5589 Bohyně Pele: Pele: Měnící se krajiny Galaxygirl

[ Ezoterika ] 2023-12-10

Aloha. Jsem bohyně ohně, světla, hlubokých a mocných ohnivých portálů, které se noří do Gaii. Jsem Pele. Vidím vás ohnivýma očima toho, kdo prošel ohněm a překonal ho - neboť já jsem z něj. Jsem jedno se vším. Oheň je mým vyvoleným živlem. Vy lidé, kteří čtete, jste mnohem silnější, než vám bylo řečeno, a já vidím očima moudrosti, že jsme Ohana, že jsme všichni součástí tohoto velkého kruhu všeho. Jsme rodina. Promlouvám já, Pele. Oheň hoří hluboko a jasně očišťuje. Vytváří diamantové jeskyně. Při ochlazování mění krajinu. Nic není stejné. (Ukazuje vybuchující sopku, z níž stéká láva a při ochlazování se mění v černou lávovou skálu). Lávová hornina je ostrá. Pořeže člověku nohy, pokud si při chůzi po ní nedá velký pozor. Je tvrdá, pevná, jako vy, mladí. Jste dostatečně tvrdí a odolní, protože tato cesta byla dlouhá. Přesto kráčíte dál, abyste na konci zatáčky spatřili krásný výhled.

Tam, kde jste, je vždycky výhled. Nemusíte být na vrcholu hory, abyste viděli výhled. Výhled je uvnitř vás a všude kolem vás. Vnitřní pohled je třeba udržovat čistý, aby člověk viděl. Vnitřní krajina může být džungle a chaos nebo jasný výhled na hory uvnitř. Uvnitř lidského srdce lze vidět mnohé. I já vaše srdce vidím. Vidím růst, vidím zmatek. Vidím vaši krásu. Vidím světlo, které uchováváte ve své srdeční čakře. Vidím, jak jasně hoří, jako jasně hoří moje láva. Jste jako já. Svítíme na cestu. Vidíme světlo a vdechujeme ho, přinášíme světlo ostatním. Je to cesta světla, šířit se, zářit, být, a měnit se. Měníme krajinu tam, kde jsme. Stejně jako mé mohutné sopky mění krajinu, tak i světlo ji přerovnává, čistí, posiluje, očišťuje. Světlo je vše, co je. Světlo je vším.

Já, Pele, jsem viděla mnoho měsíců, mnoho lét, mnoho ročních období projít kolem mé vysoké hory. Jsem součástí vnitřní sítě komor magmatu, které prochází Gaiou. Všichni jsme propojeni. Láva je jako její krev. Olej je její lymfa. Společně tvoříme tekutinové chodby jejího těla. My, sopky, jsme vědomí. Uchováváme informace, vidíme pravdivě. Reagujeme na měnící se energie, frekvence. Reagujeme na lidský kolektiv. A přesto nás můžete uklidnit. Záměr člověka naplněného Zdrojem je mocný. Je to tak, jak řekl mistr Ješua, můžete přenášet hory. Ten uklidnil islandskou sopku. Se záměrem je to možné pro všechny.

Láska je vyrovnávací silou. Jelikož jsou energie rozbouřené a neklidné jako vody oceánu na rozbouřeném moři, posílejte mír, lásku, klid. Tímto způsobem uklidňujete své okolí. Proto jste rozprostřeni do stran. Jste pověřeni svým posláním, misí Vzestup Gaii. Je to mocná mise. Já, Pele, držím světlo temných vnitřních míst, které rozpaluju svým světlem, které rozpaluju svou vnitřní slávou. Vaše vlastní vnitřní sláva se odhaluje. Nevyhýbejte se svému osudu. Osudem člověka naplněného světlem je zářit. Stejně jako sopka si nemůže pomoci a vybuchuje světlem, tak i vy záříte. Vidím vás a cítím vaši ochotu přijmout to, kým jste. Je čas. Aloha.

Já, Pele, promlouvám s velkou vřelostí, s láskou ke své světelné rodině. Kolem jsou rozbouřené vody. Velká pára vzniká, když se rozbouřené vlny setkají s lávou. A přesto se láva stává něčím víc. Z lávy se stává skála ochlazená mořskou vodou. Skutečná alchymie. Jste alchymisté svého světa. Váš vnitřní svět bude odrážet ten vnější. Je čas, aby se projevily ty vnější. Aby se zázraky staly, musíte jim věřit, v jejich možnost musíte být otevření. Starý svět se rozpadá jako popel ve větru. Popel pokrývá, a přesto vyživuje půdu. Já, Pele, vám posílám svou ohnivou aktivaci lásky, světla. Je čas probuzení třetího oka. Probouzím vaše třetí oko. Přikládám žhavý uhlík na vaše třetí oko, otevírá se žhavými uhlíky z vnitřní země, vnitřní probuzení přicházejí dopředu. Vnitřní musí odpovídat vnějšímu. Já Pele vás objímám vřelou mateřskou láskou. Jste moje Ohana. Jste moje rodina.

Je čas. Naslouchejte volání větru svého srdce. Vnímejte, jak se země vzpíná. Vnímejte sílu větru. Vnímejte změnu. Jste to vy. Mocné hory, to jste vy. Stejně jako já můžete podpořit změnu. Léčím, držím prostor. Děláte to pro ostatní, pro své přátele, pro svou Ohanu, děláte to. Nestyďte se za to, kým jste. Děláte skvělou práci. Kolektivu pracovníků světla je zapotřebí velkého odpočinku. Dokonce i sopky odpočívají. Vnímejte prostor mne, mou přítomnost. Odpočívejte v mém stínu, v mém objetí. Meditace se mnou hluboko v magmatických komorách je velmi vítaná. Je to vynikající místo pro tvoření. Je pro mě jako prázdnota. Kde vše je jedno a vše je nic, kde vše je světlo a vše je prostor.

Stejně jako se můžete napojit na pyramidy a jejich energii, nelze podceňovat energie aktivních i neaktivních sopek Gaii. Nesme nikdy neaktivní. Vždycky se něco děje. Přítomnost bytí je akce, je to akt lásky, který udržuje prostor pro druhého. Já jsem Pele. Držím pro vás prostor. Vidím tě. Miluji tě. Vítám tě. Posílám vám svou energii naděje a obnovy, velkou sílu a záměr. Vše je v pořádku. Neřekla jsem, že je vše snadné. Není. Ale vše je v pořádku a vše bude nanejvýš dobré.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/10/goddess-pele-changing-landscapes/

Zpět