5629 OWS a Shoshanna: Záblesky James McConnell

[ Ezoterika ] 2023-12-30

Q: Před několika měsíci jsem kolem 3:00 zaslechl na dveře mého přívěsu ˝ťuk, ťuk˝. Klepání bylo v mé hlavě. Před několika týdny jsem měl jasný sen o malé mateřské lodi, kterou jsem viděl vznášet se nad stromem přímo přede mnou. Věřím, že mě moje duchovní rodina začíná kontaktovat. Včera jsem pak všem ve skupině rozeslal video z Anglie, kde muž v lese nahrál pohádkové víly vysoké asi 20 cm. Nemyslím, že je to propracovaný podvod. Chápu, že za starých časů nám bylo Království živlů mnohem blíž. A očividně kvůli těmto videím jsme nyní jako rasa, která začíná znovu komunikovat a zvyšovat naše vibrace zpět do té mírně vyšší dimenze. A poté, co jsem včera zveřejnil to video, kolem 3 ráno jsem slyšel další ˝ťuk, ťuk˝ na moje dveře. Jsou tato videa od Erwina Sanderse skutečně se skřítky a je to známka toho, že se dostáváme do vibrací? A za druhé, je moje rodina odhodlána si se mnou promluvit prostřednictvím lucidního snu, jaký je další krok na cestě k setkání tváří v tvář?
OWS: Zkušenosti, které zažíváte, jsou skutečně, součástí procesu probuzení. Část záblesků, o kterých jsme mluvili. Ty z pohádkového světa, jak zde popisujete, jsou skutečně skutečné. A ti, kteří jsou schopni je vidět, a další to začnou umět, jak se dimenze začnou více scházet, kde můžete být schopni vidět multidimenzionálně. Opět záblesky. Více a více lidí začne být schopno vidět tyto malé lidi a celé Království živlů, jak se dimenze stále více a více spojují. Ti z Království živlů, ďábelské evoluce, chcete-li, byly skutečně jednou součástí lidského výrazu. Byli tam, přímo tam s těmi, kteří je v té době mohli vidět a žít s nimi. Po nějaké době odešli do vyšší dimenzionální frekvence. Nemohly již být součástí nižších frekvencí, stejně jako temné síly již nemohou být součástí vyšších vibrací, protože vibrace se stále zvyšují.

Lidé z vaší duchovní rodiny se vás zde snaží oslovit stále více a učiní tak ve vašem snovém stavu a brzy také ve vašem probuzeném stavu. Víc k tomu ale v tuto chvíli říct nemůžeme. Doufáme, že to pro vás bylo dostatečné.

Q: Jde o průlom v kompresi. Dochází k tomu na planetě, když vědomí dosáhne určité úrovně? A když k tomu dojde, jaký to bude pro nás pocit?
OWS: Odpověď na vaši první část této otázky je ano. Stalo se to mnohokrát, mnohokrát v mnoha různých systémech a planetách. Nikdy se to nestalo tak, jak se to děje zde na Zemi, kde jak Země samotná, nebo bytost, která je Zemí, neboli Gaia, je v procesu vzestupu, nebo již skutečně vzestoupila, a lidé na planetě jsou také v procesu vzestupu. Oba stoupají současně.

Q: Jaký to bude pro nás pocit? Jsem zvědavý, co můžu zažít, nebo co zažijeme.
OWS: Prostřednictvím vašich meditací jsme vám dali pocítit, jaké by to mohlo být, ale to se nedá srovnávat s tím, jaké to bude ve skutečnosti, když plně projdete procesem vzestupu a budete cítit pocit blaženosti. Vzpomeňte si na jakoukoli dobu ve svém životě, kdy jste pocítili tuto blaženost, nebo dokonce jen na okamžik, nebo několik sekund. A pak to znásobte stokrát a začnete chápat celý pocit, který s tím přijde. Nemůžeme to nijak popsat, protože u každého z vás bude individuální.

Shoshanna: Existují obecnosti, o které se s vámi podělíme. Zkušenost bude, jako byste nikdy předtím neměli vidění, že jste byli vždy slepí. Že to, co jste dosud viděli, je rozměrově tak úzké, jako byste poprvé otevřeli oči a viděli jasně. Jako by se mlha zvedla. Opar je pryč. Jasnost je ostrá; tak ostrá, že se tají dech. To je to, co začnete vnímat.

A když se podíváte na barvu, barva je živá vědomím. Není to jen barva, je to barevná bytost. Obklopuje vás. Obtočí vás to. Můžete vnímat barvu jako svou součást, jako jedno s vámi. Neboť když uvidíte například růži, stanete se růží. Jste s tím jedno. Skutečná zkušenost je zkušenost úplné a jednoty s jednou věcí. Když uvidíte malého psa, můžete cítit, jaké to je být tím psem. Cítíte, jaké to je chodit po čtyřech. Vaše pocity se týkají všeho, nejen vašeho vlastního těla. Je to ohromující. Je to zkušenost nad rámec toho, co bychom mohli vysvětlit. Můžeme to však vysvětlit pouze jako jedno se vším.

Q: Včera jsem na procházce ladil můj sluch a opravdu se rozšířil, velmi krásné. Našel jsem malé místo na potoce přímo tady na tomto pozemku a cítím, že by to bylo dobré místo, kde bych se mohl spojit se svou rodinou. Mohl bych být velmi nadšený a zajímalo by mě, jestli by je to vyděsilo?
OWS: Pocit radosti je nikdy nevyděsí. To by dokázal jen strach ve vás. A to je důvod, proč se tak dávno stáhli z lidské rasy, kvůli strachu, nekontrolovatelnému strachu, který lidská rasa vytvořila. Vaše pocity intenzivní radosti je určitě neodpuzují, ale spíše přitahují.

Shoshanna: Nyní je důležité být ve svém životě tak, jako by všechny věci, které zažíváte, byly vaším vlastním výtvorem, abyste začali chápat, že váš život je výtvor vás. A že si můžete vybrat. Že simulátor, jak jste se zmínil ve svém rozhovoru, je skutečná věc. Je to váš simulátor. Tak si hrajte se životem. Buďte v životě tak radostní, jako by byl radostný mistr, a hrajte si s tímto stvořením, vidíte. Jste pánem stvoření a stvořitelem stvoření. Namaste.
OWS: Vydržte, protože dobré časy jsou teprve před námi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/30/one-who-serves-and-shoshanna-glimpses/

Zpět