5694 Aktualizace Galaktické federace ‼️ Cosmic agency

[ UFO ] 2024-01-05

Mari Swaruu
Jak většina z vás ví, deep Galaktická Federace vyslala diplomatický oddíl, aby provedl audit a monitoroval, co se děje na Zemi a jeho okolí. Tento oddíl dorazil 31. prosince 2023, jak bylo dříve oznámeno. Doporučuji sledovat i další videa, abyste pochopili vše, co se děje, protože můžete potřebovat úplný a podrobný kontext. Tuto skupinu tvoří členové rasy Orion vysocí Šedí, známí také jako šedí s velkým nosem. Mají podat podrobnou zprávu jejich Vyšším Vůdcům v Galaktické Federaci. I když jsou oficiálně moudrou a pozitivní starověkou rasou, je známo, že vysoká šedá Atoranská rasa je chladně logická a neempatická, což ji činí naprosto nevhodnou pro jednání s vysoce emocionálními bytostmi, jako jsou lidé Země a jiné rasy. Kočky Urmah trvají na tom, že jsou podvodníci a všichni jsou nedůvěryhodní, protože s nimi mají špatné zkušenosti, a protože jsou členy dalších skupin jako např.
pochybné rady Orionu.

Tada Orionu je také oficiálně pozitivní a nepochybuji o tom, že v nich mohou být úrovně, které mohou být skutečně pozitivní, ale jsou stejně pochybné a nespolehlivé jako zbytek této rady, protože je známo, že používají nespočet triků a manipulací, aby odpoutali pozornost od jejich invazivních plánů a negativních programů, které jsou všude, ale popírají jejich existenci. Kdo z těch nejvyšších částí Galaktické federace je poslal a proč si vybrali Atorany jako své velvyslance zůstává nejasné a to je velká část toho, proč s tím zásadně nesouhlasíme. Představitelé místní galaktické federace, kteří jsou zadobře s královnou Alenym tvrdí, že to také nevědí, a že se z této situace cítí stejně nepříjemně, ale přesto souhlasí s tím, že budou s Atorany plně spolupracovat.

Toto je současná situace a vše, co uvedu, bylo schváleno vrchním velení Taygety, které je přítomno zde na oběžné dráze Země, mimo jiné samotnou královnou Alenym, která na nízkou oběžnou dráhu Země dorazila 28. prosince 2023 se zásobovací lodí Taygety Sasca 1 a zakotvila vedle lodě Toleka. Kromě zásob přivezla i dvě nové hvězdné lodě třídy stíhaček, které mají nahradit ty starší. Je nutné dát lodím nový úkol trénovat kadety, ne tady v první linii.

width=


Ráno 29. prosince obdrželo středisko zpracování informací hvězdné lodi Toleka (CIC) oznámení od zástupců místní Galaktické federace na andromedské biosférické lodi Viera. Zpráva říkala, že oddíl Atoranů z deep federace zrušil svůj příjezd, který byl naplánován na 31. prosince, a že neví, kdy a zda dorazí. Uvažovala jsem o zveřejnění aktualizace, že byl příjezd Atoranů zrušen možná i v důsledku toho, že byli odhaleni mou skupinou, ale bylo to jen zbožné přání. CIC mě varoval, že by mohlo jít o diskreditační past. Zůstává záhadou, proč místní Galaktická federace poslala oznámení, že Atorané nedorazí, a proč jen o několik hodin později dorazili.

1. ledna 2024 zažilo západní pobřeží Japonska velké zemětřesení o síle 7,5, po kterém následovala malá 4 m vysoká vlna tsunami a také nespočet otřesů, které v některých případech způsobily smrt mnoha lidí a ztrátu domovů. I když počet obětí zůstává nejasný, i jeden je příliš pro nás všechny, kteří víme, jak svět doopravdy funguje. Ti, kteří znají konspirační teorie, vidí, že to vypadá a zavání jako obětování bohům cabal jejich vracejícím se bohům, možná přímo Atoranům. Nemůžeme to s jistotou vědět, ale protože víme, jak se věci mají a měly, a jak funguje cabal a Federace, která ji ovládá, stejně jako její kontext a historické pozadí, lze snadno dojít k závěru, že jde o obětování. Všichni víme, že existuje změna klimatu, a že zemětřesení lze uměle využít, protože taková technologie existuje minimálně od 30. let 20. století. i když to zůstává do značné míry konspirační teorií i přes jasné a stručné důkazy. Bílé klobouky, ať už jsou kdokoli, se údajně chystají odhalit technologii způsobující zemětřesení.

Dobrá strana se vždy chystá něco udělat, ale vidím, že nikdy nic důležitého neudělají, protože vždy vše odkládají na budoucnost, správný okamžik, který nikdy nepřijde, protože žádné správné okamžiky neexistují. Existuje pouze nyní a co s tím můžeme udělat teď. Bílé klobouky jsou s největší pravděpodobností pozitivní stranou cabal, pokud něco takového existuje, protože cabal pracuje s dualitou. Na jedné straně škodí a ničí a na druhé pomáhá a buduje pro vyvážení karmy, jak diktuje jejich systém víry. Bílé klobouky jsou vždy na pokraji toho, aby udělaly něco velkého a nikdy to neudělají, takže jediné, co mohu, je dospět k závěru, že nejsou nic jiného než více cabal, jakýsi druh řízené opozice k potlačení jakékoli skutečné opoziční konspirační teorie nebo konspiračních teoretiků. Hrozný název, protože je plný významů, se kterými nikdo z nás nesouhlasí.

Poselství o tom, že jsme blázni, banda šílenců, kteří věří v totální nesmysly, jako bychom o tom všem neměli žádný důkaz. A také se léta zaměřují na Japonsko, i když situace se od ještě zhoršila od doby, kdy se Japonsko rozhodlo připojit ke smlouvám s vládami a aliancemi, které jdou proti kontrole západní cabal, zejména od nové smlouvy s Ruskem o nákupu ropy, čímž zakládají japonskou ekonomiku na aktivech, která nejsou pod kontrolou západní cabal. Zjevně jsou za to všechno potrestáni, protože Japonsko změnilo strany. Víme, že jsou trestáni technologií, která generuje zemětřesení, protože víme, že to dělají a udělali to na jiných místech. Propracovaná strategie vydírání, která má přinutit národy dodržovat jejich pravidla. Nyní se zdá, že totéž dělají s Marokem, protože provincii As Silal právě zasáhlo zemětřesení o síle 5,1 stupně. Maroko také přijímá smlouvy, které neprospívají západní cabal. Oznámili to.

Nový prezident Argentiny Miley plánuje o nadcházejícím víkendu cestovat do Antarktidy a všichni víme, že se tam konají schůzky mezi zástupci pozemské vlády a Galaktické federace. Atorané měli své první setkání za zavřenými dveřmi ráno 1. ledna. Ačkoli oficiálně byli vítáni zástupci jakéhokoli hvězdného národa, kteří se chtěli zúčastnit, CIC mě informovalo, že dovnitř pustili jen ty, kteří byli vyzváni, když s nimi sami chtěli mluvit, a když s nimi byli hotovi, odvedli je ze zasedací síně, než pokračovali dál. (pozn. parchanti, parchanti, parchanti)

Měsíce předtím, než dorazil oddíl Atoranů se královna Alenym rozhodla, že se setkání ve Vieře nezúčastní zejména z bezpečnostních důvodů, protože všichni víme, že ji ty stinnější části Galaktické federace nemají rádi, takže je v sázce její i naše integrita. Už měsíce se tady vedou spory a diskuze, zda je dobrý nápad posílat jakéhokoli člena posádky této lodi na ta setkání ve Vieře, hlavně proto, že používají silnou, ale jemnou skrytou telepatickou kontrolu mysli nad tím, kdo je s nimi. Účast na jejich schůzích vystavuje členy posádky ovládání mysli. Královna tvrdí, že má způsob, jak zjistit, co se děje při těchto setkáních a vše, co lze sdílet s vámi všemi, bude zveřejněno co nejdříve. Není nutné odhalovat členy posádky.

width=


Atoranské schopnosti telepatické kontroly mysli otevírají mnoho možností a otázek, protože to nás logicky vede myslet si, že ostatní rasy byly pod jejich mentální kontrolou a do jaké míry. Je těžké si představit, že by rasa tak vyspělá a také silně telepatická, jako jsou Androméďané, mohla být mentálně řízena, aniž by si oni uvědomovali. Vyšší galaktická federace s atoranským auditem, nebo jak to nejlépe nazvat, právě začala a s přibývajícími dny budeme vědět mnohem víc.

V tuto chvíli připravujeme veřejný dopis federaci, sdělení myšlenek a prohlášení o našem postoji, kde otevřeně deklarujeme, co si myslíme o této situaci a všem dalším, co se děje na Zemi. Tento dopis se připravuje, zatímco spolu mluvíme. Jakmile bude hotový, budu vás informovat.

V tuto chvíli děkuji za zhlédnutí mého videa, opravdu si toho vážím a doufám, že vás tu uvidíme příště. Chci vám všem poděkovat za vaše laskavé dary, mění mi život, protože někteří z nás zde závisí na zemi a její ekonomice, pokud jde o naše zdroje obživu. (pozn. naše potraviny jim nezávidím... nemohli by kvantově vytěžit pár bitcoinů, kapacity na to mají, a pozornost už stejně přitahují)

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dAXD3FujrkI

Zpět