5617 Nebeské bílé bytosti: Léčení svobodou Natalie Glasson

[ Ezoterika ] 2023-12-16

Zdravím vás, majáky blaženosti a světla, jsme Nebeské bílé bytosti.
Přicházíme jako hlas mnoha, avšak jsme jedno. Jsme z nebeských vibrací. Naše světlo má barvu bílé a přinášíme blaženost. Blaženost je naším cílem - je naší podstatou. My, nebeské bílé bytosti, vás zveme, abyste s námi prožili léčení v našich nebeských komnatách na Vnitřních pláních. Zveme vás do našich nebeských léčebných komnat na Vnitřních pláních. Pro ty, kteří se cítí být vedeni k účasti, budeme my, Nebeské bílé bytosti, přítomni spolu s vámi a námi navrhované léčení je spojeno s vibrací svobody. Když existujete na Zemi, často uvažujete o svobodě jako o zážitku, je to však vibrace - frekvence světla, která existuje v celém Stvořitelově vesmíru. Chceme čerpat z naší sluneční esence, Stvořitelovy vibrace svobody - jako paprsek světla. Přejeme si pracovat s vaším tělem a energetickými poli, vlastně s celou vaší bytostí, a dodávat vám tuto frekvenci svobody, která proudí z našich bytostí a od Stvořitele. Až se budete koupat ve vibraci svobody, pamatujte, že to nemusí být nutně svoboda, jak byste ji poznali na Zemi. Je to svoboda z pohledu Stvořitele. Jak vibrace svobody proudí přes vaši bytost a skrze ni, vedeme ji do oblastí vaší bytosti a zesilujeme vibrace svobody v těchto oblastech, abychom vytvořili transformace a posuny. Jakmile toho dosáhneme, energie se uvolní - bloky se rozptýlí. Vytvoříme proudění - lehkost ve vašem bytí - a umožníme vibraci svobody, aby byla přítomna a spoluvytvářela celé vaše bytí.

Zatímco s námi prožíváte toto léčení, Bílé bytosti, můžete si uvědomit určité oblasti svého těla nebo své bytosti a zeptat se sami sebe, co by tyto oblasti vašeho těla nebo vaší bytosti dělaly s vibrací svobody? Například vás to možná táhne k vaší srdeční čakře a možná existuje blok, který se z vaší srdeční čakry odstraňuje, a tak uvažujete - vaše srdeční čakra, ztělesňující a udržující vibraci svobody. Jak by to ovlivnilo vaše bytí? Jak by to ovlivnilo vaši srdeční čakru? Pochopení získáte sami, ale příkladem by mohlo být, že jste schopni dávat lásku a přijímat lásku od druhých, protože je tam k tomu svoboda. Nebo se možná láska, kterou sdílíte, stane expanzivnější, protože se může svobodně rozšiřovat, vyzařovat a spojovat. Možná zjistíte, že se vaše srdeční čakra zjemňuje - že jste schopni prožívat více moudrosti, více vhledů ze srdeční čakry.

Zatímco vás koupeme ve vibracích svobody, můžete uvažovat o tom, jak svoboda ovlivní určité oblasti, ke kterým vás to táhne. Pokud vás žádné oblasti nepřitahují, pak jednoduše rozjímejte s vibrací svobody ve svém nitru - jak by to ovlivnilo vaše bytí? Je velmi pravděpodobné, že to vytvoří větší proudění a snadnější tok, takže energie se mohou pohybovat, tvořit a projevovat. Zvýšíte také expanzi své bytosti a své energie, možná dokonce i sílu a moc své bytosti. Možná vás podpoří v osvobození se od omezení, která jste si sami na sebe naložili. Existuje tolik možností, jak vás vibrace svobody mohou podpořit, a my, Nebeské bílé bytosti, vás zveme, abyste s námi přišli pracovat do naší léčivé komnaty. Stačí vytvořit záměr a my budeme přítomni s vámi, přeneseme vás do naší léčivé komory a začneme vás syntetizovat a koupat ve vibracích svobody. Této praxe můžete dosáhnout tolikrát, kolikrát se cítíte být vedeni. Mezi jednotlivými léčeními si dopřejte čas, aby se jejich dopad syntetizoval do vašeho vědomí a pochopení. My, nebeské bílé bytosti, jsme přítomni, abychom vám byli k službám. Hluboce vás milujeme a děkujeme vám.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/16/the-celestial-white-beings-healing-with-freedom/

Zpět