583 Pohled shora Lynne Rondell

[ Ezoterika ] 2020-10-21

Aštar - zkráceno

Tato zpráva vám má dát vědět, jak velkou pomoc skutečně máte z výše uvedených dimenzí a všech rad, které tvrdě pracují na vašem vzestupu. Nejste sami.

Budete v pohodě, teď je to kamenitá cesta, protože 3D matice a mřížka se opravdu rozpadají a všechny tyto systémy jsou jako kulky. Všechny galaktické vysoké rady, které s vámi spolupracují, se scházejí každou noc. Diskutují o tom, co je potřeba pro lidstvo, pro Matku Zemi, jsou v komunikace, máte stále více a více rad, hvězdných bytostí, hvězdných národů, galaxií z celého světa, některé velmi daleko. Tento vzestup nastává velmi rychle. Víme, že je nutné, abyste vystoupali velmi rychle, víme, že v tomto bodě existuje nebezpečí velmi pomalého vzestupu, víme, že Matka Země se tam chce dostat co nejrychleji.

Všichni sloužíme, abychom viděli, že Matka Země je v bezpečí. Všichni pomáháme srazit temné skupiny, sundat temné lidi, negativní mimozemšťany a také podsvětí, které bylo na vaší planetě. Dříve jsme vás nemohli zastihnout, protože byla umístěna drakonická mřížka. Vaše planeta na ní neměla dostatek světla, abychom se tam dostali a změnili to. Byly to roky a roky, které jsme sledovali a čekali, až do doby, kdy jste vystoupali. Velmi dávno byl vybrán čas, kdy se závoje mezi andělskými říšemi a lidstvem ztenčí, aby lidé mohli snadno komunikovat, jako to dělá tento channeler. Než jste mohli skutečně vystoupit, muselo se toho stát hodně.

Temná vláda skončila, systémy se rozpadají, nezůstanou na vaší planetě, protože nemohou držet žádné světlo. Světlo je nyní zaplavováno na vaši planetu astronomickou rychlostí, energie vědomí Krista přicházejí velkými branami a portály, aby vám všem pomohly s čímkoli, co je pro váš vzestup potřeba. 11:11 bude další sluneční výbuch ze slunce a 21.12 s větším slunečním paprskem.

Slunce pomáhá, 21.12. máte spojení se třemi planetami. Nebeské události vám umožňují i ​​váš vzestup. Je to božské načasování. Lidé se spoustou peněz ztrácejí svou moc. Bojí se a o to silněji na vás tlačí, aby se vás pokusili ovládnout a udržet na dně. Už je to rozbité. Už tu není žádná kontrola, už vás nikdo nedrží, všichni stoupáte. Vnitřní Země vlastně také pomáhá, protože drží pátou dimenzi. Drží vibrace páté dimenze.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=A3e-7J1IR6A&t=222s&ab_channel=lynnerondell

Zpět