5528 Titanic - Jak se potopil Cosmic agency

[ UFO ] 2023-11-28

Dale: Zmínil jsi Titanic a Lusitanii atd., více prosím.
Swaruu (9): Titanic byl další z 11. září. Lusitania byla další Tonkin Bay. Lusitanii potopila americká ponorka, aby USA měly záminku ke vstupu do 1. světové války. Stejně jako útok na americký torpédoborec u pobřeží Vietnamu se nikdy nestal, byla to jen záminka.

Dale: Ano, rozumím a souhlasím.
Swaruu (9): Alespoň se to nikdy nestalo tak, jak říkali! Takže Lusitania je tady jako výmluva zcela jasná. V tomto případě musíme zmínit i Pearl Harbor. USA, Roosevelt a ministerstvo námořnictva, o útoku věděli a rozhodli se také nic nedělat.

Dale: Ano, je to tak. Stejně jako odstranění sira Isaaca Garyho mělo zabránit odhalení UFO. A mám podezření, že i atentát na Kennedyho.
Swaruu (9): Kennedy - UFO, ano. Ale nejen UFO. Chtěl, aby se všichni dozvěděli o tajných společnostech, které vládnou USA, což chtěl i Eisenhower. Vypadá to, že Kennedy nevěděl, proti čemu stojí.

Dale: Kdyby to věděl, mohlo ho to vyděsit k smrti. Nejvíce mě rozrušilo, když jsem se dozvěděl, jak hrubě se Eisenhower choval k Rashell.
Swaruu (9): Nechápal, proti čemu stojí!

Dale: To je škoda. Myslím, že by byl velmi užitečný, i když se zapletl do nižších částí.
Swaruu (9): A proč byl Kennedy zavražděn? Spíš proč nebyl zavražděn dříve, protože důvodů je mnoho, a jeho nepřátel také.

Dale: Měl jistou ochranu, ale bohužel...
Swaruu (9): To nestačí, samotná tajná služba byla infiltrována a vlastně na něj i střílela, je to zdokumentováno!

Dale: Nikdy jsem esesákům nevěřil, je to jen jiný název pro německé SS. Taková prodloužená ruka, jestli chceš.
Swaruu (9): To je to samé. Je to úplně stejné, protože SS neznamená pouze tajná služba. V němčině to znamená Schwarze Sonne. Uctívači černého slunce nebo Saturnu. Saturn = Satan. Proto měli nacisté černé obleky, proto nosí tajné služby černé oblečení, jsou kněžstvem řádu Černého slunce. Jsou loajální svým pánům uctívajícím Saturn, ne prezidentovi Spojených států.

Dale: Naštěstí jsem o těchto věcech poněkud informován. Nyní bych se, prosím, rád dozvěděl o něčem, co možná nevím. Třeba vysvětlit Titanic. Byl to vojenský tah a loď byla potopena záměrně, jak se domnívám?
Swaruu (9): Dobře, Titanic. Vlastníky Titaniku byli mimo jiné Rothschildové a Rockefellerové, kteří vlastnili společnost White Star Line. Chtěli zavést Federální rezervní systém. Ale proti nim se postavili mocní lidé, lidé, které mohli nalákat na loď a potopit ji! Odstraňte je z cesty!

Několik let předtím, než se první loď této linky, Olympic, srazila s jinou lodí, bitevní lodí královského námořnictva, byl Olympic poškozen, a to ošklivě, jeho kýl byl ohnutý. S nadsázkou řečeno, nebyl jako šíp, spíš jako banán.

Loď plula s ošklivým náklonem na levobok. Nebyla zajištěna! Společnost White Star Line musela zaplatit královskému námořnictvu hodně peněz, protože havárie přímo u Southamptonu byla chyba Olympicu. Tím se společnost White Star Line ocitla na pokraji bankrotu, protože zároveň procházela těžkou stávkou za uhlí, která měla na podnikání neblahý vliv.

Kapitánem Olympicu v době havárie, který havárii zavinil, nebyl nikdo jiný než kapitán Smith. Takže měli zbankrotovanou White Star Line a havarovanou drahou loď, jejíž oprava by stála víc než stavba, a dvě další lodě v docích, které se stavěly, Titanic a Britannic. Uskutečnili hlavní plán vyměnit všechno na Titaniku a umístit to na Olympic, který byl v té době ještě velmi nový, zhruba něco přes rok v provozu. Stačilo nahradit názvy... některé detaily na nástavbě, záchranné čluny a vnitřní věci s názvy, jako například příbory. Z Olympicu se stal Titanic a naopak.

Udělali z toho mediální příběh, spoustu propagandy o lodi. ˝Nepotopitelná˝. To aby všem řekli, jaká ve skutečnosti byla. Potopitelná! Znáte ty psychopaty, vždycky vám z karmických důvodů řeknou, co se chystají udělat! A protože to byla ˝událost roku˝, každý bohatý a mocný člověk chtěl být u toho - u první plavby Titaniku! Samozřejmě, že lidé jako nechvalně proslulý JP Morgan, spolumajitel společnosti White Star Line, vystoupili z lodi několik minut předtím, než vyplula! Hloupý ˝hráč monopolů˝ JP Morgan v tom nejenže jel, ale byl jedním z hlavních strůjců!

Ti, kdo přežili, tvrdí, že Titanic měl při plavbě nevysvětlitelný a ošklivý příklon k přístavu. Všimněte si, že Titanic se potápěl velmi stabilně až do posledních minut, kdy se rozpadl. Nepřevrátil se. Britannic, jeho sesterská loď, utrpěla podobné poškození na stejném boku jako ˝Titanic˝ a převrátila se několik minut po nárazu na miny, během 1. světové války. Všechny počítačové a velkoplošné modely potopení v inscenovaných bazénech naznačují, že loď jako ˝Titanic˝ a její sestry se vždy převrátily, když nabraly vodu z průrvy nebo díry na pravoboku.

Když se loď dostala na určité místo v navigačních mapách, měla zinscenovat ˝tření˝ o první kus ledu, na který narazila. Tam na ně čekala jiná loď, Californian, další loď vlastněná JP Morganem a jeho nohsledy.

Během té ošklivé stávky bylo obtížné získat dostatek uhlí, aby loď byla schopna přeplout trasu Southampton ---> New York, nebo kamkoli jinam. Ale tahle velká linka, Californian, tam prostě seděla se zapnutými motory, spalovala uhlí a na palubě neměla nic než náklad přikrývek a svetrů. Nepřipadá vám to dost divné? Měli zachránit některé z přeživších z Titaniku. Ne všechny.

Titanic nepotopil ledovec. Byl velký a silný. I když byl kov studený a křehký, nestačilo to! Třela se o bok ledovce, kusy ledu padaly na paluby, mnozí si s nimi hráli, říkají svědectví. Ale hned po této promyšlené události kapitán Smith nařídil otevřít zátěžové kýlové ventily. Tyto ventily jsou určeny k tomu, aby se do lodi dostala voda, která ji například při rozbouřeném moři zatíží. Čerpadla by v případě potřeby odčerpávala vodu, aby loď odlehčila, rovněž podle potřeby. Proto se loď potápěla tak rovnoměrně a převrátila se až po dlouhé době po potopení. Zaplavovala se od středu kýlu. Dokonale rovnoměrné zaplavení! Ledovec je v tom nevinně!

Řada věcí nešla podle plánu, nikdy se nepodaří. Nakonec ale dostali, co chtěli. Té noci zbytečně zahynulo více než 1500 lidí! Další významní hosté první třídy, jako například manželé Straussovi, kteří se stavěli proti Federální rezervě, byli zastřeleni ve svých kajutách revolverem ráže 38 mm, aby zajistili, že incident nepřežijí a nedostanou se do záchranného člunu!

V roce 1985 měl Robert Ballard dobře podložené pátrání po Titaniku, které vedlo k jeho objevení. To samo o sobě nebylo to, co vám bylo řečeno! Nebyl tam proto, aby hledal Titanic. Byl založen americkým námořnictvem, aby hledal pozůstatky dvou ztracených ponorek, Thresher a Scorpion, které se ztratily ve stejné oblasti severního Atlantiku. Bylo mu řečeno, že musí nejprve najít ty ponorky, a POKUD mu zbývá čas... mohl by ho využít k hledání Titaniku. Byla to také zástěrka, protože Sověti po těchto ponorkách také pátrali. Americké námořnictvo potřebovalo krycí historku, aby se k nim dostalo dřív.

----------
Anéeka: Vzpomínáte si na potopenou ponorku jménem USS Thresher? No, ta se nepotopila, ale odvezla ji Federace. A USS Scorpion? Ta se taky nepotopila, ne tak docela, ztroskotala v jeskyních pod Kalifornií na cestě na svou základnu v oblasti 51. Víte, co se stalo?

Robert Ballard, ten, který údajně našel Titanic - americké námořnictvo mu zaplatilo a uzavřelo s ním dohodu. Měl se vydat hledat USS Thresher, najít ho a vyfotit odpadky a harampádí na dně moře a říct, že tohle je to, co z Thresheru zbylo. Výměnou za to by mu americké námořnictvo dalo exkluzivitu, že ˝našel˝ Titanic, který armáda našla už před desítkami let, a už prozkoumala všechno, co s tím potopením souviselo, a odstranila radioaktivní materiál, který byl v jeho vnitřních prostorách.

Gosia: Radioaktivní materiál odkud?

Anéeka: Titanic převážel radioaktivní materiál z ruské Nové Semji do New Yorku, ale ten se při ˝nehodě˝ ztratil.

----------

Swaruu (9): Takže Titanic byl potopen jako další 11. září, aby se z toho vyklubal program... aby si mohli nárokovat pojištění Titaniku, zase peníze. A zavést Federální rezervní systém, protože už nebyli lidi, kteří by mu hlasováním odporovali! A s Titanikem... Spojené státy zemřely, protože přišly o svou svobodu! 1775-1913 RIP.

Později se filmový producent a režisér James Cameron potopil v pokročilých ponorkách a pořídil tisíce fotografií vraku. Cameron chtěl najít nejdůležitější část, kterou by mohl vyfotografovat. Jméno lodi ve ztroskotaném trupu Titanic Liverpool. Nenašel ho! Našel však několik výmluvných ocasních písmen, která byla zakryta nánosem. Stálo na něm ˝TiT-IMPIC˝.

Dale: Ach jo! Jsem ohromen! To je ten nejúžasnější příběh. Moc vám děkuji za objasnění. Všechno to dává dokonalý smysl, jakkoli to bylo... a je hrozné. Moc se omlouvám, že jsem vás nutil tolik psát. Bylo to veřejně známo, nebo je?
Swaruu (9): To je přece veřejně známo: Ne do takových podrobností. Začíná si to uvědomovat mnoho lidí. A na YouTube jsou videa, která vyvracejí to, co jsem právě řekla. To není moje teorie. Je to jen to, čemu věřím, že se stalo, s nejlepšími informacemi, které tu máme. Jsme tak dobře informovaní, jak jen to jde! Je to naše práce.

Kus ledu, který potopil tu 85 000 tun vážící loď... ne, to si nemyslím!

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/titanic-how-it-sank-swaruu-of-erra-talks-to-dale-harder

Zpět