5865 8 znaků, které ukazují, jak se naše společnost stává skutečně bizarní Michael Snyder

[ Ezoterika ] 2024-02-05

V ˝Čaroději ze země Oz˝ v jednu chvíli Dorothy svému psovi říká, že ˝má pocit, že už nejsme v Kansasu˝. Byla upuštěna v podivném novém světě, který byl šílenější, než cokoli, co si kdy dokázala představit. Netřeba dodávat, že mnozí z nás to cítí úplně stejně. Už nejsme v Americe, ve které jsme vyrostli. Místo toho nyní žijeme v zemi, která vypadá jako kříženec mezi opravdu špatným sci-fi filmem a šílenou show. Je smutné, že tempo změn nyní dosáhlo exponenciálního tempa a během let, které jsou před námi, se věci ještě více zblázní.

8 příznaků, které ukazují, jak skutečně bizarní se naše společnost stává...
- 1 🟢 Technologie rozpoznávání obličeje je nyní široce implementována. Například oficiální web TSA otevřeně přiznává, že TSA začíná používat technologii skenování obličeje na letištích po celé zemi...

TSA zavedla technologii rozpoznávání obličeje do procesu detekční kontroly na vybraných letištích. Technologie rozpoznávání obličeje představuje významné vylepšení zabezpečení a zvyšuje pohodlí cestujících. Cestující může dobrovolně souhlasit s použitím svého obličeje k ověření své totožnosti během procesu detekční kontroly předložením fyzického průkazu totožnosti, nebo cestovního pasu. Technologie rozpoznávání obličeje, kterou TSA používá, pomáhá zajistit, že osoba stojící na kontrolním stanovišti je stejná osoba, která je vyobrazena na identifikačním dokumentu (ID). Po provedení pozitivní shody ID se fotografie neukládají ani neukládají, s výjimkou omezeného testovacího prostředí pro hodnocení účinnosti technologie.

Agentura používá skenery Credential Authentication Technology (CAT-2) druhé generace, když cestující vstupují do procesu screeningu. Tato technologie pomáhá dopravním bezpečnostním důstojníkům (TSO) při ověřování pravosti identifikačních údajů cestujícího, jakož i stavu jejich letu a stavu prověřování. Provozovatelé přenosových soustav musí všechny cestující nasměrovat do správného jízdního pruhu, a to buď screeningem TSA PreCheck, standardním detekčním sledováním, nebo vylepšeným detekčním systémem. Jednotky CAT-2 jsou v současnosti rozmístěny na téměř 30 letištích po celé zemi a v příštích letech se rozšíří na více než 400 federalizovaných letišť.

- 2 🔴 Elita chce, aby národní hranice ztratily smysl, a to se rychle stává. Do oblasti Twin Cities v Minnesotě se přistěhovalo tolik lidí z cizích zemí, že úřady jsou nuceny vylepovat cedule vysvětlující, že močení, kakání a znásilňování není povoleno při jízdě veřejnou dopravou... Čůrání a kakání při jízdě ve vozidlech Metro Transit spadá podle značek do kategorie ˝nelegální˝. ˝Dopravní zařízení není veřejné toalety,˝ stojí v nových pravidlech. Také vysvětlují jezdcům, že sexuální napadení je nezákonné. ˝Sexuální kontakt bez souhlasu je zakázán,˝ uvádí pravidla.

- 3 🟢 Pamatujete si na Michaela Cassidyho? Byl to ten chlap, který sťal hlavu soše Satana v Capitol a nyní je obviněn z trestného činu z nenávisti... Michael Cassidy byl obviněn ze zločinu z nenávisti za stětí sochy Satana v Kapitolu v Iowě. Cassidy odjela do Iowy poté, co byla v hlavním městě státu vztyčena satanská výstava, a sundala ji. Obžalován bude 15. února. Prokurátoři okresu Polk obvinili Cassidyho ze zločinu třetího stupně s tím, že jednal ˝v rozporu s právy jednotlivce˝ podle zákona o zločinech z nenávisti v Iowě, uvádí Des Moines Register.

- 4 🔴 V Montaně jedné rodině právě byla trvale odebrána jejich 14letá dcera, protože jí nedovolili přejít na jiné pohlaví... Matka a otec z Montany, kteří ztratili péči o svou dceru poté, co odmítli změnit její pohlaví, řekli DailyMail.com, že utrpení ˝roztrhalo jejich rodinu na kusy˝. Krista Kolstad odhalila, že noční můra rodiny začala, když jim zavolali, že jejich 14letá dcera Jennifer řekla přátelům ve škole, že chce v srpnu 2023 spáchat sebevraždu. Později té noci se Child Protective Services (CPS) vydalo do domu Kolstadových v Glasgow, aby dům prohlédli a vyslechli Jennifer, později zjistili, že potřebuje přejít, aby se zlepšila. S tímto případem byl konfrontován republikánský guvernér Greg Gianforte, který rozhodnutí ve skutečnosti obhajuje.

- 5 🟢 Držíme-li se Montany, uvádí se, že ˝superlaboratoř bioagentů˝ ve státě provádí experimenty s ˝Ebolou, horečkou Lassa, Nipah a dokonce morem˝... ZNEJAVĚNÉ nové snímky ukazují, jak jsou zvířata infikována smrtícími patogeny v americké laboratoři s vazbami na Wuhanský virologický institut. Fotografie a záběry získané hlídacím psem White Coat Waste ukazují, že vědci v laboratoři Rocky Mountain Lab uklidňují opice a prasata - a provádějí experimenty se smrtícími viry. White Coat Waste popsal laboratoř jako ˝superlaboratoř bioagentů˝, která infikuje zvířata vysoce nakažlivými a smrtelnými chorobami - jako je Ebola, horečka Lassa, Nipah a dokonce i mor.

- 6 🔴 Během středečního slyšení v Senátu se Ted Cruz zeptal Marka Zuckerberga, proč mají uživatelé Instagramu možnost ˝i tak vidět výsledky˝, když se pokoušejí vytáhnout obrázky sexuálního zneužívání dětí... Poté držel rozhozený snímek obrazovky s výzvou na Instagramu, která se uživatelů ptá, zda chtějí ´získat zdroje´, nebo ´přesto vidět výsledky´ při procházení škodlivých obrázků. Varování zní: ˝tyto výsledky mohou obsahovat obrázky sexuálního zneužívání dětí˝ s vysvětlením níže. ˝Dali jste uživatelům dvě možnosti: ˝Stejně získat zdroje, nebo vidět výsledky,˝ řekl Cruz a mluvil přímo se zakladatelem Meta. ´Pan. Zuckerbergu, co sis sakra myslel?´, sotva se odmlčel na tak dlouho, aby zakladatel Meta mohl odpovědět.

- 7 🟢 Dlouho jsme byli varováni, že přichází bezhotovostní společnost, ale nyní jsme dosáhli bodu, kdy tisíce podniků po celých Spojených státech již bezhotovostně přešly... Aaron Bateman vytáhl pár 20dolarových bankovek, aby zaplatil za taco oběd v hlavním městě země. K jeho překvapení jeho peníze nebyly dobré ve městě, kde se peníze tisknou. Surfside, oblíbená 24hodinová mexická restaurace, nebere hotovost. Žádná hotovost neznamená, že by lupiči nemuseli vyprázdnit registr, žádné účty, které by dělníci mohli vklouznout do kapes, a žádné počítání drobných zdržujících fronty. Globální bezhotovostní hnutí dorazilo do Washingtonu, kde rostoucí počet rychlých a jiných zařízení říká ne dolarovým bankovkám ve prospěch plastových a mobilních plateb. Sweetgreen, národní řetězec salátů, prošel loni bezhotovostně ve většině svých poboček. Mezi další bezhotovostní místa patří obchod s mraženým jogurtem v centru města, luxusní vinárna a prodejna piva.

- 8 🔴 Dovolili byste někomu, aby vám do hlavy vložil počítačový čip? No, opravdu se to začíná dít. Tento týden jsme se dozvěděli, že úplně první ˝mozkový čip˝ byl implantován do lidského subjektu... Elon Musk oznámil, že jeho společnost Neuralink implantovala mozkový čip člověku v předběžné klinické studii. Pokud budou výzkumné studie i nadále vypadat slibně, zařízení jako tato by jednoho dne mohla být ˝změnou hry˝ pro lidi s omezenou motorickou funkcí, uvedli odborníci pro ABC News. Neuralink říká, že jeho cílem je pomáhat lidem žijícím s vysilujícími podmínkami, včetně paralýzy, komunikovat a ovládat vnější zařízení svými myšlenkami. Pacient, který dostal implantát, se ˝dobře zotavuje˝, řekl Musk v příspěvku v úterý X.

Co má všech těchto osm věcí společného? Každý z nich ukazuje, že agenda elity rychle postupuje vpřed. Žijeme ve společnosti, kterou navrhují pro své zvrácené účely a která představuje jejich zvrácené hodnoty. Dobrou zprávou je, že žijeme v době, kdy se všechny jejich plány a programy brzy zhroutí. Elitě se nepodaří vytvořit svět, po kterém tak zoufale touží, a zlo nakonec nezvítězí.Zdroj: https://eraoflight.com/2024/02/05/8-signs-that-demonstrate-how-truly-bizarre-our-society-is-becoming/

Zpět