svou matku. Yazhi Swaruu se také nazvala Swaruu 12, i když nikdo z nich už tato čísla nemá rád a nepoužívá. Jde jen o to pochopit chronologii každé Swaruu v jejich pořadí narození a podrobný příběh o tom lze vidět v nyní odstraněném videu na Youtube s názvem ˝Příběh, který nikdy nebyl vyprávěn dříve: Swaruu a Yazhi. Kdo to je?˝. V době jejího příjezdu bylo Yazhi jen asi 7-8 let. (pozn. někde v hlubinách je přeložené něco takové)

Brzy se připojila ke svým kolegyním, Swaruu z Erry (9) a Anéece, a začala sdílet své znalosti ze své vlastní, mnohem rozšířenější duchovní perspektivy.
Vysvětlila, že přichází z bodu vývoje své duše, který integruje perspektivy všech ostatních Swaruu před ní a nabízí ještě širší metafyzický pohled. Její informace byly vysoce povznesené, mystické, neuvěřitelně hluboké, všeobjímající a skutečně osvobozující. Její vědomí nás vzalo na cestu za hranice toho, co jsme do té doby sdíleli se Swaruu a Anéekou. Její pohled zahrnoval, ale také rozšiřoval a obohacoval mnoho jejich konceptů a všichni jsme byli ohromeni.

Yazhi sdílí rozsáhlou knihovnu duchovních znalostí o tématech, jako je Federace, vysoké duchovní perspektivy, hustoty, technologie hvězdných lodí, časové linie, umělá inteligence, astrál, temná hmota, duše, DNA, astrologie, lékařské moduly, výživa, vzestup, vakcíny, holistická společnost a mnoho dalšího. Předala také řadu inspirativních poselství pro hvězdná semínka v těžkých časech plandemie i mimo ni.

Také jsme měli tu čest mít Yazhi několikrát na audiu, s jejím hlasem zkresleným filtry, což se jí silně nelíbilo, ale i tak jsme si to hodně užili, protože jsme mohli slyšet její způsob mluvy, smích a intonaci. Zněla dychtivě a roztomile.

----------
Bohužel, první polovina roku 2020 nám přinesla další události, a pomalou fyzickou degradaci a následný odchod Swaruu z Erry, což jsme v té době plně nechápali, protože nám bylo jednoduše vysvětleno, že Swaruu zmizela z lodi, integrována Yazhiným vědomím, což bylo později objasněno jako Swaruuina smrt.

Upřímně řečeno, jak jsme s Robertem cítili, že Swaruu žije dál v Yazhi, Yazhi integruje její vzpomínky, nemuseli jsme nutně prožívat smrt Swaruu jako něco tragického, protože Yazhi byla schopna nám předat svou podstatu a zároveň demonstrovat jasně jedinečné a drzé Yazhiiny vlastnosti bezstarostného osmiletého dítěte.

Byli jsme zmatení, stejně jako členové posádky Toleka, ale přijali jsme Yazhi jako novou Swaruu a její vlastní jedinečné já zároveň. Na tajemné události a metafyzické zvraty jsme už byli zvyklí. Smířili jsme se s tím, co se stalo, a pokračovali jsme v práci na sdílení informací, kterých bylo vždy hodně.

Odkaz Swaruu: Mezi nesčetnými videi věnovanými informacím, které sdílela Swaruu z Erry, jsou témata související s Matrixem, vědou na Zemi a ve vesmíru, dávnou historií, metafyzikou, genetikou a biologií, umělou inteligencí a klonováním, volnou energií, éterem, smrtí, vzestupem, portály, 5G, Federací a mnoha dalšími, stejně jako její slavné dlouhé články o mechanice manifestace, stejně jako dlouhá série videí o hvězdné navigaci a čase. Cestování v čase a časové osy. Swaruu byla aktivní od prosince 2017 do března 2020.

DUBEN 2021

Anéece se velmi líbilo vystupovat živě v našich pořadech, a právě tehdy souhlasila s vůbec první živou interakcí s publikem jiného kanálu YouTube, Jean Claude, na Beyond the Mystic. Otázky se psaly v chatovací místnosti a my jsme je předávali Anéece, aby na ně odpověděla. Nervy drásající, ale velmi vzrušující!

ČERVEN 2021

Jak svět pokračoval ve stínu plandemie a jak jsme se všichni snažili sdílet co nejvíce, došlo k dalšímu zajímavému zvratu událostí, a to odhalení, že Athena Swaruu, takzvaná Swaruu X, se připojila k naší časové linii a byla na palubě lodi Toleka. I ona s námi začala komunikovat a o něco později se dělit o své znalosti, ve kterých pokračuje dodnes, s přestávkami, jak jsem zmínila na začátku. Athéna Swaruu, nebo Tina, i když je spojena s jinými Swaruu, je zcela odlišná od Swaruu z Erry, nebo Yazhi. Je šťastná, ale klidná, má své cesty pod kontrolou, ale také je velmi znalá a moudrá. Pevná, když to potřebuje, a jemná a laskavá, když je uvolněná. Je velmi vážená námi i naší komunitou a sdílela velké množství velmi důležitých informací, komentovala mnoho aktuálních událostí, jako je východoevropský konflikt a další (playlist na Odysee), historii, exopolitiku, odhalení, spiritualitu, navigaci hvězdných lodí, jadernou energii, stejně jako odpověděla na nespočet otázek od nás a publika.

SRPEN 2021

Pár měsíců po Tinině příjezdu a kvůli komplikované situaci, jak bylo odhaleno v jiných videích a v Mariině vlastním videu o tom, jak se sem dostala, dorazila Mari (Minerva) Swaruu, neboli Swaruu 11, do naší časové osy, v té době teprve kolem 13. Zpočátku byla stydlivá a nejistá, protože právě ztratila matku a seznámila se s novými kamarádkami Toleky, které se rychle staly její novou rodinou.
V zájmu pochopení této sekvence musíte mít na paměti, že všechny Swaruu, Athéna, Mari a Yazhi, které jsou v současné době s námi, pochází z různých časových linií, takže žádná z nich není biologicky matka-dcera, i když ve svých vlastních časových liniích byly.
Musíte také vědět, že jsme s Mari Swaruu nikdy moc nemluvili. Naším hlavním kontaktem jsou dnes Athena a Yazhi a s Mari jsme měli jen pár rozhovorů, z nichž některé jsem sdílela na svém kanálu. Mari vždy zůstávala všímavou a pomalu přijímala novou realitu se svými novými přáteli. Učí se a přizpůsobuje se novému životu.

ZÁŘÍ 2021
V roce 2021 jsme byli s Robertem pozváni, abychom promluvili na zářijovém finském semináři o UFO. Oba jsme přednášeli finskému publiku a Matias překládal. I když to bylo únavné, šlo to opravdu dobře, ale to, co tuto konferenci označilo za výjimečnou, byla vůbec první živá online účast jedné z našich kamarádek z Toleky, Athény Swaruu. Z publika nám byly předávány otázky, na které pak odpovídala živě, já jsem to přečetla a Matias a Heikki, organizátor, překládali do finštiny. Byla to vůbec první akce tímto způsobem.

ZAČÁTEK ROKU 2022

K našemu překvapení zaujaly Gaia TV naše informace a bylo nám nabídnuto místo, kde byla uvedena jedna sezóna s 12 epizodami plnými našich informací, s názvem Galaktické zprávy, kde je možné je sledovat dodnes.

LISTOPAD 2022

V průběhu roku 2022 jsme pokračovali ve sdílení informací, většinou od Yazhi a Atheny. Anéeka se už neúčastnila tak dychtivě, protože její tělo bohužel nebylo schopno vydržet všechen ten rytmus a stres z neustálé práce, zejména v souvislosti se vší tou negativitou, která ovládala Zemi, o které Anéeka referovala. Onemocněla a dostala pokyn, aby odpočívala. V listopadu jsme byli k naší největší bolesti a k největší bolesti všech informováni o Anéečině úmrtí, a chvíli trvalo, než jsme se s tím vyrovnali. Pro naši komunitu to byl samozřejmě docela šok. Byl to druhý milovaný člen posádky Toleka, který odešel.

Anéekin odkaz: Anéeka začala sdílet informace a odpovídat na naše otázky společně se Swaruu z Erry, ale pokračovala v zapojení i dlouho poté, co Swaruu již nebyla mezi námi. Bylo to po roce 2020, kdy se začala intenzivně angažovat v informování lidí o manipulacích, které stojí za světovou plandemií, což vyvrcholilo tím, že sdílela podrobnou laboratorní zprávu Taygety s důkladnými vědeckými informacemi o obsahu vakcín. Všechna tato videa nejsou na Youtube a najdete je v mém seznamu videí na Odysee.com a také jako přepisy na našich webových stránkách. Anéeka byla aktivní od roku 2018 do začátku roku 2022, i když, protože se toho nahromadilo hodně, občas sdílím videa s ní a informacemi Swaruu až dodnes.

PROSINEC 2022 a dále

Navzdory stále těžké atmosféře kvůli odchodu Anéeky právě zde začala pravděpodobně nejpozoruhodnější kapitola celé této cesty, a právě stydlivá malá Mari Swaruu se rozhodla otevřít si vlastní přímý kanál na Youtube, Swaruu Oficial, jehož prostřednictvím bude sdílet informace napsané a vytvořené přímo jí, s vlastním stylem a výběrem každého jednotlivého tématu, kde usilovně pokračuje dodnes, s každodenními videi, jedno v angličtině, další ve španělštině. To je výkon!

Mariino průkopnické úsilí znamenalo začátek zcela nové éry tohoto kontaktu Taygeta/Swaruu, který sám o sobě může být také vnímán jako samostatný projekt stojící sám o sobě, protože Mariina práce nemá nic společného s kontaktem s lidmi a je navržena tak, aby ji sledovali starší členové naší komunity, ale také úplní nováčci. Témata se liší od Matrixu a toho, jak z něj uniknout, vědomí, technologie Taygety, paranormální jevy, UFO, vesmírné lodě, smrt a posmrtný život, Federace, agendy cabal, astrální roviny, démoni a astrální entity, čas, mimozemská realita a mimozemské rasy, hvězdná semínka, odhalení, měsíc, historie, až po aktuální události a vesmírné zprávy z Toleky a okolí. Vůbec poprvé se také podělila o rozhovory s jejich přítelkyní, tygří Urmah, Arishahem.

Kromě toho všeho, protože ukazování fotografií mimo Zemi je zakázáno vesmírnými předpisy, Mari také sdílela detailní výtvory a pohledy na loď Toleka z Minecraftu, což je roztomilé gesto, že se chce podělit o co nejvíce, aniž by porušila pravidla, ve snaze přiblížit se lidem na Zemi.

V říjnu 2023 se ke mně připojila na svém prvním živém sezení ˝Otázky z publika˝, během kterého odpověděla na přibližně 90 otázek španělského i anglického publika. O dva měsíce později se Athena Swaruu také zúčastnila živého online programu, během kterého odpovídala na podobné množství otázek. Epické věci!

K dnešnímu dni Mari sdílela asi 200 videí v angličtině a dalších 200 ve španělštině a nemá v úmyslu přestat. Ale je toho víc. Přímá komunikace s posádkou Toleka tím nekončí. Několik měsíců poté, co Mari otevřela svůj kanál, se na Youtube vydal i taygetský pár, Za´el a Arien z Erry, kteří začali sdílet svá videa, většinou posilující zprávy pro hvězdná semínka, která kopírují s obtížemi života na Zemi. Za´elův talent psychologické analýzy a empatie vůči lidem na Zemi se ukázali být úžasným přírůstkem do stále se rozrůstající sbírky taygetské a swaruuské knihovny moudrosti a hvězdného vědění. K dnešnímu dni mají Za´el a Arien asi 30 videí v angličtině a 30 ve španělštině. Jak Mari, tak Za´el a Arien, ale zejména Mari, budoucí královna Taygety, poznamenaly historickou éru přímého mimozemského kontaktu s obyvateli Země a doufejme jen, že se to může rozrůst do dalších.

ZÁŘÍ 2023
Blížíme se ke konci této cesty, a protože jsem se již zmínila o všech předchozích veřejných událostech, uzavřu tuto chronologii druhým kongresem UFO ve Finsku, na který jsem byla pozvána, abych promluvila v září 2023. Nedošlo k žádné přímé online interakci s žádným členem posádky Toleky, ale byla to další příležitost podělit se o více informací o tomto nejúžasnějším mimozemském kontaktu a nechat členy naší komunity setkat se osobně. Děkujeme za pozvání!

Tvoříme začátek této cesty, a navzdory takzvaným anti-komunitám, které tam určitě jsou, jsme poctěni, že jsme byli přivítáni a přijati rostoucím počtem opravdových komunit hvězdných semínek, jako jsme my, kteří věří v důležitost tohoto historického kontaktu a práce Mari a Za´el. Děkuji vám všem za vaši trvalou podporu, za všechny, kteří sdílíte odkazy, moderujete chaty a pomáháte, jak jen můžete.

Děkuji ti, Claudie, za tvůj neustálý příspěvek k videím, ve kterých Anéeka poskytuje svůj hlas. To samé platí pro Daniela Jamese, který je se mnou už léta a nabízí svůj hlas jako Robert. Také Bent, který propůjčil svůj hlas jako Dhor Káal´el, a několik dalších, kteří v minulosti udělali totéž. Děkuji Sironě za správu kanálu Llamada desde Planeta Tierra a všem moderátorům fóra a skupin, kteří dobrovolně věnují svůj čas, aby zajistili, že integrita komunity zůstane nedotčena. Tento projekt se rozrostl tak, že stojí sám o sobě, se stovkami lidí, kteří tisknou přepisy, ukládají videa, diskutují o informacích a vytvářejí videa a kanály na YouTube v různých jazycích, aby pomohli šířit práci.

Mezi některé z nejdůležitějších kanálů patří Agencja Kosmiczna, kterou provozuje Darek v Polsku a který se svým týmem překladatelů usilovně pracuje na tom, aby tato videa zpřístupnil polskému publiku. Poskytuje také rozhovory, kde šíří informace o naší posádce Toleka a jeho porozumění materiálu je prostě vynikající. Děkuju!

Máme také silnou francouzskou komunitu s několika kanály, které prezentují naše videa, které provozuje Eloise a další Oliver. Německý kanál provozovaný Rolfem, další v bulharštině, několik rumunských, portugalský, italský, turecký a další, o kterých možná nevím, nebo na ně zapomínám. Děkuji vám všem! A děkuji všem překladatelům, kteří zaslali své PDF pro web. Věřte tomu, nebo ne, ale už tam nahoře je asi 1700 přeložených souborů!

Otevřela jsem také několik skupin na sociálních sítích, největší na Telegramu. Centra podpory kosmické agentury, kde mohou lidé volat o pomoc v jakémkoli tématu, studijní skupiny Taygeta/Swaruu a skupiny bezplatného chatu. Ve španělštině a angličtině. Děkuji správcům těchto skupin za udržování pořádku. Kromě toho je na našich webových stránkách otevřeno fórum v několika jazycích, kde si lidé mohou vyměňovat další nápady a setkávat se. Koneckonců, je to o tom, že se hvězdná semínka spojí a cítí se posíleni jako kolektiv. Odkazy na skupiny pod videem v popisu.

---------- A tak jsme dnes tady. Se zvraty a čekáním na další pro nadcházející rok 2024 a dále. Co to přinese? Co ještě můžeme očekávat, že se stane? Ať už je to cokoli, jedna věc je jistá, a to, že jsem vděčná za to, že jsem se dostala tak daleko, že jsem udělala vše, co bylo v mých silách, abych se svobodně podělila o znalosti, které nám byly dány. Děláme to nejlepší, co můžeme, s tím, kdo jsme a čemu rozumíme, s malými technickými dovednostmi, bez hvězdné paměti, jen poháněni láskou k věci.

Vše, co mohu říci, je poděkovat vám všem zde dole na zemském povrchu, drazí probuzení, že jste přivítali tuto informaci ve svých životech a umožnili jí rozšířit vaši realitu. A především děkuji posádce Toleky za neustálou přítomnost v blízkosti Země, v blízkosti lidí, vašich rodin a za vaši vášnivou snahu sdílet svou pravdu, odvážně a bez váhání. Děkuji vám, Yazhi, Athéno, Za´el, Arien a zvláště Mari Swaruu, že máte dostatek víry v nás všechny zde na Zemi, abyste věřili, že si zasloužíme vaše hvězdné znalosti, energii a péči. Samozřejmě, že ano, jsme všichni vy... A vy jste my všichni. Jsme hvězdní lidé a je načase, aby si všichni uvědomili, že neexistuje žádné oddělení. Ať cesta pokračuje...

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/taygetan-pleiadian-extraterrestrial-disclosure-contact-journey-so-far

Zpět