5709 Arkturiánská rada 9D: To vám pomůže odemknout vaše duchovní dary a schopnosti Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-01-11

Jsme velmi rádi, že vás všechny vidíme, jak kvetete a rostete, když jste tam na Zemi. Víme, že to nejlepší vás teprve čeká, stejně jako vaši průvodci a vyšší já. Proto vás vždy povzbuzujeme, abyste si užívali okamžik, ve kterém se právě nacházíte, protože víme, že se opravdu není čeho bát. Držíme pro vás tuto vizi postupného návratu domů ke Zdroji. Cesta a důkazy o pokroku, který děláte spolu s cestou, to vše máte k dispozici, když se podíváte dovnitř.

Pokud se budete snažit na to všechno přijít myslí, bude pro vás velmi těžké tomu všemu rozumět. Použijte svou mysl k soustředění. Použijte svou mysl k filtrování; použijte svou mysl k záměrné myšlence. Máte v sobě tolik sil a té síly, která je ve vás, se většina z vás až do tohoto bodu sotva dotkla. To se samozřejmě mění, protože stále více lidí začíná využívat své duchovní dary a schopnosti. člověk hned získá přístup k daru nebo schopnosti, nakonec si uvědomí, že největším darem, který vždy měl, byla jeho citlivost. Vaše citlivost vede k vašemu soucitu, vaše schopnosti záměrně cítit vibrace a vaše schopnosti vytvářet lepší realitu pro vás a všechny ostatní.

Ti, kteří uvízli ve své mysli, obvykle nejsou v kontaktu s tou citlivostí, kterou kdokoli může cítit soucit s druhými a záměrně cítit vibraci, kterou pak může vidět i tuto vibraci odraženou zpět k nim ve vesmíru. Ti, kteří jsou citliví, s větší pravděpodobností využijí svých duchovních darů a schopností, protože tyto citlivosti činí svět mimo ně drsným místem, kde se mohou nacházet, a to nutí citlivého člověka jít dovnitř, cítit své pocity. Meditace a všechny tyto věci pomáhají odemknout jejich duchovní dar nebo schopnost.

Nebuďte tedy překvapeni, když vás život bude nadále pošťuchovat tím, kterým půjdete dovnitř, spíše než si užívat všechny jasné a lesklé aspekty fyzické říše. Nakonec to samozřejmě budete moci udělat, ale lépe vám poslouží, abyste se nenechali nachytat v panských sídlech a luxusních automobilech, superjachtách a tak dále. Mohou to být rozptýlení z nebeského království, které ve vás existuje, a to je skutečná cesta, na kterou se nacházíte. Je to cesta objevování a vy zjišťujete, že všechno bylo vždy ve vás po celou dobu. Potřebovali jste jen dostatek povzbuzení od okolního světa, abyste opustili to, co by ego sledovalo, a hledali uvnitř toho, čím skutečně jste. (pozn. pod mostem to taky moc úžasně nemedituje)

Láska ve vás k tomu láká a každý se tam dostane svým vlastním způsobem a ve svém vlastním načasování. A pokud tomu můžete důvěřovat a být s tímto procesem trpěliví, pak můžete žít šťastně v kterémkoli životě, který jste si právě teď vytvořili.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/01/11/the-9d-arcturian-council-this-will-help-unlock-your-spiritual-gifts-abilities/

Zpět