5550 Bomby pravdy prší Sierra NZ

[ Ezoterika ] 2023-12-04

Otevírám tento příspěvek úžasnou bombou PRAVDY od Tuckera Carlsona. Pošlete ji dál, přátelé (50′′ video). https://gab.com/QAnon211/posts/111513390605150271 Další úžasná TRUTH bomba, tato od Geertse Wilderse, budoucího nizozemského premiéra. Pošlete ji dál i vy ( 37′′ video). https://gab.com/QAnon211/posts/111512688398130570 [S]atanští demokraté v Kongresu blokují zveřejnění [E]psteinových letových záznamů. Jesse Watters na Fox News vedl rozhovor s velmi důvěryhodným informátorem, bývalým důstojníkem CIA (3′ 22′′ video). https://gab.com/QAnon211/posts/111509863497617082 Zajímavý příspěvek od Clif High o možnosti mstivých akcí proti mediálním osobnostem, které prosazovaly injekční stříkačku, od lidí, kteří jsou zraněni injekční stříkačkou nebo kvůli ní přišli o členy rodiny. ˝ Rozdělení˝ v médiích nyní velmi rychle narůstá. Stále více médií označuje ˝vakcínu proti kovidu˝ za ˝záměrnou smrtící injekci˝. Část DELIBERATE (záměrné) se do konce ledna vryje do myslí normálních lidí & způsobí skutečné problémy. Jsme velmi blízko... -

clif (@clif_high) 2. prosince 2023 Článek o tom, že duševní zdraví dospívajících s konzervativními rodiči je výrazně lepší než u dospívajících s liberálně levicovými rodiči. Příliv se obrací správným směrem, slovní hříčka.

https://www.breitbart.com/politics/2023/12/01/study-children-conservative-parents-have-better-mental-health/ To je tak vtipné - letadlo mířící na konferenci o globálním oteplování v D]eep Státu v Dubaji je na ranveji v Mnichově přimrzlé k zemi. To se mi líbí. Nejvyšší ironie. V Mnichově kvůli abnormálnímu sněžení zamrzlo k zemi letadlo, které mělo letět do Dubaje na summit o globálním oteplování. Ve městě došlo ke sněhovému kolapsu. Veřejná doprava je ochromena. Tolik sněhu v Mnichově nebylo od roku 1933. pic.twitter.com/RrhpPdI7Qt - NEXTA (@nexta_tv) 2. prosince 2023

Skvělý příspěvek od Kat o tom, že inzerenti [D]eep [S]tate se stahují z Twitteru/X poté, co Musk oznámil Pizzagate. Veřejná imploze DS je v plném proudu. Díky, Kat. https://anonup.com/@KatistheSea3 Některé korporace DS stahují své reklamy na X PO TOM, co Elon zveřejnil #pizzagate Co mají všichni společného, kromě obchodu s dětmi? Všichni jsou na seznamu klientů Jeffreyho Epsteina WALMART [největší přepravní společnost na světě obchodující s dětmi] APPLE DISNEY [největší společnost na světě obchodující s dětmi] NETFLIX MICROSOFT COCA COLA IBM WARNER BROS. NBCUNIVERSAL / COMCAST Elonova odpověď? 29. 11. 23 Rozhovor s Elonem Muskem ˝NEDĚLEJTE SI REKLAMU. Pokud se mě někdo pokusí vydírat reklamou? Vydírat mě penězi? JDĚTE SE BODNOUT! JDĚTE SE BODNOUT! Je to jasné? Doufám, že ano. Hej, Bobe [Iger/Disney], jestli jsi v publiku. Takhle to cítím já. Nedělej to advertise‼️˝ Připomínka od Vincenta Kennedyho. A ano, čekání na to, až se ˝spáči˝ probudí, může být někdy nesnesitelné. Pro tento titulek MSM ze západní Austrálie nemám slov.

Roboti budou nasazeni do škol ve státě WA jako pomoc učitelům s umělou inteligencí. Vynikající meme, který dokonale popisuje cestu bojovníka světla. Jakmile bouře skončí, nebudete si jistí, jestli opravdu skončila. Jedno je však jisté. Až z bouře vyjdete, nebudete stejný člověk, který do ní vstoupil. To je to, o čem tato bouře je.

Nakonec vám přináším úryvek z regresního sezení, které jsem 12. prosince (12:12) 2021 facilitoval s jednou milovanou osobou. O výňatky ze sezení jsem se podělila v předchozích příspěvcích. Věřím, že načasování informací ve výňatku je TEĎ - lidstvo nebylo před dvěma lety připraveno. Prosím, používejte jako vždy své rozlišování. Sdílím to, protože je to pro mě důležité a může to být důležité i pro čtenáře blogu. Jsem zkušený facilitátor regresí, takže vím, jak je tento obsah autentický. Je to jen o načasování. ´Něco se stane před Vánocemi... Kvůli otřesu - nebo cokoli se stane, pokud je to metafora, jakákoli událost se stane před Vánocemi - IDEA Vánoc odejde. Najednou to bude o LIDECH, ne o dárcích. Kvůli tomu, co všichni prožili před Vánocemi, se lidé stále scházejí, ale jsme prostě vděční, že se máme navzájem. A o to jde. Vánoce, jak je ZNÁME, nebo jak je PLÁNUJETE, už nebudou stejné. Lidé osloví dávno ztracené lidi. Je to jako den opětovného spojení a oslavy toho, že jsme lidmi...˝ (Regresní sezení 12. prosince 2021). Děkuji vám, milí čtenáři blogu, za vaši podporu v posledních dnech. V sekci Komentáře se vyskytla malá závada, ale už jsme zpět na kurzu a od nynějška neočekávám žádné turbulence pro naši hvězdnou loď, která proplouvá touto vzrušující etapou v historii Země. Jak by řekl Picard na můstku Enterprise: ˝Zapojit... MÁME TO POD KONTROLOU. Děkujeme, že jste si přečetli tento příspěvek. Můžete ho sdílet, pokud ho znovu zveřejníte celý, včetně odkazu na stránky mého blogu. Kam jdeme jeden, jdeme všichni.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/04/truth-bombs-raining-down

Zpět