5720 Mistr Kuthumi: Kumiumi: Tekutá láska Lingenfelder

[ Ezoterika ] 2024-01-11

Nacházíte se v čase tekuté lásky! Tato energie vás vyzývá, abyste byli dostatečně flexibilní a integrovali diamantové kódy jako éterické tekuté krystalické frekvence. Všechno začíná ve stavu podobném pohybu tekutiny, a když dosáhne fáze, kdy se formace rozhoduje o svém předpokládaném výsledku, začne nabývat formy. Tyto diamantové kódy jsou vaší planetě propůjčovány již léta, intenzivněji od roku 2012. Doporučujeme je ˝vědomě˝ integrovat a aktivovat. Časem umožní lepší pochopení tohoto světa, který tak nabývá podoby podle toho, co si promítnete, abyste zažili. Celý život je o zkušenostech.

Jak víte, tyto mnohotvárné multidimenzionální kódy nesou nejčistší formu světla, díky čemuž je nejsnazší navázat vztah s diamantovou frekvencí. Jelikož jste z 80 % tekutí, pomáhá to každému z vás vztahovat se k tekuté pružnosti, která snadno rezonuje a umožňuje jasnější pochopení nové energie. Poskytli jsme vám metafory o dimenzi vody a o tom, jak se liší od vaší dimenze čistého kyslíku, spolu s mnoha aktivacemi, jak se cítit pohodlně v tekutosti. To vás inspiruje k ˝multidimenzionálnímu myšlení˝. Nezapomeňte, že v sobě nosíte ˝tekutý rozměr˝. Podělil jsem se s vámi o velkou neklidnost a sklíčenost na vaší planetě. Tyto tekuté světelné kódy jsou rozšířením toho, čím skutečně jste - nekonečná krystalická plamenná duchovní bytost. Proto je velmi důležité přijímat a vizualizovat tyto úžasné, zakódované světelné částice, aby naplnily vaši bytost, a sdílet je s ostatními.

Jediný způsob, jak čelit přežití v současném planetárním kotli zmatku milovaných, je být flexibilní. To je tanec věku Vodnáře. Naučte se tedy tančit se svým stínovým já, abyste se stali všestrannějšími! Otevřete se novým možnostem a volte jinak. Milovaní, frekvence Kristova vědomí, stejně jako u kódů diamantového krystalického světla, je to, o čem je nová Země. Proto je důležité, abyste se během meditací zaměřili na přepisování všestranného výsledku, na přizpůsobivý způsob integrace nových energií, který vám umožní být tvární. Tyto kódy vám připomínají vaši flexibilitu jako duchovní bytosti, stav svobody a míru, kdy nic nepředstavuje výzvu, kterou byste nemohli překonat. Právě když omezení nižšího mentálního pole vyvolávají nejistotu, omezení a strach, věci se jeví jako nedosažitelné a neproveditelné. Mocné hvězdné brány a oslavy klíčových dat vás inspirují k expanzi za hranice normy. Když se hvězdy srovnají, nastavte záměr, aby se prostřednictvím hluboké introspekce a klidného času zrodily nové možnosti, vytvoření nové úhlové platformy. Vzpomeňte si na mé oblíbené klišé - když budeš vždycky dělat to, co jsi vždycky dělal, vždycky dostaneš to, co jsi vždycky dostával, nyní více, než kdy jindy!

2024 = Flexibilita a pohyb - rok síly a hojnosti
Vaše schopnosti manifestace jsou hlubší a jasnější než kdy jindy. Je to také rok, který oslavuje konec a začátek dalšího mocného cyklu. Kruhy se posouvají, a jak některé pohyby končí, na vašem obzoru se objevují nové začátky. Nové věci jsou na dosah ruky. Vyzýváme vás, abyste prošli svými zlatými dveřmi a umožnili novým frekvencím představit nové možnosti jako nikdy předtím. Numerologicky dvanáctka představuje v mnoha ohledech konec jedné éry nebo cyklu. Jednička představuje nové začátky a nové tvoření. 3 představuje pravdu. 2 představuje dualitu. Proto je expanze v roce 2024, zamíchaná do polévky, kterou jste si sami vytvořili, nevyhnutelná! Proč nenaplnit svůj magický kotel věcmi nově hmatatelnějšími a chuťově uspokojivějšími? Nechte staré odejít! Rok 2024 je koncem dvanáctiletého cyklu roku 2012, který nabízí četné změny časové osy a vybízí vás, abyste se chopili nové šance! Tento rok také slaví probuzení či naladění planetárních změn, jaké tu ještě nebyly. Holubice míru se vznáší Je to doba, kdy se znovu aktivují a probouzejí dříve zasetá semena.

Zaměřte se na zalévání a ošetřování semínek svých snů. Které oblasti vašeho života potřebují více, nebo naopak méně pozornosti? Jiné poznatky? Potřebuje na něčem ˝zapracovat˝? Je třeba o tom meditovat nebo si psát deník? Potřebujete provést fyzické změny a úpravy? Mentální úpravy? Rozšíření vizí? Nemyslete si, že když jste mistři v deníkování, už jste udělali všechno! Příležitosti se brzy posunou do nové posílené frekvence pro projevení. Božská žena pomáhá při zavádění těchto nových kódů, zejména kódů jemné expanze. To vás vybízí k tomu, abyste byli jemnými pozorovateli. Nechte proudit své tvůrčí šťávy! Přijměte spojovací portály a nastavte záměr, aby tyto kódy požehnaly každou buňku vaší bytosti, což umožní skutečnou transformaci. Ve většině případů stačí, abyste na ˝správném místě a ve správný čas˝ byli v klidu, což usnadňuje expanzi mysli.

Závoje mezi světy se ztenčují, a proto si stanovte záměr, aby se vaše intuice stala vaším průvodcem, až se budete oddávat darům tekuté lásky. V páté dimenzi, kde se nachází váš cíl, jde o vidění, komunikaci a meditaci prostřednictvím vyšších úrovní vnitřního vědění v rámci třetího oka, které má telepatickou frekvenci. Jakmile se toto dotkne 6. dimenze, věci se stanou ještě tekutějšími, tedy flexibilnějšími. Během spánku a bdělého stavu pracujete v rámci energií 3. a 4. dimenze. Nedovolte, aby vám nižší 4D a 3D bránily v dosahování směrem k vyšší 4D a dále, a proto se ˝práce˝ se 3. okem stává jako dýchání. Tekuté krystalické vědomí lásky přináší prostřednictvím rozšířeného vědění vyšší porozumění a hlubší učení, abyste měli jasno v tom, co vás dříve mohlo zmást. Proto je pozorování tak mocné, protože otevírá vyšší kanály.

Většinou se dostáváte do stavu zmatku, protože nedovolíte svému já, aby tíhlo k vašemu Tichému bodu, který umožňuje, aby k vám tíhly odpovědi a aby se odhalovaly pravdy. Inertně po tom toužíte a přejete si to. Pokud odpovědi nepřijdou v danou chvíli, přijdou časem. Pokud ne, možná to ani nepotřebujete vědět. Lidstvo se potýká a svírá se s tím, že jeho krásná požehnaná egoistická stránka má vždy pocit, že potřebuje všechno vědět. Není to pravda. Mnohé je sdíleno napříč časovými liniemi a dimenzemi, a to až do určité míry. Z dimenze, ke které tíhnu jako ke skupinové frekvenci, je mnoho sdíleno, aby vám pomohlo zvednout zátěž a zvýšit vaši frekvenci, aby vám pomohlo zabránit tomu, aby vás tíha pozemské zkušenosti stáhla dolů. Návrat do klidu přináší rovnováhu. Přitom vás bezpodmínečná láska vlitá do každého kódu, který vás kdy požehnal, povede do stavu míru, po kterém toužíte a který si zasloužíte!

Vaše současná časová linie je stále součástí základního stadia pro Věk Vodnáře, který se rovná stavu míru.

Planetární mřížky
Mřížky kolem vaší planety se v současné době posouvají, zjemňují a přepojují, což ovlivňuje vaše energetické pole a čakrový systém. Vše se posouvá, posouvá se dál a nahoru do jemněji vyladěných frekvencí. Spolu s několika dalšími kanály jsme vám už před lety řekli, že se váš svět brzy zblázní! Hádej co, dokončil jsi mou větu!!

Jak to přežít
Buďte pozorovateli! Vaše transformační kódy to podporují! Když předáváte lásku a světlo, které přijímáte a sdílíte, aniž byste očekávali jakoukoli protislužbu v jakékoli formě či podobě, umožňuje to ostatním probudit se k pružnosti, která je vám požehnána, a požehnání je mnoho!
Darujte jim svůj největší dar, transformaci. Dary neodsuzování, odpuštění a vděčnosti vám dávají dar bezpodmínečné lásky. Prolněte je svými klíči a smysly 12. čakry a objeví se dary důvěry a pravdy.
V době smutku, osamělosti a pocitů ztracenosti vědomě přivolávejte frekvenci tekuté lásky. Vnímejte se jako třpytivý diamant pružnosti a sdílejte jej s ostatními. Místo reakcí se staňte kreativními! Bez ohledu na časovou osu si stanovte záměr od tohoto dne se soustředit na to, co je po ruce. Vytvořte si nový způsob bytí v rámci svých vizualizací. Integrujte jej do svého třetího oka a poté tuto energii nebo obraz duplikujte do zbytku svého těla. Otočením zlatého klíče svého vědomí odemknete každou příležitost, kterou promítnete! Překročte omezené restriktivní myšlení tím, že dovolíte esenci TAJEMSTVÍ za vašimi zlatými dveřmi, aby vám vydláždila cestu!

2024 ~ osmičkový rok, který křičí silou a hojností!
Dvanáct let po roce 2012 je čas vytvořit pro sebe zcela nový cyklus! Vše je v souladu s tím, aby se vaším darem stala velikost! Vše, co nyní musíte udělat, je umožnit flexibilitě těchto velkolepých kódů, aby vám připomněly vaši multidimenzionální, magickou, velkolepou sílu! Připomenou vám, proč jste znovu přišli kráčet cestou pozemšťana. Přišli jste, abyste si vzpomněli na sebe jako na součást Většího celku! Odstraňte omezení strachu předáním nekonečných schopností, které přináší láska.

Esence vašeho posvátného srdce září bezpodmínečnou láskou a novými rozšířenými možnostmi! Dovolte své posvátné mysli a srdci vytvořit zesílený kruhový tok lásky. Pokud v sobě druhý člověk nedokáže rozpoznat stejnou frekvenci, vyšlete mu svou frekvenci lásky a nechte ho být. Všechno je to o volbě! Tím, že projevujete to, čím jste, vnášíte do svého bytí novou realitu. Jak? Tím, že sladíte svou frekvenci s tím, co si přejete! Tím, že jste jiní, přitahujete odlišnost. Podívejte se do zrcadel, která jste si sami vytvořili, a přijměte svou velkolepou podstatu duše, která je v ní hluboce zakořeněná a prodchnutá láskou. Láska je jediná skutečná síla. Když se destrukce a demotivace postaví proti vaší lásce, dovolte lásce, kterou jste, aby rozptýlila jejich hněv, který prostřednictvím zákonů příčiny a následku nevyhnutelně skončí tam, kde začal. Pokud nedokážou překonat překážky své nenávisti a odmítání, věci se pravděpodobně jen tak nezmění. Přišli jste, abyste věci změnili. Pokud někdo propásne příležitost ke změně, bude jí jednoduše čelit znovu a znovu.

To je důvod, proč bytosti jako vy sedí v kruzích, jako je tento. Přišli jste, abyste si uvědomili, kdo jste. Přišli jste, abyste přijali nekonečné příležitosti, které se vašemu duchovnímu já nabízejí. Především jste přišli, abyste byli láskou v projevené podobě. Kéž ve vás nyní i vždy a ve všech směrech jasně hoří Světlo živého Krista. Žehnám vám dary lásky, osvícení a vnitřního zraku, abyste mohli jít vpřed a být krásným zrcadlem radosti pro ostatní. JÁ JSEM Kuthumi, jsem pán a mistr Cohan zlatých paprsků lásky a moudrosti a v lásce tě zdravím a žehnám ti. Adonai.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/11/master-kuthumi-liquid-love/

Zpět