5577 Zrychlení posunu v roce 2024 💥💥💥💥 KejRaj

[ Ezoterika ] 2023-12-11

Od roku 2012 vedle sebe existují dvě velmi odlišné reality. Jedna světla a lásky, druhá strachu a chaosu. Volba byla učiněna, rozdělení každým dnem nabírá na rychlosti. Jedna skupina vstupuje do páté dimenze. Druhá zůstává ve Třetí/Čtvrté dimenzi během neustálého hroucení všech struktur a přenesení starého matrixu s určitými změnami do jiného planetárního těla, kde již temnota není přítomna a bude zcela rozpuštěna.

Od 21. 12. 2012 do 21. 12. 2024 uplyne dvanáct let od zahájení vzestupu lidstva směrem ke sférám světla a završení dvanáctiletého cyklu. V roce 2012 byl sluneční záblesk odložen(možná nebude vůbec potřeba), protože tehdy bylo na vzestup skutečně připraveno jen několik set tisíc lidí. Kdyby se Duchovní hierarchie rozhodla se Slunečním zábleskem pokračovat, způsobilo by to mnohem více škody než užitku. Cílem bylo, aby do nové říše vzestoupilo co nejvíce lidí.

Od nynějška až do 21. 12. 2024 má dojít k mnoha změnám, někteří si mohou velmi dobře myslet, že je to konec světa, ve skutečnosti se jen rozpouštějí staré časové linie. Zrušení všeho, co nebylo stvořeno s čistým záměrem a láskou.

V roce 2024 dojde k rozšíření vědomí lidstva větší rychlostí. Časové osy se od sebe budou vzdalovat. Každá bytost si musí vědomě zvolit, jakou realitou chce být, a odrážet ji ve svém každodenním životě. Připravuje se aktivace nových a velkých portálů, které umožní průchod většího množství světla, což umožní těm, kteří si zvolili cestu vzestupu, dosáhnout vyšších realizací, ztělesnit více ze svého Já Duše a provést poslední úpravy pro pozvednutí do Páté dimenze.

Plán posunu a první vlny vzestupu je do roku 2025. To se však může změnit (může k tomu dojít dříve). Země a ti, kteří si zvolili vzestup, jsou v rychlém běhu, bylo povoleno urychlení tohoto procesu, aby se zabránilo jakýmkoli časovým liniím temna.

V roce 2024 se vše změní. Lidstvo, Země samotná, politika, ekonomika. Vše, co vás napadne, už nebude fungovat tak, jak fungovalo po staletí. Skutečně se nacházíte na poslední stránce závěrečné kapitoly svého příběhu ve třetí dimenzi. Udržujte si světlo a lásku, protože se připravujete na transcendenci.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/11/acceleration-of-the-shift-in-2024/

Zpět