5568 Cesta k národním digitálním průkazům totožnosti a CBDC do roku 2030 Dr. Mathew Maavak

[ Ezoterika ] 2023-12-09

Planetární digitální gulag plánovaný našimi globalistickými parazity by měl být uveden do provozu za méně než šest let. Tento komentář zkoumá některé zlověstné základy, které jsou k tomuto cíli vytvářeny. Do roku 2030 nebudete vlastnit nic. Dovolte mi to zopakovat ještě jednou: Do roku 2030 nebudete vlastnit nic. To je často deklarovaný cíl globalistických mocenských elit v čele s institucemi, jako je Světové ekonomické fórum (WEF).

Možná jste si dávali velký pozor na své finance; možná jste bez dluhů; bez jakýchkoli nesplacených úvěrů na jakoukoli z nemovitostí (domy, auta, farmy atd.), které jste si pořídili, ale do šesti let je už nebudete vlastnit. Možná máte dokonce miliony v bance spolu s dobře zajištěným penzijním fondem, ale ty už nebudou k dispozici. Práva ke všemu, co vlastníte, budou postupně převáděna na národní koordinační orgán, který bude následně podléhat centralizovanému mezinárodnímu orgánu. Ve vznikajícím planetárním vězení nebude kam utéct.

Zbavení jakýchkoli forem vlastnictví majetku bude v příštích měsících a letech stále zřetelnější. Bude úplné. To je důvod, proč se výrobky a služby, které vlastníte nebo používáte, stávají celosvětově - záměrně - křehčími.

Tuto totalitní agendu zbavení vlastnických práv téměř před deseti lety nenuceně zdůvodnila bývalá dánská ministryně životního prostředí a přispěvatelka WEF Agendy Ida Auken: ˝Proč chcete vlastnit mobilní telefon, když si ho můžete pronajmout, a když si ho pronajmete, proč byste si nemohli pronajmout ledničku, pračku nebo myčku nádobí˝? Jak jsem však poznamenal já i mnozí další: všechny tyto pronajaté osobní a domácí nástroje budou fungovat jako dokonalé panoptikum. Budou vás nepřetržitě špehovat.

Vlastnictví je stále více považováno za škodlivé pro vznikající mocenský matrix. Vlastnictví udržuje bubliny svobody ve stále více komunistickém světě. Koneckonců menšina nezávislých podnikatelů a profesionálů nedávné očkovací mandáty neposlouchala, protože byla buď dostatečně vzdálena od center nátlaku, nebo byla obdařena nenahraditelnými schopnostmi. Rovněž odmítli globalistickou tauroscatologii s opovržením, které si zaslouží. A právě to parazitům u moci vadí. Jak nedávno na powwow WEF požadoval bývalý britský premiér Tony Blair: ˝To znamená, že vlastnictví nad vaším fyzickým tělem bude převedeno na nevolenou globalistickou hierarchii.

Jak shrnout tento zlověstný vývoj? Jak jsem se ptal v nedávném článku o plánovaném zastarávání: ˝Budou elektronické mikrosenzory zabudovány do výrobků budoucnosti? Stejně tak budou lidé označeni podobnými senzory, aby se zajistilo dodržování konzumu a ziskovost korporací?˝. Nemluvě o ˝behaviorální shodě˝?

Samozřejmě, že budou přešlapy, chybné kroky a hrubé nehospodárné nakládání s veřejnými prostředky na cestě k roku 2030. Ty budou záměrně povoleny na krátkou dobu. Peníze vašich daňových poplatníků budou odkloněny na bezcenné snahy, které přivedou váš národ k bankrotu. Vaše penzijní fondy budou vyrabovány globalistickými poskoky, kterým se rychle blíží konec doby použitelnosti. Přístup ke zdravotní péči bude zkonfiskován speciálně zřízenými národními orgány, protože pojišťovny zkrachují. Ve skutečnosti se kvůli množícím se zdravotním potížím způsobeným vakcínami Covid-19 sektor zdravotního pojištění ocitá před hromadným bankrotem. Kromě toho je pojem pojištění neoddělitelně spjat s vlastnictvím. Bez zákonného vlastnictví nemá pojištění smysl.

Mnozí se budou bouřit proti tomu, co nazývám totalitním systémem konce časů. (Bible tomu říká jinak). K utišení hněvu mas budou vytvořeni padlí chlapíci. WEF, a zejména jeho bezradné loutky, budou obětními beránky za množství národních tragédií, ale cíl likvidace vlastnictví zůstane v kurzu. Představte si popularitu nové generace vůdců, jakmile masy uvidí nenáviděné oligarchy viset na sloupech veřejného osvětlení? V této souvislosti se mi vybavuje jeden obzvlášť nerudný oligarcha s vrozenou zálibou v očkování a depopulaci. Ten, kdo by to dokázal, by byl považován za ˝mesiáše˝.

Očekávaná exploze bujaré anarchie mezi dneškem a rokem 2030 poslouží ještě jednomu účelu: zavedení sociálního kreditu, který se bude tvářit jako platforma pro ˝chytré zapojení˝ pro masy. Oddělí ty vyhovující od nepoddajné menšiny. Toho samozřejmě nelze dosáhnout bez digitálních měn centrálních bank (CBDC) a mezinárodního identifikačního systému. Říkám mezinárodní identifikace, protože všechny národní identifikace budou dříve či později integrovány do jednotného systému. Vzpomeňte si na digitální očkovací průkazy, které byly vydány jednotlivcům po celém světě? S výjimkou Sputniku V v některých západních zemích byly všechny vakcíny univerzálně uznávány napříč mezinárodními hranicemi. Digitální certifikáty o očkování proto fungují jako dokonalý předchůdce národního/mezinárodního systému identifikace.

V tomto globalistickém kalkulu je ještě jeden nevyhnutelný hráč. Nelze se dotknout digitálních občanských průkazů a podobných iniciativ z pekla, aniž bychom je spojili s jistými psychopaty. Jak jsem již nedávno napsal: ˝Bill Gates spolu s Rozvojovým programem OSN (UNDP) oznámil plány na zavedení digitálních občanských průkazů po celém světě do roku 2030 a podle organizace Reclaim the Net, která se zasazuje o svobodu slova a osobní svobodu na internetu, budou tyto průkazy povinné pro lidi, kteří se chtějí zapojit do společnosti. Mluvíme o otevřeném odhalení znamení šelmy!˝

Na závěr uvádíme několik otázek k zamyšlení. Šestiletá lhůta mezi současností a rokem 2030 je pro realizaci zamýšleného globálního digitálního gulagu hrubě nedostatečná. Co přesně urychlí implementaci CBDC a Národní digitální ID po celém světě? Nezapomeňte, že musí být plně funkční a funkční před rokem 2030. Jak se podaří zpacifikovat masy - a přijmout nevyhnutelné - během příprav na tuto konečnou hru? Naši globalističtí parazité skutečně zavedou některé zvláštní katalyzátory a urychlovače, aby tento proces urychlili. Jaké to budou?

Zdroj:
>https://eraoflight.com/2023/12/09/the-road-to-national-digital-ids-and-cbdcs-by-2030/Zpět