5820 Galaktická rada: Odpuštění Asara Adams

[ Ezoterika ] 2024-01-29

Teď jsme tady. Milujeme tě. Jsme vy, z vaší budoucnosti, abychom vám pomáhali na vaší cestě.
Milovaný, v této klíčové době procesu vzestupu lidstva zjistíte, že určité situace, lidé a okolnosti opouštějí vaši realitu. Všechno je to velmi božsky zorganizované a pokud použijete následující postupy, váš přechod do nového Zlatého věku/Nové Země/Nebe na Zemi bude snazší:

Krok 1. Když s někým zažijete nepříjemnou interakci, použijte Zákon Odpuštění Vzestoupených Mistrů a Fialový Plamen, abyste vzplanuli do všech minulých, současných, paralelních a budoucích životních období a proměnili cokoliv menšího než lásku v Božskou Lásku a Světlo.
Zde je ukázka vyvolání:
Představte si zákon odpuštění nanebevzatých mistrů (zlaté/bílé světlo) a fialový plamen, jak víří jako planoucí hurikán do všech minulých, současných, paralelních a budoucích časů života.
Po dokončení ucítíte úlevu a klidný mír v sobě. Přeruší to vazby na všechny nižší vibrační iluze a verze interakcí s ostatními. Tento proces také vytvoří prostor pro nejvyšší verzi a nejvyšší realitu pro vstup do vašeho zážitku. Někteří lidé vaši realitu zcela opustí a někteří zůstanou, ale ve vyšší verzi založené na lásce.

Krok 2. Neohlížejte se.
Pokud budete pokračovat v rozjímání o nepříjemných minulých zkušenostech, tyto konstrukty iluze nižších vibrací neopustí, a proto zadrží váš postup vzestupu.
Pokud jste použili krok 1 a vše je odpuštěno, krok 2 by měl být jednodušší.
Je nezbytně nutné nevracet se v myšlenkách do minulosti. Vězte, že tyto konstrukty iluze nejsou nic jiného než oblak prachu a vaše přemýšlení o nich je znovu aktivuje a oživí. Nechte prach zmizet v nic.
(pozn. říká se tomu Alzheimer, nebo demence)

Skutečně se zrychleným tempem blížíte k Novému Zlatému věku/Nové Zemi/Nebi na Zemi.
To se děje. Nyní. Vítej doma. Držíme s vámi vizi Božské Nové Země a z našeho úhlu pohledu je to nádherné. Jsme s vámi na každém kroku. Jste milováni nad míru. Jsme s vámi. . . vždy. Milujeme tě.
My jsme ty. Namaste. (pozn. budou podzemní mezikontinentální vlaky?

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/29/galactic-council-forgiveness/

Zpět