5794 Zastánci konspiračních teorií měli pravdu, pokud jde o klimatické výluky Bobbie Anne Flower Cox

[ Ezoterika ] 2024-01-25

No, přátelé, opravdu to nerada říkám, ale je to další vítězství konspiračních teoretiků. Mohou si sundat své alobalové čepice a hluboce se uklonit. Další z jejich nehorázných ˝předpovědí˝ se naplňuje. Pro všechny, kdo si vedou skóre, je bohužel poněkud jednostranné. Myslím, že je to něco jako konspirační teoretici = 1 000 000 vítězství vs. logika a normálnost = 0 vítězství. Páni, jak já bych si přála, abychom na stupnici ˝Logika a normálnost˝ mohli něco vyhrát!

Uznávám, že mám poněkud suchý smysl pro humor. Hodně tam házím sarkasmus. Několik mých přátel mi říká, že ne vždy dokáží poznat, kdy to myslím vážně a kdy si dělám legraci. Proto si myslím, že dost z vás bude přemýšlet: ˝Myslí to s názvem svého článku vážně, nebo si dělá legraci?˝. Na to odpovídám, že vám řeknu, co vím, a pak se rozhodněte. (Víte, jak ráda podporuji kritické myšlení)...

Včera vydala naše nešťastná guvernérka státu New York Kathy Hochulová ZÁKAZ CESTOVÁNÍ pro celý okres. Čtete správně. Ne, ne cestovní doporučení, ale úplný zákaz cestování! To znamená, že Newyorčané v okrese Erie mají zakázáno kamkoli cestovat. Jak se tomu říká jinak? No, pokud žijete ve venkovské nebo velmi příměstské oblasti (což je většina státu New York), kde se z bodu A do bodu B dostanete jen po silnici, pak bych řekla, že synonymem je ˝výluka˝.

A jaký byl důvod diktátorky Hochula, tedy guvernérky Hochula, pro tuto výluku téměř milionu Newyorčanů, kteří žijí v okrese Erie? Počkejte si na to. Připraveni? Mělo sněžit! Pro každého, kdo nežije v New Yorku nebo kdo nikdy nebyl v zimě v západním New Yorku, je tato oblast našeho státu zasněžená. Často. A přesto si guvernérka myslí (najednou, z ničeho nic), že všichni, kdo tam žijí, jsou tak ignorantští, musí být uzavřeni ve svých domovech, dokud neřekne, že je pro ně bezpečné vrátit se do světa. Buď je to tak, nebo tě jen zkouší, kam až může zajít ve svých totalitních touhách. Nebo obojí.

width=

Všem kritikům od klávesnice, kteří mi rádi skáčou do řeči a překrucují má slova, odseknu, že nenapomínám touhu guvernéra zajistit lidem bezpečí po bouři. To vůbec neříkám. Pokud se blíží přírodní katastrofa, lidé by měli být varováni, záchranné složky připraveny a pomoc by měla být snadno dostupná. Povzbuzovat lidi, aby si udělali zásoby, zůstali doma a zalezli? Určitě! Zakázat lidem opouštět své domovy? NE.

Je velký rozdíl mezi péčí o bezpečnost Newyorčanů a snahou lidi kontrolovat. Obrovský. Ve skutečnosti Hochulová zakazovala lidem opouštět své domovy, i když NESNĚŽÍ! Zní to neuvěřitelně? Určitě ano. Ale vzpomeňte si, že jsem ve svém článku z minulého týdne citovala starořeckého filozofa Hérakleita, který příhodně řekl: ˝Pravda se často vyhýbá poznání kvůli své naprosté neuvěřitelnosti.˝ Jinak řečeno, když je něco tak pobuřující, často je to zavrženo jako nepravdivé. No, a tady je to, co včera napsala soudružka Kathy na svůj Twitter:

Dále několikrát psala o sněhu a zákazu cestování. Vlastně mě povzbudilo, když jsem si přečetla, že většina komentářů, které dostala, byly negativní, logické výhrady k jejímu mocenskému zásahu. Tady je několik z nich... Dobře, takže když se trochu ponoříme do zákazů cestování, zjistíme, že v minulosti byly v New Yorku vydány zákazy cestování v souvislosti s velkými bouřkami. Ty však vydává místní vláda (tj. okresní úřad) po vyhlášení stavu nouze. Nevydává je guvernér ani se nevydávají bez vyhlášení stavu nouze.

Mimochodem, zákaz cestování platí pro většinu okresu Erie i dnes. Je někdo překvapen?

Vidí zde někdo souvislost mezi přebujelostí vlády, její snahou o ˝centralizovanou˝ moc a vyvoláváním strachu? Je to totéž, co dělá guvernérka a její ministerstvo zdravotnictví se svým odporným nařízením o ˝karanténním táboře˝, proti kterému už téměř dva roky bojuji u soudu! Ten případ se jmenuje Borrello v. Hochul. Když si spojíte souvislosti s touto analýzou, zjistíte, že nařízení o karanténním táboře se snažilo odebrat pravomoc (voleným) soudcům (v souladu s naším právem), kteří mají pravomoc dočasně karanténovat nemocné a nebezpečné lidi, a přesunout tuto pravomoc na nevolené, celostátní zaměstnance a jmenované pracovníky ministerstva zdravotnictví, kteří mají nulovou odpovědnost vůči nám lidem.

Podle jejich nařízení o karanténním táboře by guvernérka a její DOH měli centralizovanou kontrolu nad 19 miliony Newyorčanů, mohli by vás donutit, abyste se zavřeli doma, nebo by vás mohli donutit (s využitím policie), abyste šli do karanténního centra/zařízení/tábora (vyberte si podstatné jméno), bez jakéhokoli důkazu, že jste nemocní, na dobu neurčitou, bez jakéhokoli postupu, kterým byste se mohli získat zpět svou svobodu, a to bez vyhlášení výjimečného stavu! Faktorem strachu, který se zde používá ve snaze ospravedlnit autoritářské uchopení moci, je hrozba smrti... Pokud nezavřeme lidi, kteří jsou případně vystaveni nějaké nemoci, pak můžete zemřít. Vyměňte slovo ˝případně vystaven nemoci˝ a místo něj dosaďte ˝nečistý˝. Co se vám při tom vybaví?

Moje další otázka: Vidíte zde nějakou podobnost s Hochulovým pravděpodobně nezákonným klimatickým uzamčením? Říkám ˝pravděpodobně nelegální˝, protože jsem nenašla údajnou právní autoritu, o kterou se opírá, aby zakázala lidem jezdit. Pokud víte, o co se opírá, neváhejte a napište to do komentáře níže v sekci Substack.

Než si o tom všem uděláte vlastní konečný závěr, dodám ještě jednu věc, kterou byste měli zvážit. V prosinci, měsíc předtím, než Hochulová vydala tento zákaz cestování v okrese Erie, zřídil (demokratický) výkonný ředitel okresu Mark Poloncarz internetový portál, aby si obyvatelé mohli ověřit, zda budou považováni za ˝nezbytné pracovníky˝, a budou tak z případných futuristických zákazů cestování vyňati. Jo, a seznam koordinoval se svými ˝partnery˝ ve federální vládě! Zní vám to povědomě, přátelé?!

Vzpomínáte si na výluku guvernéra Cuoma z C19 (˝Jen 2 týdny po vyrovnání křivky˝), která trvala několik měsíců, a na všechny ˝nezbytné pracovníky˝, které vyňal? Shodou okolností právě v době zákazu cestování nový online portál okresu Erie určil základní pracovníky osvobozené od zákazu cestování.

Takže... když to všechno vezmeme v úvahu, je to 1 000 000 ku 1... nebo je to 1 000 001 ku 0?

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/25/conspiracy-theorists-were-right-about-climate-lockdowns/

Zpět