5686 Jižní polokoule Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2023-12-31

Jižní polokoule bzučí intenzivními a nesmírně silnými aktivacemi prastarých energetických center v jejím nitru, protože vše bylo naprogramováno, aby nastalo s úplným ukotvením Nové Země, čímž došlo k obrovskému splynutí. A to hlavně proto, že jižní polokoule je velmi starobylá a tato centra jsou většinou skrytá a velmi pečlivě střežená. Na severu se stanou věci, které přinesou plnou sílu těchto prastarých energetických center, aby pomohly ustálit loď, protože jižní polokoule je schopna být ve dvou světech najednou, což znamená, že již vzestoupila na Novou Zemi, zatímco starou drží dezintegrací. Více nemohu říci, protože tato energetická centra jsou mimo naši kompetenci. Původně byla vytvořena ve stavu sedmé dimenze, a proto pracují v mnohem vyšším vibračním pásmu.

Afrika, Jižní Amerika, Antarktida, Austrálie a Nový Zéland a ostrovy jižně od rovníku budou mít a mají aktivována další a další centra, což nesmírně urychluje proces vzestupu a probuzení v duších, které tam žijí. Hluboko uvnitř měli lidé kmenů vždy hluboké vnitřní spojení s Velkou matkou a tajemstvími, která skrývá. Nikdy se o to s nezasvěcenými nepodělili. Později se to rozmělnilo, nicméně duše, které tyto centra vytvořily jako první, se inkarnovaly a jsou zaměstnány vzpomínáním a jsou aktivovány.
Jsme vyměněni, jak jsme se dohodli. Více než toto, čtení tohoto článku spustí více. Budou se dít věci, které ohromí, ale zároveň to bude tak, že vaše duše nebude překvapena, ale bude to vědět.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/31/the-southern-hemisphere/

Zpět