5823 Posedlost WEF umělou inteligencí a čipováním mozků Peter Koenig

[ Ezoterika ] 2024-01-30

Vzpomeňte si na rozhovor Klause Schwaba z roku 2016 se švýcarským francouzským televizním moderátorem, ve kterém Schwab řekl něco do té míry: ˝Představte si, že do roku 2025 bychom mohli mít všichni čip implantovaný někde v našem těle, nebo mozku a mohli bychom být schopni spolu komunikovat. bez telefonu, dokonce i bez použití našeho hlasu. . . ˝? Klaus Schwab to nazývá fúzí mezi fyzickým, digitálním a biologickým světem.

Mluví také o tom, že má personalizované ˝sluhy˝ v podobě robotů, kteří nejsou jen otroci, ale spíše asistenty, protože fungují s umělou inteligencí (AI) a budou se od nás učit. . . .
Schwabova posedlost čtvrtou průmyslovou revolucí - plnou digitalizací všeho, se zdá být bezbřehá. V rozhovoru z roku 2016 čipovaní lidé začínají v 00:02:30.
https://youtu. be/IJcey1PPiIM

to vše směřuje ke globalizaci a vládě jednoho světa, pro kterou je na místě drasticky snížená světová populace. To zůstává cílem WEF číslo 1 podle The Great Reset a Agendy OSN 2030. Sen Klause Schwaba o čtvrté průmyslové revoluci, AI a digitalizace všeho jsou jen nástroje, jak toho dosáhnout rychleji.

Dalším nástrojem byl covid a biologické zbraně ˝vakcíny˝. WEF Davos24 propagoval nový virus ˝X˝ - dosud neexistující, ale potulující se někde tam venku (Gates, Tedros, WHO) - vakcíny se již vyvíjejí - a hlavním nástrojem této globalistické genocidy je ohromný klimatický podvod. Klimatická lež byla připravována, přinejmenším od ničivé zprávy Římského klubu o ˝limitech růstu˝, která je stále plánem pro mnohé z toho, co se dnes děje, včetně snižování populace. Při změně klimatu může být uskutečněn každý eugenistický sen. Pokud je my, lidé, necháme.

Římský klub, Rockefellerův vynález, má také sídlo ve Švýcarsku (Winterthur), stejně jako WEF, WHO, GAVI (aliance očkování a farmacie) a - Banka pro mezinárodní platby (BIS), nazývaná také Centrální banka všechny centrální banky. To vše s plnou diplomatickou imunitou a bez daní. Náhoda?

Rozhovor Klause Schwaba se Swiss TV se uskutečnil 10. ledna 2016, těsně před WEF Davos16, 46. WEF, uskutečněný na téma ˝Zvládnutí čtvrté průmyslové revoluce˝. O osm let později nesl 54. ročník WEF Davos24, který právě skončil před 6 dny, název ˝Rebuilding Trust˝. Na začátku by člověk mohl být v pokušení věřit, že si WEF uvědomuje, že upadá do stále hlubšího chaosu s lidmi po celém světě, včetně velkých podniků a dříve hrdých přívrženců WEF, a skutečně potřebuje obnovit důvěru.

Nic nemůže být dále od pravdy. Samotná témata diskutovaná na plenárních zasedáních WEF ˝Změna klimatu˝, příchod nové, dosud neznámé nemoci ˝X˝, která je ˝už někde venku˝, a kultovní obdiv stále dokonalejší umělé inteligence - moc nepomohly. pro ˝Rebuilding Trust˝. Zvláště při pohledu na některé odlehlé seance s omezeným publikem, kde vystupuje do popředí posedlost Klause Schwaba mikročipovými implantáty, AI - a čtení myšlenek.

To jsou určitě některé z nejděsivějších momentů WEF Davos24. Například, když mluví se Sergeyem Brinem, spoluzakladatelem společnosti Google a bývalým prezidentem Alphabet, mateřské společnosti Google. Čisté jmění 118 miliard USD (2024) dělá z pana Brina 9. nejbohatšího člověka světa (Forbes).

Klaus Schwab má za cíl fantazírovat:
˝Představte si, že tady sedíme za deset let a máme implantát v našem mozku, a já okamžitě vše cítím. Protože všichni máme implantáty, mohu změřit vaše mozkové vlny a mohu vám okamžitě říct, jak lidé reagují na vaše odpovědi. . . lze si to představit?˝

Sergey Brin vypadá otázkou poněkud ohromen, je viditelně nesvůj, neví, co má říct, pak obrátil oči v sloup, pak v rozpacích odhodil ruce do vzduchu a váhavě řekl. . . ˝Myslím, že si to lze představit. . . ˝ Je to show pro cirkus. Připomíná to rozhovor Klause Schwaba z roku 2016 se švýcarsko francouzskou TV.

Zakladatel a předseda WEF pak posouvá svou posedlost o krok dále a navrhuje:
˝Můžeme vytvořit systém, kde ani nepotřebujeme demokratické volby, protože dokážeme předvídat, jak budete myslet a cítit. . . ˝

Nevadí, že demokratické volby jsou dávnou minulostí. V posledních zhruba dvaceti letech se na světě téměř nekonaly žádné volby, které by nebyly nějak zmanipulovány Mistry Vesmíru. . . dokonce ani v domovině Mistrů a samozvaných císařů. Zajímavé je, že Schwab vždy odkazuje na My, protože v MY kontrolujeme vás, vaše myšlenky, vaše pocity, dáváme vás do ˝prediktivního˝ režimu.

Co však pan Schwab nikdy neříká, je silně implicitní, že pokud ˝my˝ ovládáme elektronicky řízené mozkové vlny, ovlivníme vaše myšlení tak, jak chceme, aby bylo. 5minutový videoklip ukazuje děsivé okamžiky bláznivého ˝prediktivního plánování˝. Protože jde o kultovní rituál, Klaus Schwab - a další jemu podobní tmáři - předpovídají, říkají a varují lidi před tím, co s námi, lidmi, hodlají udělat. Je to pro ně nutnost, aby byli úspěšní. https://youtu. be/yui8tEnSBak

Na dalším zasedání WEF Davos24 se někdo zeptal: ˝Co můžeme udělat, abychom zabránili zvolení špatného prezidenta? Nebyla uvedena žádná jména, ale bylo zřejmé, že komentátor měl na mysli Donalda Trumpa, antiglobalistu, který by ve Spojených státech drtivě zvítězil, kdyby se dnes konaly FÉR volby.

V současné době žijeme v západním světě pod diktaturou kultu a většina z nás si toho ještě ani nevšimla. Temné činy, impregnované tisíce let starým kultovním myšlením, budou úspěšné pouze tehdy, budou-li tak či onak sděleny lidem, kterých se to dotkne. Často se to děje v přestrojení, fantazírováním, nebo filmu (Hollywood je součástí kultovní kultury), aby to lidé brali s nadhledem a nevzbouřili se. Když je to zasáhne, je příliš pozdě.

Posedlost implantovanými čipy a umělou inteligencí, která vládne našemu každodennímu životu, roboty nahrazující lidi na trhu práce, trvá již dlouhou dobu. Indoktrinace neboli sociální inženýrství jako jedna z hlavních agentur pro manipulaci s myslí, jak ji nazývá britský Tavistock Institute, byla provedena dokonale. Tavistock pravděpodobně spolupracuje s Hollywoodem. Na akcích jako WEF-Davos, Valné shromáždění OSN a mnoho dalších mezinárodních i místních akcí, poznávají reakce a podněty lidí.

Proto je dnes tak těžké vidět hoax, například klimatickou frašku, a dokonce rozpoznat, že je to podvod. Přiznat sobě i ostatním, že propadli lži, nebo manipulaci mysli, je nejtěžší překážka, kterou lze překonat - a probudit se. Sociální inženýři to vědí. Žijeme v kognitivní disonanci v dystopickém prostředí, kde se všechno stává ˝normální˝. Jsme daleko za rokem 1984 George Orwella - kde válka je mír a nenávist je láska. Na WEF Davos24 někdo řekl: ˝Musíme probombardovat naši cestu k míru˝. Omlouváme se, reference již není k dispozici. Stala se obětí ˝ověřovatelů faktů˝ eliminujících ˝falešné informace˝.

MUSÍME si být vědomi a pozorní k tomu, co se kolem nás děje. V Bruselu šíří strach o nadcházející implementaci digitálního ID, které by bylo propojeno se vším osobním - zdravotními záznamy, záznamy vaxx, bankovními záznamy a nakonec se všemi kontrolovatelnými programovatelnými digitálními měnami centrální banky (CBDC). Když se to stane, a my to necháme stát se - pak jsme uvařeni.

Digitální ID je nesprávné pojmenování, protože to není jen ID. Ve Švýcarsku a jinde v Evropě jsou lidé nuceni k elektronickému bankovnictví s QR kódem / chytrým telefonem, což je první krok ke kontrole peněz, toho, co kupujete a kde nakupujete, nebo provádíte jakoukoli peněžní transakci, protože jste sledováni prostřednictvím smartphone. QR kód shromažďuje všechna data. Bankovní tyranie je už tady. Pokud chcete nadále používat svůj bankovní účet, musíte dodržovat pravidla finančního systému. Nic společného se zákony - je to řád založený na pravidlech.

QR-kód pojme téměř neomezené množství osobních údajů, stejně jako údajů o tom, kde a za co utrácíte své peníze - nakonec o vás ví víc, než víte sami. Buďme bdělí a uvědomělí a připraveni vybudovat alternativní měnový a bankovní systém, systém řízený lidem a pro lidi. Už to není vlevo ani vpravo. S globalismem MUSÍME bojovat.

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý hlavní ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde působil více než 30 let po celém světě. Je autorem knihy Imploze - Ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a korporátní chamtivosti; a spoluautorka knihy Cynthie McKinneyové ˝Když Čína kýchne: Od koronavirového uzamčení po globální politicko-ekonomickou krizi˝ (Clarity Press - 1. listopadu 2020).

Peter je vědeckým pracovníkem Centra pro výzkum globalizace (CRG). Je také nerezidentem Senior Fellow Chongyang Institute of Renmin University v Pekingu.
Původním zdrojem tohoto článku je Global Research Copyright Peter Koenig, Global Research, 2024

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/30/the-wefs-obsession-with-ai-and-brain-chipping/

Zpět