5637 Arkturiánská rada 9D: Všechno se může změnit v jediném okamžiku Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2023-12-26

Pozdravy. Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Velmi rádi se s vámi podělíme o náš pohled na vše, co zde na Zemi prožíváte. Vždy se s vámi o něj rádi podělíme a také pochopíme, že náš pohled si ten, kdo jej přijímá, vyloží svým vlastním jedinečným způsobem. Víme také, že existuje velké množství perspektiv a že jejich počet stále roste. Chceme, abyste si všichni uvědomili, že jste interprety poselství, které v daném okamžiku přijímáte, a že svět vždy vidíte svou vlastní jedinečnou optikou. To znamená, že to, že máte vlastní osobní zkušenost s něčím, je mnohem významnější než to, čemu věříte.

To, čemu věříte, se bude časem měnit a možná se časem bude měnit i způsob, jakým interpretujete své zkušenosti, ale stále víme, že je lepší, když hledáte své vlastní jedinečné zkušenosti, než když získáváte jediný správný a pravdivý pohled na život tam na Zemi nebo na cokoli jiného. Existuje tolik témat, tolik námětů, na které lidé chtějí získat vyšší perspektivu, a tak ji často hledáte, než se sami rozhodnete, jak byste chtěli danou problematiku nebo téma prožít. Vyzýváme vás, abyste neběhali kolem a nehledali správný způsob, jak k něčemu přistupovat, ale místo toho se zeptejte sami sebe, jak byste chtěli prožívat jakékoli téma.

Vytvořte si svůj prožitek a vězte, že jakákoli víra, kterou přijmete, zabarví váš prožitek čehokoli, co se vám nebo někomu jinému v daném okamžiku děje. Naslouchejte svému srdci; naslouchejte svému vnitřnímu vedení a napojte se na vyšší dimenze a vyšší moudrost od bytostí a proudů vědomí vyšších frekvencí. Dopřejte si také tuto zkušenost, protože jakkoli vám kdokoli jiný může poskytnout perspektivu nebo soubor přesvědčení, je mnohem méně vybaven k tomu, aby vám poskytl zkušenost. Tu si musíte sami vyhledat, abyste dokázali víc než jen věřit. Můžete vědět. Víte více a naučíte se více prostřednictvím zkušenosti než prostřednictvím teorie a vědeckého studia.

Jste určeni k tomu, abyste žili svůj život zde na Zemi, a čím více budete vyhledávat nové a zajímavé zkušenosti, které jsou vám k dispozici, tím více zábavy si užijete, tím více lidí potkáte a tím více můžete na chvíli odložit své přesvědčení a prostě s něčím nebo s někým být. Jakmile začnete něco definovat, začnete omezovat to, co to je a čím to pro vás může být. A totéž platí i o vašich bližních a skupinách bližních, které je mnohem snazší zařadit do nějaké pěkné škatulky. Nedělejte to sobě ani nikomu jinému a zjistíte, že tento vesmír vás může překvapit a může vám dát cokoli, co si přejete, včetně jakýchkoli zkušeností.
Dokonce se ani neupínejte

Nepřipoutávejte se ani ke svým vlastním perspektivám, ale buďte raději otevření cítění toho, co je pro vás další, co by se mohlo v mžiku změnit a co by vás mohlo posunout dál na cestě expanze a duchovního vývoje. Všichni toho můžete zažít mnohem víc, a proto jste tak vzrušení a zaujatí posunem do nové dimenze, ale také si pamatujte, že dimenze, ve které se právě nacházíte, má mnohem více rozměrů než jen jeden, statický a omezený pohled na realitu. Otevřete se a nechte se unášet a sledujte, kam vás současný tok energií zavede, protože vám zaručujeme, že vás zavede na místo, kde se budete cítit lépe než dosud.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/26/the-9d-arcturian-council-it-could-all-change-in-a-heartbeat/

Zpět