5803 Světelný jazyk - Co si myslí Athéna Swaruu? Názor mimozemské osoby Cosmic agency

[ UFO ] 2024-01-21

Gosia: Je to, čemu se říká ˝světelný jazyk˝, něco autentického?
Swaruu X (Athéna): Jaký je tento jazyk? Mám pocit, že je autentický. Jsou to vzpomínky na telepatické verbální jazyky. Jsou to ty vzácné jazyky, kterými někteří lidé dokáží mluvit velmi plynule. Odborníci na lingvistiku tvrdí, že je to falešné, protože ta slova hodně opakují. Takže na Zemi je to považováno za falešné. Ale není tomu tak. Jsou to fonémy, které se opakují podle kontextu, protože tyto fonémy jsou pouze prostředkem pro telepatické sdělení.

Stejně jako u Tajgetanů jde o takzvaný verbálně-telepatický jazyk, kde se mluví, ale sdělení je většinou myšlenka na myšlenku. Proto mu pozemští lingvisté nerozumějí a tvrdí, že je falešný. Jednoduše nechápou, že telepatická složka těmto jazykům chybí, a diskvalifikují ji, aniž by o tom věděli, protože podle nich telepatie neexistuje. Takže nebýt některých šarlatánů, řekla bych, že tyto jazyky jsou naprosto platné. Mohou to být vzdálené vzpomínky hvězdných semen.

Gosia: Jsou to tedy vzpomínky na nějaký jazyk 5D, nebo verbalizované zvuky pojmů z jiných vyšších hustot?

Swaruu X (Athéna): Je to buď vzpomínka na minulé životy, nelidské životy, nebo přímý channeling od nějaké bytosti z astrálu. Nebo obojí. Velmi pochybuji o tom, že jsou kompletním jazykem, řekněme jako sirianština. I když nevím, proč by se to nemohlo stát také. Ale intonace a melodie řeči se dokonale shoduje s 5D jazyky.
Důležité je nesnažit se je studovat, jako by to byl lidský lineární jazyk. Jsou to jen telepaticky nabité verbalizace, na tom trvám. Proto je všechny tyto jazyky tak nesmírně obtížné přeložit.

Robert: Jinými slovy, jsou jako channelované jazyky.

Swaruu X (Athéna): Ano. Obecně platí, že člověk channeluje sám sebe, ano. Je to jednodušší než channeling entit odlišných od sebe sama.

Gosia: Takže žádnou z nich nepoznáváte jako nějaký konkrétní jazyk?

Swaruu X (Athéna): Ne, ale to neznamená, že to tak není. Existují miliony a miliony cizích jazyků. Nečekejte, že rozpoznám všechny jejich jazyky. Ale trvám na tom, že pro mě jsou skutečné.

Gosia: No, prozradím vám tajemství, které také není tak tajné. I já někdy cítím potřebu takhle mluvit. A někdy to také dělám. Vydávám takové zvuky, divná slova... Párkrát jsem to udělala i s Matiasem. Je to jako... jako něco, co chce skrz tebe proudit, a ty tomu musíš dát nějaký zvuk... ale lidská slova to dobře neobsáhnou. Takže prostě otevřeš pusu a necháš to, co plyne, aby si to samo vzalo slova z tvé mysli, automaticky. A je to velmi příjemný pocit. Naladěno. Vnímám to jako verbalizaci něčeho, co zachytíte telepaticky. Do něčeho, co lidská slova nemohou obsáhnout. Tak to cítíte.

Swaruu X (Athéna): Nejsou to nesmyslné bláboly. Jsou to frekvence, vyjádření duše a channelingy. Vzpomínky, potřeba vyjádřit se nad rámec toho, čeho jste schopni ve 3D. Zkrátka ANO, podle mého názoru jsou skutečné a jsou to velmi krásná vysokofrekvenční vyjádření.

Gosia: Vytvářejí nějaký účinek na ty, kteří jim naslouchají?

Swaruu X (Athena): Ano, znovu aktivují vzpomínky. Mnohokrát mohou například vyvolat kouzlo pláče. Ale hlavně vnitřní pocity, to záleží na každém člověku.

Gosia: Takže je vhodné je poslouchat?

Swaruu X (Athéna): Ne od nikoho. <--- <--- <--- Pokud je to od lidí, kteří mají zjevně vysokou frekvenci, tak ano. Ne od pochybných, protože to mohou být i nebezpečná zaklínadla. Kdo ví, co spousta těch lidí s temnými úmysly říká. To je druhá stránka těchto druhů jazyků a je velmi důležité to říci.

Gosia: Je lepší si ty zvuky vytvářet sám?

Swaruu X (Athéna): Ano. Ještě jedna věc. Když jsou to záporná kouzla, zní to jako složitý a lineární jazyk, kterému ale nerozumíš. To je důležité. Když jsou lehká, jsou velmi melodická a cítíte z nich vysokou energii. Kouzlo je tvořeno lineárním, zemitým jazykem. Jako když posloucháte jazyk, kterému nerozumíme, například afghánštinu.

Gosia: Mohou se také navzájem kopírovat.

Swaruu X (Athéna): Ano, ale i tak si nemyslím, že je to diskvalifikuje. Vzhledem k tomu, že všechno je vysoce energetické. Ano, je to možné, ale nemyslím si, že to stačí k diskvalifikaci.

Gosia: Děláte něco podobného i mimo Zemi, nebo už to není nutné?

Swaruu X (Athéna): Ne, to je do značné míry ze Země, z tamních hvězdných semen. Tady se zpívá. Ale není to totéž, protože tady, když děláte, ˝světelnou řeč˝, a telepaticky nabíjíte slova významy, tak prostě mluvíte jako všichni tady. Abyste ˝to˝ mohli dělat, musíte mít ne úplnou telepatii. Jinak se z toho stane jen další jazyk a tím to končí.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/light-language-what-does-athena-swaruu-think-opinion-of-the-extraterrestrial-person

Zpět