562 Volby se blíží Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-10-21

Ahoj Sharon. Patřím k těm, kterých se můžeš zeptat na blížící se volby. Sledujeme je. Můžete se také ptát Aštara. (pozn. odmítám řešit, jak moc zkomolené je jméno Aštar, komu se nelíbí, co dělá, a kdo věří jen a pouze zprávám od mandelinky bramborové - je mi jedno, jestli jsou zprávy od Sharon naprosto vymyšlené, nebo naprosto potvrzené... já jí prostě žeru..)

Sharon: Nejprve tedy, proč se mi stále objevuje Švýcarsko? Co tam probíhá? Proč stále myslím na Alpy? A pak americké volby, jak se na to můžeme připravit?

Soren: Děkuji. Máte spoustu otázek. Ano, před chvílí jsem vám poslala odkaz Švýcarska, je to kvůli horám. V Alpách je mnoho podzemních základen a uchýlilo se tam mnoho iluminátů. Podrobně zkoumáme povrch a necháváme je nyní zatknout. Můžeme vidět jejich tepelné podpisy. Liší se od pozemských díky své odlišné DNA. Mnoho z nich není ani člověk. Hledáme tyto bytosti. Když se skryjí v horách, je pro nás těžší je vystopovat, a proto vysíláme vojenské síly, aby je zajaly. V našem počítačovém systému je dokonce máme očíslované a dostáváme upozornění, když se objeví.
Usnadňuje nám to práci. Vzhledem k tomu, že jsme telepatičtí a že máme vědomé schopnosti velmi rozvinuté, můžeme také přistupovat k jejich myslím a zjistit, kam směřují. Můžeme tedy vyslat členy odboje, z nichž někteří jsou z řad armády, abychom je chytili.
K dnešnímu dni jsme chytili několik hrabat a hraběnky, hrabata a kdoví co ještě, ale zatím tu velkou rybu nemáme. Existují určité rodiny, které hledáme. Jsou nepolapitelnější než ty, které jsme dosud chytili. Mnoho italských rodin jsou Archoni, hledáme je. Musíme také sledovat jejich lodě nad zemí, abychom zjistili, zda se neobjevují přistání, protože ty jsou nyní zakázány našimi silami. Už žádné temné lodě přistávající na zemském povrchu. Žádná vyzvednutí. Nikdo z nich neopustí ani tento sektor vesmíru, takže žádný z těchto zločinců nezmizí. Musíme je všechny vypátrat a zbavit jich vaši planetu.
Je logické, že na povrchu jsou členové Iluminátů, kteří se snaží je ukrývat, takže naše posádky musí jít a vyslýchat je, aby zjistili, co se snaží skrýt. Například určitá rodina bankéřů v Itálii je dobře známá tím, že pod jejich horskou vilou skrývá temné uprchlíky. Proto musíme sledovat tuto rodinu a všechny jejich transakce. Také bankovní transakce. Občas jsme zmrazili jejich bankovní účty, abychom vyhladověli uprchlíky z Iluminátů, máme k dispozici i tento postup.

Sharon: Zdá se mi, že věci se právě teď valí po povrchu. Všichni sluhové Deep state dělají svou práci a šíří agendu covid.

Soren: Ale také vidíte odpor, který přichází. Lidé tomu nevěří. Lidé protestují, dostávají slovo a nedodržují zákazy. Toto je pokrok, který opravdu sledujeme. Temný program bude pokračovat, dokud nebude váš odpor vůči němu dostatečný k jeho zastavení. Plejáďané se zapojí a budou usilovat o snížení virové síly a změnu výsledků, ale lidé se stále musí naučit povstat a myslet sami za sebe. Zatím jich není dost. Čím více bude na palubě, tím více se začne probouzet. To šíří vaše světlo.

Sharon: V Holandsku lékaři vyhlašují epidemii covid.

Soren: To, co vidíte, je oboustranná válka. Na kterou stranu se postavíš? Komu věříte a koho podpoříte? V budoucnu uvidíte, že stále více institucí se rozpadne na dva tábory. Máte na výběr.

Sharon: Co se týče Spojených států, jak pomáháte připravit státy na hluboký odpor deep state. Jsem si jistá, že při jejich prohře dojde k záchvatu vzteku.

Soren: Omezujeme veškeré jaderné zbraně. Máme také nárazníky pro jaderné elektrárny. Již víte, že síly odporu jsou schopny infiltrovat se například do lékařského systému a potlačit toxické účinky vakcín. Již jsme odstranili čipy z vakcín určených pro veřejnost. (pozn. to budou ty odložené a zrušené výzkumy a aplikace - ono jim to nefunguje).
Zasahujeme, kdykoli je to nutné, abychom se ujistili, že výsledek, který plánují, vás tak výrazně neovlivní. Vidíte to například na skutečných výsledcích Covid. V každém případě ponesou následky jejich hanebných činů. Účinek na pozemšťany bude našimi zásahy redukován.
Budeme to sledovat. Faktem však je, že mohou jít a snadno někde zapálit oheň. Přesto se stále snažíme co nejvíce vyrovnat podmínky. Díky tomu, že jejich zbraně jsou inertní, se z toho stává spíše informační válka než cokoli jiného a my bychom chtěli, aby tomu tak zůstalo. Snažíme se eliminovat všechny závažné důsledky pro pozemšťany.

Sharon: Co by mohl deep state udělat příští měsíc, když prohrají volby?

Soren: Mohou udělat cokoli? Uvolnit více virů, založit požáry, začít zemětřesení a záplavy. Hodit jadernou bombu. Nukleární buňky na Zemi máme zavřené, ale jejich temní mimozemští spojenci tyto schopnosti stále mají.

Sharon: A víte, s kým jsou demokraté spojeni?

Soren: Ano. Snažíme se zbavit váš svět této stránky temné aliance, která funguje s vašimi vládami. Z důvodu nadcházejících voleb se zajímáme obzvláště o tento aspekt.
Nyní existují také ekonomická opatření. Mohou zničit americkou ekonomiku. Protože se Trump snaží, aby byla Amerika znovu skvělá, mohou ekonomiku uvrhnout do vývrtky. Stále k tomu mají prostředky. Toho lze dosáhnout prostřednictvím vnějšího vlivu více než vnitřním, ale oboje je možné. Kdokoli se zjeví v čele Demokratické strany, ve skutečnosti není hlavou, v žádném případě. V čele této strany je někdo, koho nikdo na Zemi vůbec nezná. Ani Soros. Jsou to loutky.
Kromě této strany si musí Trump dávat pozor na přeběhlíky ve své vlastní straně. Ne všichni v republikánské straně jsou sladěni v myšlenkách a dobrých úmyslech. Někteří jsou špioni, někteří pracují na sabotáži a někteří stále jednají v souladu s deep state. Je tedy třeba vzít v úvahu také toto.

Sharon: Pokud tedy Trumpovi hrozí smrtí, může to pocházet z jeho vlastní strany.

Soren: Mohlo by to. My z Delta sil infiltrujeme všechny strany.

Sharon: Vím, kdo je jeden z nich, americký politik. (pozn. tipuji Kennedy). Takže jakou radu byste dali americké a možná i kanadské veřejnosti na příští měsíc?

Soren: Být připraven na všechny případy. Mějte doma peníze, připravené auto, proveďte alternativní opatření. Buďte také připraveni rychle opustit svůj domov. Mějte jídlo po ruce.

Sharon: Takže buďte prepper. Mimochodem, online je spousta prepper videí, která vám pomohou přijít na to, co dělat. Nezapomeňte však mít hotovost po ruce.

Soren: Nejjednodušší způsob, jak zastavit americkou ekonomiku, je zavřít všechny banky. Dalším snadným způsobem by bylo také vypnutí internetu. Deep state má stále dost síly, aby to dokázali.

Slýcháte o těchto věcech už roky a nyní máte podezření, že deep state příští měsíc potrestá americký stát za "zvolení nesprávného kandidáta", a to navzdory skutečnosti, že alternativní kandidát odvedl příšernou práci při vedení kampaně a zastupování deep state.

Sharon: Divila jsem se, proč ho tam dali, ale pak Aštar řekl, že když teď na planetu přichází tolik světla, temnota je zmatená a má špatný myšlenkový proces. Má potíže s beztrestným prováděním svých plánů, ale stále je nemůžeme odvolat.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/

Zpět