5546 Energetická zpráva z prosince 2023; Plný energie Jennifer Hoffman

[ Ezoterika ] 2023-12-07

Připadá mi to, jako bychom se po divoké jízdě listopadem právě převalili do nového měsíce a jsme tady na konci roku 2023. Upřímně řečeno, jsem ráda, že tento rok končí, byl to těžký rok. Ale poslední 4 roky byly všude kolem těžké a my žijeme v dementní, nesourodé a vážně narušené realitě od konce roku 2019. Normální se vrátí v roce 2024, ale uvidíme nějaké velké změny a posuny, a ty již začaly.

Prosinec začíná velkými událostmi, které připraví půdu pro fantastický měsíc. To se děje v prosincové energetické zprávě. Začíná obrovskou energetickou vlnou kvůli události, která se stala v posledním listopadovém týdnu. První byl úplněk 27. listopadu v Blížencích, který jsem popsala jako ˝karmu na steroidech˝. Druhým byla obrovská sluneční erupce třídy X 28. listopadu, která byla velkým překvapením a přinesla obrovský příliv energie a světla s vysokou vibrací. A třetí byl 29. listopad, kdy byla oznámena smrt Henryho Kissingera. Někdo mi to řekl, když jsem moderovala vysílání Enlightening Life LIVE a první slovo z mých úst byla ´halelujah´. Čekala jsem na zprávu o jeho zániku nejméně 10 let.

Tu noc mi moji průvodci řekli, abych vstala, protože mě čeká práce s energií. Kissingerova smrt uvolnila důležitý a klíčový pilíř 3D hustoty na planetě a její odstranění znamenalo, že jsme mohli přinést obrovské množství světla, které bylo dříve zablokováno. V této energetické zprávě strávím nějaký čas povídáním o něm a jeho zlém a monstrózním dopadu na svět, protože už nikdy nesmíme dovolit, aby tato úroveň zla znovu zakotvila v našem geopolitickém světě. Stovky lidí milionů zemřely kvůli Kissingerovi, jehož příšerné zaměření na věčné války, politickou destabilizaci a socioekonomickou manipulaci způsobilo smrt a zkázu po celém světě.
Vyjmenujte každou válku, hladomor, depresi, převrat nebo genocidu za posledních 70 let a jeho jméno je s tím spojeno. Je také mentorem Klause Schwaba z WEF a George Sorose. To by vám mělo něco říct o zlu, které ztělesňoval. Ale je mrtvý a my jsme zbaveni jeho a jeho energie. Světlou stránkou je, že není nikdo, kdo by jeho místo zaujal, protože úroveň 3D hustoty se rozpadla a upadla v zapomnění. Nyní musíme vnést světlo, abychom zaplnili blok 3D hustoty a zahájili novou éru a paradigma míru.

Prosinec je vrchol i propast. Jsme na vrcholu cyklu vzestupu, představujíme velké výšin uvědomění a duchovní integrace. Ale také jsme na propasti, kde by to všechno mohlo spadnout do propasti zoufalství a rozpadu kvůli nesmírnému tlaku hustoty, se kterou bojujeme, a strachu ze selhání. Dosáhli jsme obrovských vítězství v tomto cyklu vzestupu, ale také jsme přinesli velké oběti. A v prosinci máme možnost to všechno zhodnotit, než začneme velký cyklus v roce 2024.

Prosinec 2023 je numerologická vibrace 10, ale je to dvojnásobek 10, protože jak jsme viděli od října, slovo prosinec ve skutečnosti odkazuje na 10 (deca znamená 10). Před změnou kalendáře v roce 1751 byl březen prvním měsícem v roce a prosinec byl 10. měsícem . Názvy se při přesunu měsíců nezměnily, takže pro prosinec máme hodnotu 10 a tento měsíc 12 2023 je také 10. 10 je 1 + 0, což se týká akčního personálu a sféry neomezeného potenciálu. 1 a 0 aktivují morfogenní pole. 0 není nic, není to žádná věc, hluboký klid absolutního energetického potenciálu, který čeká, až se naše slovo projeví ve skutečnosti. Morfogenní pole je energetické pole čistého potenciálu, čistá energie čekající na to, aby se zformovalo. Je to skvělé místo, kde končí rok a několik velkých energetických cyklů. Pokud se vám na začátku prosince ulevilo, jsem tu s vámi. Nebyl to jednoduchý rok a vlastně každý od roku 2019 byl krušný. Tehdy jsem začala zde nebo na sociálních sítích, trpěla jsem extrémními chronickými bolestmi 4 roky a právě jsem začala cítit uzdravení a úlevu. Nebylo to příjemné.

Pro mnohé z nás to byl těžký rok, protože jsme čelili zdravotním, finančním, rodinným, vztahovým a dalším osobním a profesním problémům. Zdálo se, že se to nikdy nezastaví, že nikdy nepřekonáme výzvy a že už nikdy neuvidíme denní světlo svobody, radosti, míru a lásky poté, co jsme byli v takové temnotě. A jsme tady, světla svítí a je čas na nové paradigma. Prosincové téma pokračuje v tom, co zažíváme od srpna, protože nás neustále rozšiřování energie bere stále výš a výš na cestu vzestupu. Čím hlouběji se noříme do energie vzestupu, tím více zvyšujeme naši vibraci a spojujeme se s vyššími dimenzemi energie. V srpnu jsme měli inflexní bod, následovala zářijová Konvergence, říjnová katarze a listopadová Rekultivace.

Nyní v prosinci máme Restoration, když se připravujeme na přesun do roku 2024, což je rok, o kterém věřím, že bude mnohem snazší a méně náročný a problematický, než jsme viděli za poměrně dlouhou dobu. A restaurování je skvělé téma v prosinci, protože jsme po chaosu a šílenství v několika letech ztratili kontakt se základními aspekty sebe sama. Ze dne na den se svět změnil a ano, některé ze změn navždy změnily náš pohled na tento svět, ale učinil nás méně důvěřivými, méně naivními a více rozlišujícími, s kým as čím sdílíme naši energii. Události posledních několika let také vynesly na světlo potřebu být zplnomocněný, kongruentní, nerozbitný a velmi jasný v našem záměru, vyrovnání a ztělesnění energie.

Obnovit znamená vrátit se k existenci, přivést zpět, osvěžit, obnovit, zrekonstruovat a znovu oživit. Tento měsíc zjistíme, že některé věci nelze obnovit, dokončily s námi svou cestu a jsou po datu použitelnosti. Ostatní věci, které jsme zapomněli, ignorovali nebo nechali stranou, nás budou volat, protože je čas přivést zpět. Některé z těchto věcí zahrnují naši radost, sílu, energii, náklonnost, podporu a závazek. Pokud jsme se zavázali k věcem, které nejsou v souladu s naší vlastní radostí a potenciálem, nebudeme je schopni obnovit, zvláště pokud to znamená, že v tomto procesu musíme ztratit část sebe sama.

Bylo nám objasněno, že některé naše vztahy byly s lidmi a situacemi, které na nás byly v nějaké formě závislé, ať už jsme dodávali radost, energii, cestu, paradigma a očekávání. Dodali jsme tyto prvky a pak jsme čekali, až se vztah stane tím, co jsme chtěli. Ne, úplně to nevyšlo a často nám zbyla naše nenaplněná očekávání a nic jiného, čím bychom odměnili naši loajalitu, nasazení a tvrdou práci. Co ve svém životě obnovujeme? Začněme s naším božským plánem a oprašme potenciál, který máme k vytvoření života, který milujeme. Pak naše sebevědomí, které může dostat docela ránu, když si uvědomíme, že jsme právě tvrdě pracovali na vytvoření vztahu, který někdo jiný využíval ve svůj prospěch. Naše radost, která byla investována do budoucích výhod namísto současné reality. Náš klid mysli a srdce, který se neobnovuje ve vztazích, ve kterých děláme všechno. A konečně naše energetická kongruence a suverenita, kterou přečerpali, abychom podpořili blaho ostatních, jen abychom zjistili, že jsme bez energetických aktiv, když je čas naplnit naše sny.

V tomto měsíci obnovy si můžeme udělat čas na to, abychom znovu prozkoumali své životy a znovu se napojili na božský plán posílení, radosti, míru a lásky, které jsou naším zdrojem energie a zdrojem. Je to náš zdroj energie, protože odtud pramení naše zmocnění. Nepochází od jiných lidí, z úspěchu, pochází z našeho vnitřního zdroje energie a potenciálu, na který často zapomínáme, že ho máme. Je čas odstranit bloky z naší studnice energie a znovu ji rozproudit. Je to náš zdroj, protože právě sem jsme se měli obrátit, když jsme připraveni na nové paradigma. Pokud si pamatujeme, že naše realita je energetický projev, nikdy bychom nezapomněli vzít v úvahu energii jako první, když uvažujeme o změně nebo transformaci.

Na podporu naší Obnovy máme v prosinci retrográdní Merkur, který začíná 14. a začíná přímo 1. ledna 2024. Ano, to znamená, že byste měli být obzvláště opatrní s vánočními dárky, plány a cestováním, ale také to znamená, že budete mít odhalení a příležitost být selektivnější v tom, s kým trávíte čas. Zdá se, že s retrográdním Merkurem se z ničeho nic objevuje pravda, zvláště když se týká Střelce. V prosinci zaznamenáme nějakou akci Venuše ve 3 znameních, ve Vahách, Štíru a Střelci. Rychlé změny mohou zahrnovat vaše vlastní pocity ohledně vztahů, to vše nyní prochází mnoha změnami, když znovu prosazujeme svou vůli a naši pohodu ve svých vztazích.

Pamatujete, jak se záludný Neptun poflakoval v Rybách od roku 2011? Byla to tichá síla v tomto cyklu vzestupu, o kterém jsme moc nepřemýšleli, ale Neptun v Rybách působí jako pomalé, stálé prosakování vody pod prkny podlahy, kterého si nevšimnete, dokud se vám podlaha nerozbije pod nohama. Vyjde 4. prosince a na cestě dostává nějakou duchovní podporu. Vzpomeňte si na konjunkci Jupiter Neptun z dubna 2022. Děje se to každých 150 let a vždy je předzvěstí probuzení a duchovního probuzení. Tato energie je stále s námi a aktivněji se projevuje v roce 2024.

Také Jupiter míří přímo do 31. prosince, lépe pozdě než nikdy, protože dokončuje svůj dlouhý retrográdní průběh. Jupiter v Býku, když spolupracuje se Saturnem, pomůže uzemnit naše duchovní síly v obrovské požehnání. To uvidíme také začátkem roku 2024. 12. prosince máme novoluní ve Střelci, které otevře okno nové pravdě do našich životů a pozve k určitému optimismu a akci. Mars je v konjunkci s tímto novoluním, takže teplo a energie ohnivého znamení, i když Merkur je k tomuto datu retrográdní.

26. prosince úplněk ve 4. raku je trochu náročnější. Pár dní po Vánocích může být náročné období, a budeme mít kvadrát Merkur/Neptun, který rozptýlí každou iluzi a vrátí nás zpět do reality, přičemž Merkur je stále v retrográdní poloze. Saturn v Rybách připomíná, abychom uzemnili svou duchovní energii do reality, ve které žijeme a se kterou žijeme.

Nezapomínejme na slunovrat 21. prosince se všemi akcemi období Kozoroha, nejkratší den světla v roce, studená zima až do březnové rovnodennosti. Poslední týden roku 2023 je mocný s konjunkcí Merkur/Mars ve Střelci, která celý týden stojí proti Neptunu. Karma pak bude aktivní, takže věnujte pozornost karmickým lekcím, spojením a připomenutím, abyste se pustili a začali novou cestu bez karmy.

Pokud jsme měli nějaké iluze, podvody, nebo jsme se nesetkali s naší realitou a naší pravdou, dostaneme z Vesmíru upozornění, což obecně zahrnuje několik lekcí, porušení, výzev a připomenutí, abychom ovládli svá očekávání a začali se více zaměřovat na záměr a naše potřeby. Je čas ukončit naši karmu a vstoupit do 5D stvoření, teď je čas.

Rok končí požehnáním, protože Jupiter vyjde přímo 31. prosince a tento rok končíme pozitivně. Byl to dlouhý, těžký rok a jsem také ráda, že skončil. Toto je období, kdy můžeme trávit spoustu času v minulosti, vzpomínat na staré prázdninové vzpomínky, trávit čas s lidmi, které moc často nevídáme, a je to také konec kalendářního roku, který může být časem lítosti, zášti, přezkoumání ročních voleb a rozhodnutí. Nyní to můžete udělat, jen se vyvarujte posuzování, mějte jasno ve svých vlastních záměrech a musíte se naučit klást sebe na první místo, respektovat své potřeby a říkat ne věcem, které vám neslouží, když se těšíte na nové začátky v roce 2024.

Zdroj: https://eraoflight.com/2023/12/07/december-2023-energy-report-full-of-energy/

Zpět