5645 Americká armáda má stroj, který dokáže levitovat Vicky Verma

[ Ezoterika ] 2023-12-27

UFO kov potvrzuje špičkový vědec ze Stanfordu
Profesor Garry Nolan je jedním z nejuznávanějších odborníků, kteří zkoumají záhadu neidentifikovaných vzdušných jevů (UAP). Mnoho měsíců studoval materiály UAP a učinil řadu ohromujících prohlášení o UFO. Jeho příspěvky propůjčují důvěryhodnost této konkrétní záhadě, o níž mnoho vědců hlavního proudu váhá diskutovat.

Dr. Nolan působí na Stanfordské univerzitě jako profesor imunologie. Byl nominován na Nobelovu cenu, což je velká čest. Je známý jako jeden z nejlepších imunologů na světě. Má mnoho patentů a napsal mnoho výzkumných prací. Kvůli svým úspěšným vynálezům také založil dvě společnosti kotované na burze NASDAQ.

V červnu 2022 udělal australský investigativní novinář Ross Coulthart rozhovor s doktorem Nolanem a dozvěděl se od něj šokující informace UAP, které vláda USA v posledních letech vyšetřovala. Dr. Nolan řekl, že jednou věcí, kterou si je jistý, je to, že nevíme, co jsou UAP: ˝Víme, že je zde něco, co se podle mě vzpírá vysvětlení, ale něco lze studovat z vědeckého hlediska.˝

Přestože byl tento rozhovor nahrán v roce 2022, Dr. Nolan se drží prohlášení Davida Grusche, že americká vláda lže o UAP posledních 60-70 let. Domnívá se, že důvodem je to, že samotná vláda USA neví, s čím mají co do činění. ˝Samozřejmě, je to zastírání,˝ říká Dr. Nolan. ˝Chci říct, že došlo jak k zastírání, tak k dezinformační kampani, aby lidé vypadali, jako by byli blázni.˝

Coutlhart zpochybňuje potenciální nebezpečí připuštění vlastních myšlenek na tyto záhadné události, na což Dr. Nolan odpovídá: ˝Myslím, že je to nebezpečně nutné... ignorovat fyziku toho, co jsou tyto věci schopny dělat.˝ Coutlhart se dále ptá, co to je?
Dr. Nolan odpovídá: ˝Víte, přál bych si, abych věděl... Ať už to je cokoliv, zdá se být tak daleko od nás, že to vyžaduje pochopení.˝ Když Coutlhart dále naléhal, zda věří, že tento jev je lidského původu, Dr. Nolan rozhodně prohlásí: ˝Jsem si jistý, že to není lidské. Myslím, že je to cokoliv, bylo to tady už dlouho, a určitě to tu bylo. déle, než jsme byli civilizovaní, takže přinejmenším kdo skutečně vlastní planetu, kdo tu byl první, nejsem si jistý, že to tak bylo.˝ Dr. Nolan vysvětlil, že studoval mozky pilotů, kteří tvrdili, že se s tímto fenoménem setkali. Po jejich setkání s UAP/UFO byli všichni poškozeni nebo zraněni, jako je bzučení v hlavě, onemocněli atd. Většina z nich měla podobné špatné věci. Ukázal MRI některých lidí, které odhalily poškození uprostřed bazálních ganglií - oblasti zodpovědné za řízení motoriky a dalších základních mozkových funkcí, včetně intuice.

Dr. Nolan řekl, že škoda měla ty lidi zabít, přesto byli naživu. U některých získal magnetickou rezonanci před jejich setkáním a měli poškození, takže se s tím s největší pravděpodobností narodili. ˝To jsou všechno takzvaní vysoce funkční lidé. Jsou to piloti, kteří dělají rozhodnutí ve zlomku sekundy, zpravodajští důstojníci v terénu atd.,˝ řekl.

Údajný materiál UFO
Bývalý představitel Pentagonu pro UFO Lue Elizondo sdílel skutečně okouzlující prohlášení ve svém rozhovoru s Jamesem Iandoli z Engaging The Phenomenon 11. června 2021. Diskutovali o haváriích a materiálech souvisejících s neidentifikovanými létajícími objekty (UFO) nebo neidentifikovanými vzdušnými jevy (UAP) . Elizondo uznal citlivost tématu a potenciální důsledky otevřené diskuse o něm.

Elizondo však vyjádřil své přesvědčení, že americká vláda má exotické materiály, ale nemohl poskytnout další podrobnosti kvůli nedostatečné transparentnosti ze strany vlády. Zmínil tři vrstvy analýzy, které lze provádět na kusu materiálu, konkrétně fyzikální, chemický a atomový nebo nanoúrovňový výzkum.

Coulthart se zeptal profesora ze Stanfordu na tento výzkum zvláštního materiálu známého jako bismutový hořčík. Dr. Nolan to popsal jako vrstvenou látku sestávající především z bismutu se stopami olova a hořčíku. Navzdory tomu, že jeho hodnocení poměrů izotopů neukázalo nic neobvyklého, vyjádřil svůj záměr studovat v budoucnu výrazně větší vzorek. Tato rozšířená velikost vzorku by mu umožnila provádět komplexnější testy, což by mohlo vrhnout světlo na jeho vlastnosti.

Terahertzový vysílač
Coulthart spekuloval o schopnosti materiálu levitovat, když je vystaven specifickému tvaru vlny. I když Nolan přiznal, že o takových tvrzeních slyšel, nebyl osobně svědkem ani testem tohoto jevu. Když byl Coulthart dotlačen, zda se pokusil o nějaké experimenty, Nolan objasnil, že požadovaný tvar vlny pro levitaci bude ˝Terahertzová vlna˝, které nepoužil.

Coulthart zdůraznil, že americká armáda vlastnila nezbytný terahertzový vysílač pro potenciální experimenty s materiálem hořčíkového bismutu. Dr. Nolan však zůstal ohledně podrobností kousavý a uvedl, že nemůže diskutovat o tom, zda byl takový výzkum proveden. Coulthart zmínil, že Tom Delonge˝s To the Stars Academy (TTSA) spolupracoval s americkou armádou na studiu tohoto materiálu pomocí správného vybavení. Coulthart přemýšlel, proč si americká vláda takové materiály ponechává, když jsou příběhy o létajících objektech jen vymyšlené. Nolan si myslí, že je tam spousta nepravdivých informací, ale věří, že mohou existovat skutečné materiály, o kterých bychom měli vědět. Chce, aby nám vláda jasně řekla, zda jsou tyto speciální materiály skutečné nebo ne.

V roce 2019 Tom DeLonge tvrdil, že jeho organizace pro výzkum UFO získala ˝potenciálně exotické materiály. ˝Struktura a složení těchto materiálů nepochází z žádné známé existující vojenské nebo komerční aplikace,˝ uvedl Steve Justice, COO TTSA a bývalý šéf Advanced Systems ve Skunk Works Lockheed Martin. Podle tiskové zprávy byly některé z těchto materiálů v držení investigativní novinářky a badatelky UFO Lindy Moulton Howeové, která ohledně těchto materiálů vystoupila v roce 2004 na konferenci Xcon. Ve své přednášce, jejíž video je již léta na internetu, naznačuje, že materiál by se mohl stát ˝vznášejícím tělesem˝ při správném množství elektromagnetické statické elektřiny a určité RF frekvenci. Jedná se nepochybně o stejné materiály, které zmínil Tom DeLonge ve svém rozhovoru s Joe Roganem, kde uvedl: ˝Pokud do toho udeříte dostatečným terahertzem, bude se vznášet.˝

V tomto videu Dr. David Chester, vědec z Quantum Gravity Research, uvádí několik odkazů na pulzní terahertzové vlny. Ke konci zmiňuje, že pulzní terahertzové vlny v metamateriálu mohou zpomalit rychlost světla. Dále vysvětluje, že je to výhodné pro antigravitační inženýrství. Podle něj v důsledku toho, jak se vše v rovnicích spojuje, snížená rychlost světla vyžaduje méně energie k dosažení požadovaných antigravitačních účinků.
Opravdu zajímavé informace o terahertzech, díky Observing The Anomaly.

AAWSAP zadal 37 vědeckých prací, které jsou nyní veřejné. Někdo z FOIA řekl o studovaných materiálech UAP a na 5 z těchto dokumentů DIA odpověděla. Jeden článek byl o spintronice a druhý o metamateriálech. TTSA koupil údajný vzorek havarijního materiálu z Roswellu a předal jej armádě ke studiu v roce 2019. Podle Puthoffa se zdálo, že jde o metamateriál, který působí jako vlnovod na terahertzové frekvenci. Tyto dva dokumenty o spintronice a metamateriálech se také dotýkají vytváření materiálů, které pracují na této frekvenci, a konkrétně toho, že takové materiály by byly odolné vůči záření a ideální pro dlouhé cesty vesmírem.

Hal Puthoff také diskutuje o vzorku s UFO Joe. Zatím opravdu nevíme, odkud pochází. Je pravda, že před deseti lety nám Linda Howe poskytla vzorek. Udělali jsme spoustu testů. Získal jsem snímky z elektronového mikroskopu a ozářil jsem je různými gigahertzovými frekvencemi, megahertzovými frekvencemi a tak dále. Nemohli jsme z toho nic udělat, takže to tak nějak šlo na polici. Teprve poté, co byl zveřejněn tento článek o metamateriálech, jsme řekli: ˝Ach můj bože. Toto tvrzení, že by to mohlo mít nějaké skutečné využití jako mikroskopické vlnovody, by ve skutečnosti odpovídalo struktuře, kterou tam vidíme.˝

Pravda je taková, že ten kus je ve skutečnosti pěkně rozbitý a co byste opravdu rádi udělali, je říct: ˝Dobře, pojďme si vzít pěkný, čistý kousek a ozáříme ho terahertzovými frekvencemi, abychom zjistili, zda skutečně funguje jako mikroskopický vlnovod pro terahertzové frekvence. A pak, pokud to bude fungovat, ozáříme to jinými druhy polí a uvidíme, jestli tam nejsou nějaké neočekávané reakce a tak dále.˝ Navzdory neuvěřitelné publicitě je to stále absolutně neznámá. Pohybuje se od... podvod s nevyžádaným materiálem, který nám byl zaslaný, až po... tohle vypadlo z klínu mimozemského plavidla.

Na to neznáme odpověď a jediný způsob, jak získat něco hodnotného, je určit jeho vlastnosti nebo je možná reprodukovat za dobrých podmínek a určit jeho vlastnosti. Takže je to pořád velký otazník, i když je to jako ...pár procent našeho úsilí v TTSA + 99% naší kritiky. To je právě to, co v tomto oboru získáte. Tak to chodí. Někteří z nás mají velmi tvrdou kůži.

Puthoff dále rozvádí v dalším rozhovoru:
Roky později, o desítky let později, konečně naše věda jde dál. Přesuneme-li se do oblasti zvané metamateriály, ukazuje se, že přesně tato kombinace materiálů přesně v těchto rozměrech se ukazuje jako vynikající mikroskopický vlnovod pro velmi vysokofrekvenční elektromagnetické záření, terahertzové frekvence. Vlnová délka je tedy 60 mikronů, což je docela malá velikost. Ale ukázalo se, že kvůli metamateriálovému aspektu tohoto materiálu mohou ty vrstvy bismutu, které fungují jako vlnovody, dosahovat jedné dvacetiny velikosti vlnové délky. Obvykle, když vyrábíte vlnovod, musí mít velikost přibližně stejné vlnové délky. Ve skutečnosti se ukázalo, že se jedná o materiál, který by šířil vlnovodové efekty pod vlnovou délkou. Proč to někdo chce dělat, na to stále neznáme odpověď.

Dr. Nolan je prý dobrý přítel Jacqua Valléema, Kita Greena, Ericema Davise a Colma Kellehera. Všichni za ním přišli analyzovat materiály UAP poté, co vyvinul úžasné přístroje pomocí hmotnostní spektrometrie.
˝Některé předměty jsou nepopsatelné a jsou to jen kusy kovu.˝ Většinou na nich není nic neobvyklého, kromě toho, že kamkoli se podíváte do kovu, složení je jiné, což je zvláštní. Tomu říkáme nehomogenní. To je famózní způsob, jak říct ´neúplně smíchané.´ Společná věc na všech materiálech, na které jsem se zatím díval, a je jich asi tucet, je, že téměř žádný z nich není jednotný. Jsou to všechny tyhle směsice. Každý jednotlivý případ bude složen z podobné sady prvků, které však budou nehomogenní,˝ vysvětlil.

Dr. Nolan zjistil, že některé úlomky z takzvané havárie UFO v Brazílii mají mimořádně změněné poměry izotopů hořčíku. ˝Bylo to zajímavé, protože na stejném nástroji byl ve stejnou dobu analyzován jiný kus ze stejné akce. Jedná se o mimořádně citlivý přístroj zvaný nanoSIMS - Secondary Ion Mass Spec. Měl naprosto správné izotopové poměry, které byste očekávali od hořčíku nalezeného kdekoli na Zemi, zároveň ten druhý byl daleko od toho. Asi 30 procent poměrů. Problém je v tom, že neexistuje žádný dobrý důvod, proč by lidé měnili poměry izotopů jednoduchého kovu, jako je hořčík. Neexistují žádné odlišné vlastnosti různých izotopů, alespoň v kterékoli z literatury, která je veřejná ze stovek tisíc publikovaných prací. Nyní to můžete udělat. Je to trochu drahé, a nemáte důvod to dělat.˝

Dr. Vallée shromáždil údajný kov z případů UFO datovaných do roku 1947 a přinesl je na Stanfordskou univerzitu k analýze. Dr. Gary Nolan, mikrobiolog ze Stanfordu, analyzoval 3D atomovou strukturu neznámého kovu pomocí nejmodernějšího multiparametrového zobrazovače iontových paprsků (MIBI), schopného rozeznat přesné složení hmoty na úrovni jejích izotopů.
Výsledek může být pro nevěřící šokující, protože když vložil vzorek do vakuové komory stroje, zjistil, že jejich složení se nepodobá žádnému jinému známému kovu na Zemi.

˝Pokud mluvíte o pokročilém materiálu z vyspělé civilizace, mluvíte o něčem, čemu budu říkat ultramateriál. Je to něco, co má vlastnosti, kde to někdo znovu skládá dohromady v atomovém měřítku. Takže při budování našeho světa s 80 prvky někdo jiný buduje svět s 253 různými izotopy,˝ řekl Dr. Nolan.

Mohli by lidé měnit izotopy v těchto podivných objektech pro neznámé účely? Dr. Nolan spekuluje, že je to možné, ale dokázat to vyžaduje dostat se na atomovou úroveň, možná pomocí superkvantového interferenčního zařízení (SQUID). Nicméně ani jeho rozpočet, ani rozpočty skupin analyzujících setkání s UFO/UAP zatím nemají takový druh financování.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/27/us-military-has-machine-that-can-levitate-ufo-metal-confirms-stanford-top-scientist/

Zpět