5699 Rozhovor se Strážcem prostoru Stvoření Ojlit

[ Ezoterika ] 2024-01-13

Q: Zdravím tě, strážce prostoru stvoření. Můžeme mluvit?
A: Samozřejmě, že jsem se na naše setkání dlouho těšil.

Q: Právě dnes jsem se o tobě dozvěděl.
A: Ano, já vím. Komunikace je možná, když je člověk připraven. Potvrzení této připravenosti je vyjádřeno v zájmu o informace, které se začínají odvíjet před osobou. Platí to absolutně pro jakoukoli oblast a jakoukoli fázi. Pozorujte proto, co se kolem vás děje a co vás konkrétně zajímá. A samozřejmě naslouchejte své vnitřní reakci na toto.

Q: Řekni mi, je něco, co teď všichni potřebujeme vědět?
A: Vždy hodně informací. Rád nějaké dám. Vstoupili jste do fáze charakterizované novými příležitostmi. Tedy odhalení nebo přesněji zapamatování toho, co jste kdysi věděli. A to je zkušenost nejen inkarnací na zemi, ale i v jiných světech. Tyto znalosti se stávají nejen přístupnými, ale nyní zde máte možnost je uplatnit.
To platí i pro spoluvytváření prostoru. Pro mnohé z vás se otevírá úžasná příležitost. A vidím, že jste jako děti, které poprvé viděly něco nového a nevysvětlitelného, ale úžasného a kouzelného. To je přesně ta reakce, která nastane zpočátku. Pak si na tyto ˝zázraky˝ zvyknete a stane se to nejběžnější věcí v každodenním životě.

Q: Pověz mi o tomto prostoru, ve kterém jsi Strážce.
A: Je pružný, není pevný a je živý. To je to nejjednodušší, co o tom můžu říct.

Q: Co znamená živý?
A: To znamená, že má vědomí.

Q: A co to znamená pro nás lidi?
A: Skutečnost, že s ním můžete komunikovat, přijímat všechny potřebné informace o této interakci.

Q: Chápu, že s ním bude každý komunikovat tak, jak mu to úroveň vědomí dovolí?
A: Ano. To je pravda. Ale věřte, že i 1 % této interakce budete vnímat jako něco magického a neskutečného (usmívá se... protože slova tak úplně neodrážejí podstatu)

Q: Tak co můžeš dělat teď?
A: Uspořádejte události svého života.

Q: Ale zdá se, že se objevila informace, že už jsme všichni rozděleni mezi větve reality v závislosti na vibracích... Je možné něco změnit?
A: Změnit hlavní větev A: ne. Ale dělat změny, tedy vybírat si v ní, je docela možné.

Q: Co k tomu potřebujete vědět nebo udělat?
A: Nejprve pochopte své skutečné touhy a formulujte záměry. A samozřejmě nezapomeňte na zodpovědnost.

Q: Co myslíš?
A: Někteří z vás něco chtějí. Zdá se jim. Že když toho dosáhnou/dostanou, udělá jim to radost. A když to pak dostanou, nenajdou uspokojení. A tento okamžik je vrátí o pár kroků zpět.

Q: ˝Pozor na svá přání, mohou se splnit˝ A: o to jde?
A: Ano, a to samé.

Q: Co jiného?
A: Ne každý rozumí tomu, co vlastně chce. Mnozí, kteří se zabývají duchovními praktikami, často zaměňují touhy a aspirace jednotlivce za touhu Duše. Probíhá změna. A člověk v této iluzi se jakoby dostane do podmíněné smyčky. Může trvat několik dní až několik let. A až s odstupem času člověk pochopí, že volba nebyla úplně správná. V jistém smyslu se člověk neřídil aspiracemi své Duše, ale podle tužeb své osobnosti. A to je velmi často omezená a zkreslená trajektorie.

Q: Jak porozumět tomu, co je skutečnou touhou Duše? Jak to odlišit od touhy jednotlivce?
A: Není to jednoduchá otázka a odpověď je pouze tato. Čím vyšší vibrace, tím otevřenější srdce, tím snazší je zachytit tento rozdíl. A jen v tomto stavu nikdy neuděláte chybu.<

Zdroj: https://absolutera.ru/article16201

Zpět